سرمایه گذاریمیهن پادکست

میهن پادکست – فاکتورهای تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار (بخش اول)

در این میهن پادکست به بررسی برخی از فاکتورهای شناسایی یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار پرداختیم. البته به دلیل تعدد این فاکتور ها و برای از حوصله خارج نشدن این میهن پادکست؛ این موضوع را به دو بخش تقسیم کردیم که بخش دوم نیز به زودی قرار داده می شود.

همواره عده ای هستند که از هر فضای نوپایی استفاده می کنند تا بتوانند اهداف شوم و کلاهبرداری و پانزی خودشان را پیاده سازی کنند. هنوز کاربران بسیار زیادی با دنیای ارزهای دیجیتال، به طور کامل آشنا نیستند که این نقطه ضعفی است که توجه کلاهبردارها و تعداد زیادی سایت سرمایه گذاری کلاهبردار را به خود جلب می کند تا از این عدم آگاهی کاربران سوءاستفاده کنند. بسیاری از این وبسایت ها را در قالب زیر ذره بین مورد بررسی قرار دادیم(مانند e2c، فوین کوین و…) که می توانید از بخش مطالب ویژه سایت آن ها را مطالعه کنید.

در این میهن پادکست فاکتورهایی نظیر سود قطعی، بررسی رتبه و رنک سایت و بررسی سایت آن پروژه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است که پس از گوش دادن به این میهن پادکست می توانید به عنوان راهنمایی در جهت تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار استفاده کنید. در میهن پادکست بعدی این فاکتورها تکمیل و به آنها افزوده می شود.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست 

میهن پادکست – فاکتورهای تشخیص یک سایت سرمایه گذاری کلاهبردار (بخش دوم) 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

8 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا