شبکه بیت کوین در قوی ترین شرایط خود؛ رکورد جدید در هش ریت بیت کوین!

هش ریت بیت کوین اخیرا به رکورد جدید بیش از ۱۲۵ اگزاهش در ثانیه دست یافته است. این موضوع بدان معنا است که شبکه بیت کوین اکنون در قوی ترین شرایط خود به سر می‌برد.

هش ریت بیت کوین

به دلیل افزایش هش ریت اخیر، پیش بینی می‌شود که سختی ماینینگ در تاریخ ۱۳ جولای، ۹.۵۲ درصد افزایش یابد.

مارپیچ مرگ ماینینگ لغو شده است

افزایش هش ریت کاملا مخالف با پیش بینی بعضی از افراد در خصوص “مارپیچ مرگ ماینینگ” بوده است که پس از هاوینگ ماه می چنین موضوعی بیان شد.

کسانی که معتقد به مرگ ماینینگ بودند بیان کرده اند که به دلیل کاهش ۵۰ درصدی سود، ماینرها دستگاه های خود را خاموش خواهند کرد.

همانطور که دن هلد (Dan Held) رییس توسعه تجاری کراکن خاطرنشان کرده است ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) پیرامون از بین رفتن شبکه بیت کوین بار دیگر فروکش کرده است. وی در توییتر نوشت:

هش ریت بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافته است. هاوینگ بیت کوین ۶۳ روز قبل بود. FUD ماینرها از مارپیچ مرگ بار دیگر فروکش کرده است.

ماینرهای بیت کوین به جای خروج از شبکه، فعالانه در حال سرمایه گذاری در اسیک هایی با راندمان بیشتر هستند. در ماه آوریل، بیت مین فروش ماینرهای نسل بعد خود (S19 و S19 Pro) را آغار کرد که توان محاسباتی ۱۱۵ تراهش در ثانیه دارند.

روند قابل ذکر دیگر این است که آمریکا در صدد عبور از کشور چین در خصوص ماینینگ است، به طوری که استخر Layer1 اهداف خود را اینگونه برنامه ریزی کرده است که تا سال ۲۰۲۱ بتواند ۳۰ درصد کل هش ریت شبکه را در اختیار داشته باشد.

روند صعودی قیمت پس از هاوینگ

هفته گذشته U.Today گزارش داد که هش ریت شبکه بیت کوین که برای تعیین ارزش شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد به رکورد جدیدی رسیده است.

پس از این موضوع، در تاریخ ۱۲ جولای روبان هش دیگری در سیگنال خرید شکل گرفت.

تقریبا ۱۰ ماه پس از دو هاوینگ گذشته شاهد افزایش قیمت چشمگیری بوده ایم.


منبع u.today
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر