اخبار خارجی

شرکت ال جی کیف پول دیجیتالی با نام Wallypto عرضه می‌کند

بر اساس گزارش‌ها، شرکت کره‌ای ال جی به دنبال آن است تا اولین کیف پول دیجیتال خود را با نام «Wallypto» عرضه کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از فورکست نیوز، رسانه‌های کره‌ای روز چهارشنبه در گزارشی اعلام کردند شرکت ال جی از ماه آگوست (مرداد) فاز آزمایشی بتا این کیف پول را با همکاری با توسعه‌دهندگان اجرا کرده و در مراحل نهایی آن قرار دارد.

کیف پول Wallypto، بر بستر بلاکچین هدرا هش گراف ساخته شده است و در حال حاضر، تنها از توکن‌های شبکه هدرا پشتیبانی می‌کند. با این حال، انتظار می‌رود پس از عرضه رسمی این کیف پول، تعداد شبکه‌ها و توکن‌های پشتیبانی‌شده افزایش یابد.

یکی از مقامات شرکت ال جی در گفتگویی با خبرگزاری کره‌ای News1 خاطرنشان کرد این شرکت هنوز در رابطه با کاربرد عملی این کیف پول تصمیم نگرفته است، با این حال، آن را برای موارد نوظهور استفاده از بلاکچین توسعه خواهند داد.

به گفته رسانه‌ها، کیف پول Wallypto ممکن است با برخی از لوازم الکترونیکی شرکت ال جی، مخصوصا محصولات ساخته شده بر پلتفرم اینترنت اشیا این شرکت (LG ThinQ) تعامل داشته باشد.

در اوایل سال جاری و پس از اینکه شرکت سامسونگ اعلام کرد از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در تلویزیون‌های هوشمند خود استفاده می‌کند، شرکت ال جی اعلام کرد ویژگی‌های پلتفرم‌های معاملاتی NFT را به تلویزیون‌های هوشمند خود اضافه خواهد کرد.

سال گذشته، شرکت ال جی بزرگترین فروشنده لوازم خانگی در جهان لقب گرفت و فروشی بالغ بر ۲۷.۱۱ تریلیون وون کره (حدود ۲۰ میلیارد دلار) را به ثبت رساند.

منبع
forkast.news

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا