اخبار خارجی

بنیاد لایت کوین کارت اعتباری جدید خود را عرضه می کند!

بنیاد لایت کوین یک دبیت کارت یا کارت اعتباری جدید ارائه کرده است. این کارت که به زودی عرضه می شود و کارت ویژه ای است که به کاربران امکان می دهد تا ارز دیجیتال خود را به صورت آنلاین و در مکان های فروشگاه فیزیکی یا هر جایی که در دنیا کارت اعتباری می پذیرند خرج کنند. این کارت از لایت کوین (LTC)، توکن بیباکس (BIX) و ترنیتو (TERN) پشتیبانی می کند.

نکته ویژه بلاک کارت لایت کوین (Litecoin BlockCard) تلاش مشترک توسط سه شرکت رمزنگاری لایت کوین، صرافی بیباکس و ترنیتو است. این کارت برای خریداران و مصرف کنندگان روزمره که مایل به استفاده از ارز دیجیتال مانند پول نقد هستند، طراحی شده است.

طبق این بیانیه، کاربران آمریکایی اولین مشتریان می باشند و صرافی بیباکس اولین متصدی سرمایه کاربران است و از بیش از ۲۰۰ میلیون دلار حجم معاملات تجاری استفاده می کند تا به واریز و خرج کردن پول کاربران کمک کند.

نسخه ویژه این کارت اعتباری ابتدا برای شهروندان آمریکا عرضه خواهد شد و به زودی در دسترس کاربران غیر آمریکایی قرار خواهد گرفت. صرافی بیباکس و بنیاد لایت کوین، این کارت اعتباری را مستقیما به صرافی بیباکس و کیف پول لوف والت (LoafWallet) که کیف پول رسمی لایت کوین است وارد خواهند کرد. کاربران قادر خواهند بود تا در این اکوسیستم مستقیما به کارت های خود دسترسی پیدا کنند و قابلیت پرداخت آنی داشته باشند.

خالق لایت کوین چارلی لی بیان کرد این کارت های جدید به این کوین کمک می کند تا در مسافرت، هتل ها، خرده فروش، خدمات ها، سرگرمی ها و خرید ارز اصلی باشد.

همکاری پلتفرم بلاک کارت شرکت ترنیو با صرافی بیباکس به دارندگان لایت کوین، دسترسی بی نظیر به استفاده از  لایت کوین های خود در سراسر جهان می‌دهد.

لایت کوین می‌گوید در هفته های آتی در خصوص دستورالعمل های لازم برای ثبت و دسترسی به کارت ها، با مشتریان آمریکایی خود تماس خواهد گرفت.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا