اخبار آلتکویناخبار عمومی

ترون (Tron) قدرت خود را به رخ استلار (Stellar) کشید!

هنگامی که از جد مک کیلب (Jed McCaleb) موسس و مدیر ارشد فنی استلار طی مصاحبه ای در خصوص نظرات وی پیرامون موضوعات صنعت کریپتو پرسیده شد، او پروژه ترون (TRX) را بدردنخور و آشغال خواند. وی به طور مشخص از پروژه هایی که طی انفجار ICO ها در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ بدون هیچگونه شایستگی فنی، مقدار بسیار زیادی سرمایه جذب کردند انتقاد کرد. سخنان وی به شرح زیر است:

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

مشاهده اختصاص میلیون ها دلار سرمایه و منابع به پروژه هایی که هیچگونه شایستگی فنی ندارند حقیقتا موضوع دردناکی است و همچون یک شرمندگی بزرگ به نظر می‌رسد. خوشبختانه این شرایط در حال تغییر است. یکی از نکات خوبی که روند نزولی اخیر به همراه داشت کاهش این موارد و سرمایه گذاری ها است.

نود درصد این پروژه ها B.S می‌باشند. من به دنبال تغییر این شرایط هستم. پروژه هایی نظیر ترون چیزی به جز آشغال نیستند. اما مردم پول بسیار زیادی را برای آن تلف می‌کنند. این پروژه ها از نظر فنی بدردنخور می‌باشند.

در بسیاری از موارد فقط به نوعی از پرداخت های دیجیتال نیاز است و در این خصوص می‌توانید از بیت کوین یا استلار استفاده کنید و نیازی به نوع پرداخت جداگانه ای نیاز ندارید.

جاستین سان به سخنان مک کیلب واکنش نشان داد

مصاحبه یاهو فایننس توسط کوین تلگراف نیز پوشش داده شد که در آنجا، میشا لدرمن (Misha Lederman) عضو ثابت جامعه ترون به دفاع از این پروژه پرداخت. وی آماری ارائه داد که ثابت می‌کند پروژه ترون بدرد نخور نیست. او به تفاوت های بین دو پروژه به شرح زیر اشاره کرد:

تراکنش های ترون در تاریخ ۳۱ دسامبر: ۲۸۰۳۳۷۲ تراکنش

تراکنش های استلار در تاریخ ۳۱ دسامبر: ۸۷۹۳ تراکنش

ترون ۳۱۸ برابر استلار تراکنش داشته است.

چند ساعت بعد، جاستین سان در پاسخ به این آمار، بیان کرد که ترون رقیب استلار نیست زیرا شبکه استلار حجم تراکنش های بسیار کمتری دارد. جاستین هم چنین خاطر نشان کرد که شبکه استلار شبکه ای متمرکز است و هیچگونه برنامه غیرمتمرکزی بر بستر شبکه خود ندارد.

وی هم چنین افزود که در سال ۲۰۱۹ ترون از لحاظ ارزش بازار جایگاه استلار را در بازار کریپتو خواهد گرفت. استلار در حال حاضر در رتبه ششم با ارزش بازار ۲.۲۲ میلیارد دلار است. ترون نیز در زمان تهیه این خبر در رتبه دهم با ارزش بازار ۱.۲۸ میلیارد دلار است. فقط کافی است که قیمت ترون به ۰.۰۳۳۳ دلار برسد تا رتبه ششم و جایگاه استلار را از آن خود کند.

پاسخ دقیق جاستین سان و توییت اولیه میشا به این شرح است:

به نظر ما استلار رقیب ما نمی‌باشند زیرا حجم تراکنش های آن بسیار کم است، متمرکز و غیر دموکراتیک است و هیچ برنامه غیرمتمرکزی ندارد. ترون در سال ۲۰۱۹ جایگاه آن را خواهد گرفت.

ترون

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا