میهن پادکست – فاکتورهای تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار (بخش اول)

در این میهن پادکست به بررسی برخی از فاکتورهای شناسایی یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار پرداختیم. البته به دلیل تعدد این فاکتور ها و برای از حوصله خارج نشدن این میهن پادکست؛ این موضوع را به دو بخش تقسیم کردیم که بخش دوم نیز به زودی قرار داده می شود.

همواره عده ای هستند که از هر فضای نوپایی استفاده می کنند تا بتوانند اهداف شوم و کلاهبرداری و پانزی خودشان را پیاده سازی کنند. هنوز کاربران بسیار زیادی با دنیای ارزهای دیجیتال، به طور کامل آشنا نیستند که این نقطه ضعفی است که توجه کلاهبردارها و تعداد زیادی سایت سرمایه گذاری کلاهبردار را به خود جلب می کند تا از این عدم آگاهی کاربران سوءاستفاده کنند. بسیاری از این وبسایت ها را در قالب زیر ذره بین مورد بررسی قرار دادیم(مانند e2c، فوین کوین و…) که می توانید از بخش مطالب ویژه سایت آن ها را مطالعه کنید.

در این میهن پادکست فاکتورهایی نظیر سود قطعی، بررسی رتبه و رنک سایت و بررسی سایت آن پروژه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است که پس از گوش دادن به این میهن پادکست می توانید به عنوان راهنمایی در جهت تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار استفاده کنید. در میهن پادکست بعدی این فاکتورها تکمیل و به آنها افزوده می شود.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست 

میهن پادکست – فاکتورهای تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار (بخش دوم) 


54321
امتیاز 3.4 از 5 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
علیرضا حقیقت

سلام ایا سایت
https://farm-mining.com/
اسکمه
ممنون میشم اگر بررسی کنید

ادمین سایت

با سلام
حتما توی لیست بررسیمون قرارش میدیم.

parisa

سلام خسته نباشید جدیدا یک کمپانی ب اسمFXTRADIN خیلی سروصدا کرده و فعلاهمه راضی ان و برداشت کردن اگر میشه شماهم درموردش تحقیق کنین چون بازهم دودل هستم برایه سرمایه گذاری

ادمین سایت

با سلام
حتما توسط تیم محتوا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در قالب یک مقاله منتشر خواه شد

پیمان بهرامی

سلام خدمت مدیریت سایت.ازتون خواهش میکنم در مورد اولین سایت ماینینگ بیت کوین که سایت کوین هش هستش و به تازگی برای اولین بار در ایران شروع به فروش هش ریت نموده و دقیقا مثل جنسیس ماینینگ داره کار میکنه را مورد بررسی قرار بدین و در سایت بزارید تا مردم ایران بفهمند آخرش باید سرمایه گزاری بکنند یا نه؟

ادمین سایت

با سلام
بله به زودی بررسی میشه و روی سایت منتشر میکنیم.
با تشکر از شما

Cr-hamed

مهندس جان حداقل وقتی مخالف یک کوین هستی..هیی میگی کلاهبرداریه قیمتشو که تو سایتتون نزارید…اخه جور در نمیاد..در ضمن btt هم کلاهبرداریه حتی دوباره اومدن کلاهبرداری کنن

ادمین سایت

دوست عزیز لیست شدن یک ارز دیجیتال در یک وبسایت قیمتی ارتباطی با ارزش گذاری یک پروژه نداره و اعتبار یک پروژه با این فاکتور سنجیده نمیشه
همانطور که در سال های گذشته پروژه های کلاهبرداری زیادی در لیست های قیمتی به دلیل خرید و فروش شدن در یک صرافی اضافه شدند اما کلاهبرداری اونها ثابت شده است.
برای اطلاعات بیشتر میتونید مقالاتی در زمینه نحوه کار وبسایت های قیمتی مطالعه کنید.