ایردراپ

طرح سیبل بانتی ایردراپ لیر زیرو دوباره فعال شد

طبق اطلاعیه جدید همه شکارچیان ایردراپ طرح Sybil Bounty لیر زیرو باید ۰.۵ اتریوم از آدرس پاداش خود را به یک حساب مشخص واریز کنند تا برای ارسال گزارش، واجد شرایط در نظر گرفته شوند. این طرح که پیش از این به طور موقت متوقف شده بود با تعیین وثیقه از سر گرفته شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

فرصت گزارش و ایردراپ

به گزارش میهن بلاکچین، اگر گزارش صادقانه و موفق در نظر گرفته شود، پس از رویداد تولید توکن (TGE) وجه پرداخت شده، بازپرداخت خواهد شد. با این حال، عدم پایبندی به دستورالعمل‌های ارسال، از جمله هر نوع تقلب یا سرقت ادبی، منجر به ضبط سپرده خواهد شد.

فرآیند واریز در ۲۵ می (۵ خرداد) در ساعت ۰۲:۰۰ به وقت جهانی (۰۵:۳۰ بامداد به وقت تهران) فعال می‌شود و ارسال نیز در ۲۸ می (۸ خرداد) در ساعت ۰۰:۰۰ به وقت جهانی (۰۳:۳۰ بامداد به وقت تهران) برای یک فرصت ۴۸ ساعته در Commonwealth فعال خواهد شد. ارسال در ۳۰ می (۱۰ خرداد) ساعت ۰۰:۰۰ به وقت جهانی غیرفعال می‌شود.

نبرد LayerZero علیه حملات سیبل

اولویت با گزارش‌های لیرزیرو سیبل بانتی است که در گیت‌هاب و آدرس‌های باند (Bound Address) ارسال می‌شوند و گزارش‌های جدید بر اساس زمان ارسال، ارزیابی می‌شوند. گزارش‌دهنده‌های موفق ۱۰٪ پاداش در TGE دریافت خواهند کرد.

LayerZero Labs در حال برداشتن گام‌های پیشگیرانه برای مبارزه با حملات سیبیل است، روشی که در آن کاربران چندین کیف پول را به کار می‌گیرند تا از پاداش‌های ایردراپ به طور ناعادلانه سوءاستفاده کنند.

منبع
کوین سی یو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا