میهن پادکست – فاکتورهای تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار (بخش دوم)

در این میهن پادکست به بخش دوم بررسی فاکتورهای تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار پرداختیم و میهن پادکست قبلی را کامل کردیم. هرچند که تعداد این فاکتور ها در این میهن پادکست خلاصه نمی شود اما سعی کردیم مهمترین آن ها را بیان کنیم که با در نظر گرفتن این موارد به راحتی می توانید اسیر دام یک پروژه یا وبسایت کلاهبرداری نشوید. اگر به قسمت اول این پادکست گوش نداده‌اید، پیشنهاد می‌شود ابتدا از آن شروع کنید:

در این میهن پادکست مواردی نظیر شرح فعالیت پروژه یا وبسایت، بررسی تیم پروژه، اطلاعات تماس با ما و در نهایت مبحث زیر مجموعه گیری مورد بررسی قرار گرفته است. بسیاری از پروژه های کلاهبرداری اطلاعاتی در رابطه با شرح فعالیت خود ارائه نمی دهند که این باعث عدم شفافیت می شود و در واقع حق سرمایه گذار است تا بداند که سرمایه اش در چه جهتی سرمایه گذاری شده و اگر قرار است سودی حاصل شود، این سود از چه طریق به دست می آید. اگر در وبسایت های تحت عنوان سرمایه گذاری این مورد را ندیدید حتما شک کنید.

تیم پروژه و اطلاعات تماس با ما نیز از فاکتورهای مهمی است که چگونگی بررسی آن ها را در میهن پادکست به طور کامل توضیح دادیم. تنها توصیه میهن بلاکچین پس از گوش دادن به این میهن پادکست و بخش اول آن، از سه “به” تشکیل شده است: تحت هیچ شرایطی به راحتی به هر پروژه ای اعتماد نکنید و حتما موارد ذکر شده را مد نظر قرار دهید. اخیرا بسیاری از وبسایت ها و پروژه ها با نام بردن از ارز دیجیتال قصد فریب مردم را دارند که ما سعی می کنیم این موارد را در سایت پوشش دهیم اما این میهن پادکست ها را از این جهت منتشر کردیم که خودتان حتی شده تا حدودی به یک تحلیلگر تبدیل شوید.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست 


54321
امتیاز 5 از 4 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
محمد رضا بلغاری

ایا سایت جینسین ماینینگ صلاحیت ثبت نام داره ؟ fake نیست .

ادمین سایت

این سایت اولین مرجع برای استخراج ابری هست و چندسالی هست که فعالیت میکنه و میتونم بگم تا امروز مشکلی برای این سایت نبوده. اما برای اطلاعات بیشتر میتونید داخل فروم سوالتون رو مطرح کنید:

https://forum.mihanblockchain.com/

علی

سلام با توجه به اینکه از الکسا میشه کمک گرفت ببینیم بیشتر از کدام کشور ها وارد آن سایت میشوند لطفا طریقه کار با الکسا رو آموزش بدید در یک آموزش ویدیویی

ادمین سایت

با سلام
بله حتما. ممنون از پیشنهاد خوبتون

علی

سایت شما فوق العاده عالیه و سایت شما رو از همه بیشتر دوست دارم
موفق باشید🌹🌹🌹

ادمین سایت

با سلام و تشکر از نظر شما.
خوشحالیم که مطالبمون رو می پسندید و دنبال می کنید.