ایردراپاخبار بلاکچین

هفته ششم کمپین پروژه Linea آغاز شد؛ جزییات تسک‌ها برای دریافت ایردراپ احتمالی

تیم توسعه Linea روز سه‌شنبه در رشته توییتی از آغاز هفته ششم کمپین این پروژه خبر داد و جزییات تسک‌های آن را اعلام کرد. این هفته به افزایش آگاهی کاربران در مورد اکوسیستم لینيا اختصاص داده شده و از کاربران خواسته شده است تا با پاسخ‌دهی به مجموعه‌ای از سوالات طرح شده پیرامون فضای ارزهای دیجیتال و ساختار این رول‌آپ لایه ۲، امتیاز کسب کنند. در مجموع ۵۵ امتیاز برای این مرحله در نظر گرفته شده است. کمپین Linea در هفته‌های اخیر با استقبال زیاد کاربران مواجه شده و احتمال می‌رود برای ایردراپ احتمالی این پروژه لحاظ شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

لینیا یک رول‌آپ لایه ۲ دانش صفر سازگار با ماشین مجازی اتریوم است و با هدف بهبود مشکلات مربوط به مقیاس‌پذیری شبکه‌های بلاکچینی طراحی شده است. شبکه آزمایشی عمومی این راهکار لایه ۲ در تاریخ ۲۸ مارس (۸ فروردین) با نام Linea Voyage راه‌اندازی شد.

در ادامه، نکات مهم مربوط به جزییات تسک‌های هفته ششم کمپین Linea آورده شده است:

در این هفته شما فرصت دارید تا دانش خود را در رابطه با چشم‌انداز راهکار لایه ۲ لینیا تقویت کنید. برای آزمودن میزان دانش کاربران از اکوسیستم شبکه‌های لایه ۲، تیم لینیا آزمونی را طراحی کرده که با ورود به این صفحه می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

سوالات در سه سطح آسان، متوسط و سخت طراحی شده‌اند. تیم توسعه لینیا در رابطه با سطح‌بندی سوالات می‌گوید:

سوالات آسان: ۱۰ امتیاز

مسائل فاندامنتال مربوط به لینیا، اتریوم و بلاکچین به طور کلی پوشش داده شده است. در این بخش، در رابطه با ویژگی‌های لینیا، راهکارهای مقیاس‌پذیری، مدل‌های اجماع و فناوری‌های حریم خصوصی که برای محافظت از تراکنش‌ها استفاده می‌شوند سوالاتی طرح شده است. این دسته از سوالات تضمین می‌کند شما درک کاملی از مفاهیم و ویژگی‌های اصلی لینیا دارید.

سوالات متوسط: ۱۵ امتیاز

در سوالات با سطح متوسط، جزییات فنی لینیا و اتریوم به طور دقیق‌تری پرسیده شده است. در این قسمت با سوالات سخت‌تری در مورد لینیا مواجه می‌شوید. این سوالات شما را به چالش می‌کشد تا مثل یک منتقد فکر کنید و جزئیات فنی لینیا را بررسی کنید.

سوالات سخت: ۲۰ امتیاز

برای افرادی که تمایل دارند دانش خود را به طور جدی به چالش بکشند، مجموعه‌ای از سوالات سخت را طراحی کرده‌ایم که مرزهای درک شما از لینیا را افزایش می‌دهد. خود را برای یک چالش فکری آماده کنید.

به گفته تیم توسعه لینیا، برای پاسخ‌دهی به برخی از سوالات این آزمون، باید وایت پیپر پروژه لینیا را به طور کامل مطالعه کنید.

علاوه بر این آزمون، در این هفته باید یکی از توییت‌‌های مربوط به حساب توییتری لینیا را ریتوییت کنید و ویدیوی مربوط به جلسه ماه مه تیم توسعه این پروژه را در کانال یوتیوب آنها مشاهده نمایید. برای هر کدام از این دو تسک ۵ امتیاز در نظر گرفته شده است.

هفته ششم از ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) آغاز شده و تا ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) ادامه خواهد داشت. همچنین تمامی آدرس‌های واجد شرایط به صورت روزانه، هر ۲۴ ساعت یکبار به‌روز می‌شوند. در صورتی که با پیغام «شما واجد شرایط نیستید» مواجه می‌شوید، حتما پس از به‌روزرسانی آدرس‌ها وضعیت خود را مجددا چک کنید.

برای انجام تسک‌های این هفته، وارد صفحه گلکسی لینیا شوید و روی هر تسک کلیک کنید تا در صفحه‌ای جدید، مراحل انجام آن برای شما نشان داده شود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا