اخبار خارجی

جان جی ری: احتمال بازگشایی صرافی ورشکسته FTX وجود دارد

اظهارات جان جی ری (John Jay Ray III)، مدیر عامل FTX بعد از ورشکستگی، در مصاحبه اخیر خود با وال استریت ژورنال، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. همچنین حدود ۷۰۰ میلیون دلار از دارایی شخصی سم بنکمن-فرید شناسایی شده است و در لیست توقیف قرار گرفته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از BeInCrypto، جان جی ری در مصاحبه اخیر خود اظهار داشت که احتمال بازگشایی صرافی FTX به طور کامل منتفی نیست. او در این مصاحبه تاکید کرد که تلاش برای بازگشایی FTX برای جبران خسارت مال‌باختگان منطقی‌تر است و نسبت به تلاش برای نقد کردن دارایی‌ها و بستن یا فروش پلتفرم، گزینه بهتری برای تسویه بدهی به مشتریان محسوب می‌شود. میهن بلاکچین پیش‌تر در مورد موجودی صرافی FTX و لیست آلت‌کوین‌هایی که برای تامین نقدینگی ممکن است به فروش برسند گزارشی ارائه کرده بود.

همچنین به نقل از کوین تلگراف، بر اساس مدارک جدید اضافه شده به دادگاه سم بنکمن-فرید (SBF) در تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی)، در صورت اثبات اتهامات مدیر عامل این صرافی ورشکسته، حدود ۷۰۰ میلیون دلار دارایی او توقیف خواهد شد. دادستان پرونده در این مورد اظهار داشته است که اموال مشمول توقیف «فهرست بلندبالایی از دارایی‌ها از جمله ارز فیات، سهام و رمزارز را شامل می‌شود».

با نگاهی به فهرست دارایی‌های مشمول توقیف، بزرگترین آن‌ها شامل ۵۵.۲ میلیون سهم رابین هود، پلتفرم بزرگ معاملات سهام و کریپتو در آمریکا، به ارزش تقریبی ۵۲۵.۵ میلیون دلار، ۹۴.۵ میلیون دلار در بانک سیلورگیت، ۴۹.۹ میلیون دلار در بانک فرامینگتون و ۲۰.۷ میلیون دلار در کارگزاری ED&F Man Capital است.

منبع
beincryptocointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا