اخبار کوتاه

مهاجرت Mars از ترا به کازموس؛ ۶۴ میلیون توکن ایردراپ می‌شود

پروتکل وام‌دهی مارس (Mars) در روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) بر روی هاب کازموس (Cosmos Hub) اجرا خواهد شد. به همین مناسبت قرار است تعداد ۶۴.۴ میلیون واحد توکن (MARS) بین کاربران واجد شرایط ایردراپ شود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین‌تلگراف، پیش از این پروتکل مارس بر روی شبکه ترا کلاسیک قرار داشت و در جریان سقوط لونا و اکوسیستم Terra دچار آسیب‌های بسیاری شد تا جایی که بسیاری از صرافی‌های بزرگ توکن MARS را از لیست خود خارج کردند.

حال مسوولان مارس برنامه دارند تا روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) پلتفرم خود را برای هاب کازموس بالا بیاورند. قرار است تعداد ۶۴.۴ میلیون توکن MARS نیز به دارندگان این توکن در زمان سقوط لونا ایردراپ شود. برای دریافت این ایردراپ باید کاربر در یکی از تاریخ‌های زیر در کیف پول ترا کلاسیک خود دارای موجودی MARS بوده باشد:

  • ۷ می ۲۰۲۲ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱)
  • ۲۸ می ۲۰۲۲ (۷ خرداد ۱۴۰۱)

این ایردراپ در همان تاریخ ۱۱ بهمن بین کاربران توزیع خواهد شد. تصویر زیر مراحل راه‌افتادن هاب مارس را نشان می‌دهد. همان‌طور که مشخص است با راه‌اندازی شبکه اصلی در روز ۳۱ ژانویه و تولید جنسیس بلاک، این پروسه به انتها می‌رسد.

نقشه راه مارس برای راه‌اندازی هاب خود منبع: وبلاک مارس
نقشه راه مارس برای راه‌اندازی هاب خود منبع: وبلاک مارس

یکی از قابلیت‌های اضافه شده به مارس راه‌اندازی بانک قرمز (Red Bank) در صرافی غیرمتمرکز Osmosis است که بر روی کازموس فعالیت دارد. Red Bank قابلیت معاملات لوریج‌دار را برای کاربران آزموسیس از طریق قرض گرفتن از استخرهای نقدینگی مارس، فراهم می‌آورد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا