لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام ۳ شهریور؛ موضوع: بررسی اتریوم ۲ توسط ساناز وفی و رضا نورمحمدی

طبق روال همیشگی چهارشنبه‌ها در مجموعه میهن بلاکچین از طریق لایو اینستاگرام کنار شما بودیم. اما این بار برخلاف معمول ساناز وفی میزبان رضا نورمحمدی بود و همراه با یکدیگر به بررسی اتریوم ۲ و اتفاقات پیرامون مرج اتریوم پرداختند. شما در پخش زنده‌ اینستاگرام ما می‌توانید تمام سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مسائل مختلف مربوط به این حوزه مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با ما مطرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در لایو اینستاگرام این هفته میهن بلاکچین، ساناز وفی تحلیلگر و محقق حوزه بلاکچین، میزبان رضا نورمحمدی دانشجوی دکترای رشته بلاکچین در دانشگاه مونترال بود. در بخش اول این گفتگو به آپدیت مرج اتریوم پرداخته شد و پس از آن درباره تاثیر اتریوم ۲ بر پروژه‌های لایه دوم، بررسی رقبای اتریوم و جایگاه آن‌ها در آینده بحث شد.

موضوع متمرکز شدن نودهای شبکه اتریوم از بحث‌های داغ حول مرج است. در این لایو ساناز و رضا درباره اینکه آیا تغییر مکانیزم اجماع از PoW به PoS منجر به تمرکز بیشتر خواهد شد گفتگو کردند. در انتهای لایو نیز به سوالات پرتکرار کاربران درباره اتریوم ۲ پاسخ داده شد.

موضوعاتی که در لایو اینستاگرام به آن‌ها پرداخته شد:

  • معرفی مهمان لایو (از ۴:۳۰ تا ۵:۴۰)
  • صحبت در مورد نزدیک‌ترین آپدیت مرج اتریوم (از ۵:۵۰ تا ۱۴:۴۰)
  • تاثیر اتریوم ۲ روی لایه دوم‌ها (از ۱۴:۵۰ تا ۲۴:۰۰)
  • بررسی عدم تمرکز و نودهای شبکه در اتریوم و مقایسه آن با بیت کوین (از ۲۴:۱۰ تا ۳۶:۰۵)
  • بررسی رقبای اتریوم و جایگاه آن‌ها در آینده (از ۳۶:۴۰ تا ۵۱:۱۵)
  • سرانجام استخراج اتر بعد از آپدیت مرج و نقش ولیدیتورها (از ۵۱:۲۰ تا ۵۹:۵۰)
  • فورک‌های اتریوم بعد از آپدیت و بررسی قیمتی کوین اتر (از ۱:۰۶:۱۰ تا ۱:۰۰:۰۰)
  • برای آپدیت اتریوم چه کارهایی باید انجام دهیم؟ (از ۱:۰۹:۳۰ تا ۱:۰۷:۱۰)
  • پاسخ به سوالات (از ۱:۱۷:۳۰ تا ۱:۱۰:۲۰)
  • سخن پایانی (از ۱:۱۷:۳۰ تا ۱:۲۱:۳۰)

جمع‌بندی

ساناز وفی و رضا نورمحمدی در لایو اینستاگرام ۳ شهریور به شائبات مختلف پیرامون به‌روزرسانی‌های شبکه اتریوم از جمله تاثیر آن بر لایه دوم‌ها، تمرکززدایی شبکه پس از مرج، جایگاه رقبای اتریوم و فورک‌های اتریوم پس از آپدیت پرداختند. پس از آن درباره قیمت اتریوم و اقدامات و آمادگی‌های پیش از مرج گفتگو کردند. در پایان لایو هم مانند همیشه به سوالات مهم و پرتکرار کاربران پاسخ داده شد. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در گروه تلگرامی میهن بلاکچین مطرح کرده یا مستقیما از اکانت پشتیبانی میهن بلاکچین در تلگرام بپرسید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا