رمزارز در ایران

پرونده کینگ مانی به شعبه ویژه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی ارجاع شد

پرونده کینگ مانی با ۴٬۰۰۰ شاکی یک پرونده کثیرالشاکی تلقی شده و برای رسیدگی به یکی از شعبه مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع داده شده است. شاکیان این پرونده ادعا می‌کنند کینگ مانی ۴٬۰۰۰ میلیارد تومان از آن‌ها کلاهبرداری کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از ایرنا، متهمان این پرونده متهم به اخلال عمده در نظام اقتصادی از طریق ارائه رمز ارز مجعول و انجام کلاهبرداری شبکه‌ای هستند. قرار جلب دادرسی و کیفر خواست برای ۸ متهم اصلی پرونده صادر شده است.

از دادگستری کل استان تهران، در برنامه ملاقات مردمی اخیر مسئولان قضایی استان تهران، جمعی از شاکیان پرونده با علی القاصی مهر رییس کل دادگستری استان تهران دیدار کردند.

در جریان این دیدار، شاکیان از رییس کل دادگستری استان تهران درخواست کردند در صورت امکان این پرونده به یکی از شعب ویژه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی ارجاع داده شود و با سرعت بیشتری فرایند شناسایی و تعیین تکلیف اموال مشخص شود.

پس از این دیدار، القاصی مهر، رییس کل دادگستری استان تهران، به حجت بهشتی، سرپرست مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی دستور داد تا در اسرع وقت پرونده کثیرالشاکی کینگ مانی به‌منظور رسیدگی به یکی از شعب ویژه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی ارجاع شود و تاکید کرد تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و تعیین تکلیف اموال متهمان در چارچوب قوانین و مقررات اقدام شود.

در پی دستور رییس کل دادگستری استان تهران، پرونده کثیرالشاکی «کینگ‌مانی» برای رسیدگی به یکی از شعب ویژه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی ارجاع شد.

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا