کریپ‌طنز

مروری بر اتفاقات مهم سال ۹۸ در MBshow‌ با نگاهی متفاوت !

یک سال پر فراز و نشیب دیگه برای ارزهای دیجیتال در ایران در حال تمام شدن است و ما مهمترین این اتفاقات این سال را برای شما در قالبی جذاب و متفاوت آماده کرده‌ایم.  MBshow‌ برنامه‌ای است که در آن سری به اتفاقات مهم ایران و کشورهای دیگر می‌زنیم. در  MBshow‌ با اتفاقات خوب شوخی می‌کنیم، با اتفاقات بد شوخی می‌کنیم و با آدمها هم شوخی می‌کنیم! در اولین  MBshow‌ به سراغ افراد و اتفاقاتی رفته‌ایم که در سال گذشته حسابی فکر همه را مشغول به خود کرده بودند. توضیحات کافی است! خودتان ببینید!

 

طبیعتا پرداختن به تمام اتفاقاتی که در سال گذشته افتاد، در یک ویدئو امکان‌پذیر نیست. درواقع می‌توان گفت هر ساعت دنیای ارزهای دیجیتال بی‌شمار خبر و اتفاق در دل خود دارد که ارزش پرداخته شدن را دارند؛ ولی پرداختن به تمامی آنها در این قالب ممکن نیست. اما خبر خوب این است که ویدئویی که مشاهده کردید اولین قسمت  MBshow‌ است و میهن بلاکچین تصمیم دارد در آینده در همین قالب به اتفاقات مختلف دنیای ارزهای دیجیتال بپردازد.

فکر می‌کنید جای چه اتفاق مهمی در این قسمت خالی بود؟ فراموش نکنید که نظرات خود در مورد اولین قسمت  MBshow‌ را با ما در میان بگذارید و به ما کمک کنید تا هر روز پیشرفت بیشتری داشته باشیم.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا