اخبار خارجی

متامسک عبارت بازیابی را به “Secret Recovery Phrase ” تغییر می‌دهد

متامسک یک کیف پول نرم‌افزاری محبوب بین کاربران ارزهای دیجیتال است. یکی از اهداف والت Metamask فراهم ساختن کیف پولی امن و مطمئن برای کاربران است. اخیرا کاربران فضای رمزارزها که از متامسک استفاده می‌کنند، دارایی‌هایشان را به دلیل در اختیار قرار دادن عبارات بازیابی خود به هکرها، از دست داده‌اند.

تا قبل از می ۲۰۲۱، عبارات کلیدی با عنوان Seed Phrase در این کیف پول شناخته می‌شدند. اعضای تیم پشتیبانی کیف پول متامسک پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های بازار، به این نتیجه رسیدند که عبارت Seed Phrase، اهمیت امنیت کاربران را به خوبی منتقل نمی‌کند. از این رو این عبارت را به Secret Recovery Phrase یا عبارت بازیابی محرمانه تغییر داده‌اند.

در ماه‌های اخیر کاربران زیادی هدف هکرها و سوءاستفاده کننده‌های زیادی قرار گرفتند که با استفاده از روش‌های مهندسی اجتماعی اقدام به سرقت اطلاعات کاربران و عبارات بازیابی آنان کردند. از این رو حائز اهمیت است که کاربران در جریان عبارات جدید آن قرار بگیرند. همیشه در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان، عبارات بازیابی خود را در هیچ فرمی وارد نکنید و آنها را در اختیار دیگران قرار ندهید.

توجه داشته باشید که متامسک به عبارات بازیابی شما دسترسی ندارد.

از ابتدای ماه می تا اواخر ماه ژوئن، در تمام مقالات و اعلامیه‌های متامسک، به تدریج عبارت قدیمی Seed Phrase حذف شده و عبارت Secret Recovery Phrase جای آن را خواهد گرفت. این تغییر نیاز به اقدام خاصی از سوی کاربران ندارد و تنها معادلی که برای آن به کار می رود جهت اهمیت این عبارت بازیابی تغییر کرده است.

عبارات بازیابی کیف پول متامسک

متامسک یک کیف پول ارز دیجیتال است که از طریق آن می‌توان با استفاده از ارز فیات ، رمزارزهایی مانند اتریوم خریداری کرد.

منبع
metamask

نوشته های مشابه

8 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا