مقالات عمومیویدیو

مفاهیم ارزهای دیجیتال؛ موضوع: بعضی کاربردهای رمزارزها + ویدیو

مجموعه میهن بلاکچین هر دوشنبه با یک ویدیوی ۳۰ دقیقه‌ای تحت عنوان مفاهیم ارزهای دیجیتال در کنار شما خواهد بود. در این ویدیوها به موضوعات آموزشی در حوزه کریپتوکارنسی و رمزارزها پرداخته می‌شود. در صورتی که سوالی درباره موضوعات مطرح شده در ویدیو دارید، می‌توانید آن را از طریق فروم میهن بلاکچین و یا گروه تلگرامی مطرح کنید. در این قسمت، به بررسی برخی کاربردهای رمزارزها پرداخته‌ایم:

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

مفاهیم ارزهای دیجیتال: رمزارزها در زندگی روزمره چه کاربردهایی دارند؟

برنامه‌های کاربردی بلاک چین

این روزها بیش از هر زمان دیگری شاهد کاربردی شدن ارزهای دیجیتال هستیم و این مسئله نشانه خوبی برای علاقه‌مندان به حوزه رمزارزها است. همانطور که می‌دانید، یکی از چالش‌های بزرگی که همواره بر سر راه ارزهای دیجیتال وجود داشته است، مسئله پیچیدگی کاربرد آنها برای عامه مردم بوده است. خوشبختانه، با مورد پذیرش قرار گرفتن این تکنولوژی نوین از سوی شرکت‌ها و موسسات بزرگ سراسر دنیا، استفاده از رمزارزها برای مردم عادی در حال راحت‌تر شدن است.

 تعدادی از مباحثی که در این ویدیو به آنها پرداخته شد به این شرح هستند:

  • افرادی که در کشورهای تحت تحریم زندگی می‌کنند، چطور می‌توانند از رمزارزها کمک بگیرند؟
  • با اعبتار ارزهای دیجیتال چه فعالیت‌هایی می‌توان انجام داد؟
  • رمزارزها چطور به پرداخت پول بین دو کشور مختلف کمک می‌کنند؟
  • انرژی‌های طبیعی موجود چطور می‌توانند به پول تبدیل شوند؟
  • ارزهای دیجیتال چطور به جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها کمک می‌کنند؟

جمع بندی

کاربردهای ارزهای دیجیتال محدود به مواردی که در این ویدیو بررسی شد نیستند. قطعا در ویدیوهای آینده به مرور دیگر کاربردهایی که رمزارزها در زندگی روزمره دارند و روش‌هایی که این تکنولوژی به راحت‌تر شدن زندگی عامه مردم کمک می‌کنند خواهیم پرداخت. شما از ارزهای دیجیتال چه استفاده‌هایی در زندگی خود می‌کنید؟ فراموش نکنید تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

امیدواریم این قسمت از ویدیوهای مفاهیم ارزهای دیجیتال برای شما مفید واقع شده باشد. فراموش نکنید نظرات و پیشنهادات خود را درباره این سری ویدیوها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا