مروری بر اتفاقات مهم سال ۹۸ در MBshow‌ با نگاهی متفاوت !

یک سال پر فراز و نشیب دیگه برای ارزهای دیجیتال در ایران در حال تمام شدن است و ما مهمترین این اتفاقات این سال را برای شما در قالبی جذاب و متفاوت آماده کرده‌ایم.  MBshow‌ برنامه‌ای است که در آن سری به اتفاقات مهم ایران و کشورهای دیگر می‌زنیم. در  MBshow‌ با اتفاقات خوب شوخی می‌کنیم، با اتفاقات بد شوخی می‌کنیم و با آدمها هم شوخی می‌کنیم! در اولین  MBshow‌ به سراغ افراد و اتفاقاتی رفته‌ایم که در سال گذشته حسابی فکر همه را مشغول به خود کرده بودند. توضیحات کافی است! خودتان ببینید!

 

طبیعتا پرداختن به تمام اتفاقاتی که در سال گذشته افتاد، در یک ویدئو امکان‌پذیر نیست. درواقع می‌توان گفت هر ساعت دنیای ارزهای دیجیتال بی‌شمار خبر و اتفاق در دل خود دارد که ارزش پرداخته شدن را دارند؛ ولی پرداختن به تمامی آنها در این قالب ممکن نیست. اما خبر خوب این است که ویدئویی که مشاهده کردید اولین قسمت  MBshow‌ است و میهن بلاکچین تصمیم دارد در آینده در همین قالب به اتفاقات مختلف دنیای ارزهای دیجیتال بپردازد.

فکر می‌کنید جای چه اتفاق مهمی در این قسمت خالی بود؟ فراموش نکنید که نظرات خود در مورد اولین قسمت  MBshow‌ را با ما در میان بگذارید و به ما کمک کنید تا هر روز پیشرفت بیشتری داشته باشیم.


54321
امتیاز 3.7 از 6 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
Amir Ansari

فوق العاده بود بدون اغراق ! کلی خندیدیم منتظر کارهای بعدی هستیم و در پایان
پاولم
کدوم پاول؟
ندود, خب معلومه دیگه دوروف 🙂

محسن مولایی

اینکه تلاشتونو کردید خوبه اما خیلیییی جای کار دارید، اولا خیلی طولانی و حوصله سر بر بود، دوما ۹۵درصدش اصلا خنده دار نبودو لوث بود. (حس میکنم خواستید ادای ویدیو چک رو دربیارید اما یه کپی خیلی خیلی ضعیف و نپخته ارائه دادید)