ارز دیجیتال E۲C چیست؛ کلاهبرداری به سبک نوین

ارز دیجیتال E۲C با هدف ارتقا و پیشرفت انرژی سبز و سوخت های غیر فسیلی، اخیرا اقدام به جذب سرمایه کرده است و تعداد بسیاری از مردم در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند. در این مقاله قصد داریم که این پروژه را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

این ارز دیجیتالی متعلق به شرکت ورد واید انرژی (WorldWide energy) است. این شرکت ادعا می کند که فعالیت خود را در زمینه معاملات و مبادلات بازار انرژی، تحقیقات در زمینه ارتقا و پیشرفت انرژی سبز و همچنین سرمایه گذاری در آن ها دنبال می کند.

اگر شما در این پروژه سرمایه گذاری کرده اید و یا به دنبال سرمایه گذاری در این پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را از دست ندهید.

با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفت و اعلام سایت های معتبر ایرانی، متوجه این موضوع شدیم که این شرکت متعلق به شرکت کریتور آکادمی است. در تصاویر زیر می توانید مطالب منتشر شده در سایت های واجا ( وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران)، ایران هشدار مشاهده کنید.

سایت واجا متعلق به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران:

ورد واید انرژی E2C

سایت ایران هشدار (پایگاه آگاه سازی و اطلاع رسانی جرائم اقتصادی در فضای مجازی):

ورد واید انرژی E2C

همانطور که در سایت های واجا و ایران هشدار ذکر شده است، این پروژه کلاهبرداری است. حالا ما فرض می کنیم که این پروژه کلاهبرداری نیست و اگر در آن سرمایه گذاری کنیم، سود کلانی به دست خواهیم آورد!

اگر با این فرض پیش بریم باید در همین ابتدا به چند سوال جواب بدیم.

ارز دیجیتال E۲C با هدف به کارگیری آن در مبادله و معامله انرژی سبز به وجود آمده است. آیا مبادله و معامله انرژی سبز نیاز به ارز رمزپایه دارد ؟

  • آیا واسطه ها باعث شده اند که دسترسی به انرژی سبز مقرون به صرفه نباشد؟
  • آیا ارزهای فیزیکی مثل دلار و یورو جوابگوی نیازهای ما در مبادلات انرژی سبز نبودند؟
  • آیا این مبادلات اینقدر گسترده است که ارزش واقعی برای E۲C آنقدر ایجاد شود که به سودهای ۱۰، ۲۰، ۱۰۰ یا هزار درصدی برسیم؟
  • آیا تصور میکنیم که این بازار گسترده خواهد شد؟

اگر جواب شما به این سوالات منفی باشد، به احتمال زیاد در این پروژه سرمایه گذاری نمی کنید.

ولی اگر شما در این پروژه سرمایه گذاری یا به دنبال سرمایه گذاری کردن در آن باشید، جوابتان به سوالات مثبت است و باور دارید که مبادله و معامله انرژی نیاز به ارز رمزپایه دارد، چون واسطه ها حذف می شوند و بازاری شفاف برای آن ها به وجود می آید. این بازار گسترده خواهد شد و پولدار می شوید!

در نظر داشته باشید که استفاده و تولید انرژی پاک در مقیاس بزرگ به دلایل بسیاری وابسته به دولت هاست. اگر قرار باشد این بازار گسترده شود، پس باید دولت ها در آن حضور داشته باشند. آیا دولتی حاضر است وارد یک بازار غیر متمرکز شود؟

اگر با خواندن این سوالات باز هم تمایل دارید در پروژه های این چنینی سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد می کنم که حتما ادامه مطلب را بخوانید.

در کشورهای اروپایی، آمریکایی و بسیاری از کشورهای آسیایی سود بانکی، سپرده سرمایه گذاری و موسسات مالی سودی در حد ۱ تا ۵ درصد سالانه پرداخت می کنند. اگر شما در کشوری مثل انگلیس اعلام کنید که سود ۱۰ درصد سالانه به سرمایه گذاران خود پرداخت خواهید کرد، قطعا بسیاری از مردم برای سرمایه گذاری در شرکت یا موسسه شما بسیج می شوند. حالا اگر اعلام کنید که ۱۵ درصد سود سالیانه پرداخت می شود که نه تنها مردم کشور انگلیس بلکه تمامی اروپایی ها هم در موسسه شما سرمایه گذاری می کنند.

به اعداد دقت کنید! فقط با ۱۵ درصد سود سالیانه می توان کل مردم اروپا را متقاعد به سرمایه گذاری کرد. پس خودتان را جای شرکت world wide energy بگذارید که قرار است سود ۱۰۰، ۲۰۰ درصدی یا بیشتر بدهد! شما باشید به بازار ۱۵ درصد سالیانه برای جذب مشتری وارد نمی شوید که ۸۵ درصد یا ۱۸۵ درصد از سود کسب و کار خود را در جیبتان بگذارید و فقط ۱۵ درصد را به مشتری بپردازید؟

یعنی با وجود بازاری که تنها باید ۱۵ درصد سالانه سود به مشتریان بدهید و می توانید ۸۵ درصد بقیه را در جیب خودتان بگذارید وارد بازاری می شوید که ۱۰۰ درصد سود سالانه را باید به مردم ایران بدهید؟! کی از سود خودش می گذره ؟

اگه باز هم در این پروژه سرمایه گذاری می کنید، به آمار و ارقام زیر دقت کنید.

سایت الکسا:

الکسای E2C

با توجه به اطلاعاتی که از کاربران به دست ما رسیده است، سایت ارائه دهنده این ارز دیجیتالی worldwide.energy است. جالب اینجاست که این شرکت بین المللی، تقریبا 80 درصد ترافیک خود را از کشور ایران به دست می آورد!!!

آیا ایران بازار هدف این پروژه است؟ این پروژه قرار بود کل دنیا را فرا بگیرد؟ به نظر می رسد که این پروژه فقط قصد دارد کل ایران را فرا بگیرد.

گویا بازار اروپا و کشورهای دیگر جذابیتی برای تیم سازنده این پروژه ندارد و ایران تبدیل به کشوری شده است که سفیر انرژی پاک در جهان است. اگر سازندگان این پروژه ایرانی نیستند، پس منطقی نیست که خدمت به کشور خود را در اولویت کاری قرار نداده باشند!!!

این قضیه را فقط با ایرانی بودن پروژه می توان توجیه کرد. آیا سازندگان این پروژه ایرانی هستند؟

فلسفه وجودی بلاکچین و بازار ارزهای دیجیتالی، شفافیت و غیر متمرکزسازی است. این پروژه با ایده ای ناب و صد در صد به نفع مردم معرفی شده است، آیا این ایده در حدی نبود که سازندگان آن با افتخار، خودشان را در سایت معرفی کنند، رزومه خود را قرار دهند که پروژه راحت تر بتواند جهانی شود؟

 

مسئله بعدی که باید به آن بپردازیم، این است که پروژه ورد واید انرژی توکن E۲C را ارائه کرد و بر فرض محال قرار است در بازار جهانی مطرح و کاربردی شود و استفاده واقعی برای توکن آن به وجود بیاید. الان اگر کسی به دنبال خرید این توکن باشد، چرا از طریق سایت آن نمی تواند این توکن را خریداری کند؟ چرا برای خرید این توکن حتما باید به سراغ لیدرها رفت!

از این مسئله هم بگذریم، آیا لیدرها حساب بانکی اعلام می کنند که دلار به حساب آن ها واریز کنیم ؟ یا ارز دیجیتالی بیت کوین دریافت می کنند و در ازای آن E۲C در اختیار ما می گذارند؟

اگر تنها راه خریداری کردن توکن E۲C از طریق بیت کوین است، پس لیدرها به دنبال این هستند که حتی هیچ ردی از آن ها باقی نماند!

پروژه قرار است در وسعت جهانی مطرح شود، به نظر شما منطقی است که خریداری آن فقط از طریق بیت کوین یا ارزهای رمزپایه امکان پذیر باشد؟

حتی اگر بعد از انتشار این مقاله، امکان خریداری E۲C از طریق ارزهای فیات مثل دلار محیا شود، به این قضیه دقت کنید که ثبت موسسات مالی در کل دنیا قوانینی دارد. اگر این موسسات با مسئولیت محدود ثبت شده باشند( فرض کنیم که شرکتی ثبت شده با نام worldwide energy وجود دارد!) و شرکت ورشکسته شود و شما پول خود را بخواهید، فقط می توانید اموال شرکت را طلب کنید.

یعنی اگر تمام پول های مشتریان به حساب های خارج از شرکت منتقل شده باشد، شما در صورت ورشکستی شرکت نمی توانید به پول خود برسید. تازه فراموش نکنید که پرداخت شما از طریق بیت کوین بوده است.

به روز رسانی : خبر مهم در مورد ورد واید انرژی

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات آمده است: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) پیرامون نحوه فعالیت و عناصر کلیدی دسیسه هرمی و کلاهبردارانه جدید تحت عنوان «ورد واید انرژی»، تعداد ۱۹ نفر از سرشبکه‌ها، افراد شاخص و تأثیرگذار این شبکه هرمی، در استان‌های فارس، گلستان و سمنان دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شدند.


نتیجه گیری

سرمایه گذاری با سود قطعی بالا، بجز کلاهبرداری چیز دیگری نمی تواند باشد. بجای استفاده از واژه سرمایه گذاری در پروژه هایی مثل E۲C از واژه قمار استفاده کنیم. البته فراموش نکنیم که در قمار این احتمال وجود دارد که برنده باشید ولی در پروژه های این چنینی قطعا بازنده اید.

پروژه های سرمایه گذاری با سودهای قطعی، سبک جدیدی از کلاهبرداری نیست و چندین سال است که مردم (بخصوص کشورهای جهان سوم که از مشکلات اقتصادی زیادی رنج می برند) فریب این شرکت ها را می خورند. به تازگی نیز با دیجیتالی شدن همه چیز و سو استفاده از فضای آنلاین راه جدیدی برای این گونه شرکت ها باز کرده است. پیشنهاد ما همواره به کسانیکه به دنبال ورود به دنیای سرمایه گذاری هستند این است که :

  • پروژه هایی که وعده سود قطعی چند ده برابری می دهند، قطعا مشکوک به کلاهبرداری هستند.
  • قبل از ورود به هر نوع سرمایه گذاری، حتما اطلاعات کافی جمع آوری کنید و فقط به حرف اطرافیان یا چند وبسایت بسنده نکنید.
  • به همان میزان که کلاهبرداران قادر به سو استفاده از دنیای آنلاین هستند، اطلاعات کافی برای فریب نخوردن هم وجود دارد. پس سعی کنید در این جدال شما برنده باشید.

 


54321
امتیاز 3 از 164 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
سرمایه گذاری

دوستانی که در جریان نیستن بدونن که یه گروه کلاهبردار از چند سال پیش از مالزی به ایران اومد (تقریبا 3 سال پیش). یه شرکت دروغین رو معرفی کردن به اسم یونیفاندز و سهامشو فروختن و در همون جلسات پرزنت و سایر موارد تاکید کردن که سود و منفعت بالایی داره یعنی اون زمان که به ما پیشنهاد دادن گفتن پولی که ماهیانه میگیرین معادل 2 تا 3 برابر سود بانکی هست در ایران که خب این موضوع خودش شک بر انگیز بود اما متاسفانه به دلایلی من و دوستام مقدار نسبتا زیادی سهام خریدیم چون خیلی تاکید میکردن که… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

با سلام
فکر میکنم اگه کسی کامنت شما رو کامل بخونه از اول تا آخر این داستان رو متوجه میشه، اما باز هم ممکنه افرادی باز با خوندن توضیحات شما از این قضیه دفاع کنن که … چه میشه گفت
به هر حال ممنون از توضیحاتتون، ایشالا دوستان از تجربیاتتون استفاده کنن و همینطور ضررتون جبران بشه.

عاطی

چه توضیحات جامعی واقعآ😑😐

Nilik

شما لطفا نه خودت شرکت کن و نه به دیگران بد راهی بده شما جزوه تیم شکست خورده ای هستی که کمپانی انداختتون بیرون شما جزو تیم سورنا هستین پس لطف کن زندگیتو بکن

سرمایه گذاری

اولا کمپانی وجود نداره ثانیا وقتی پروندت ارجاع شد به آگاهی شاپور و افتادی به دست و پای شاکیها اونوقت میفهمی یه مدت با پول ما و امثال ما *** چجوری ظرف یک هفته از دماقت بیرون میاد! ثالثا از کامنتی که گذاشتی کاملا روشنه در جریان هیچی نیستی و فقط اومدی یه حرفی زده باشی اونم دلیلش اینه لابد آپلاینت بت گفته یه چیزی بنویسی شاید یه جورایی بات حساب کنه! چارمن ببین بچه جون اینجا جای بازی نیست بحث صدها میلیون تومن ضرر مالیه اگه تو فکرت نمیگنجه تقسیر تو نیست! لابد ندیدی تا حالا ! به همین… بیشتر بخوانید »

رضا اندی

آقای محترم سلام .از خودتون بپرس چرا راجع بیت کوین و اتریوم ووو هزار ارز دیگر نگفتند کلاهبررداریه؟!چون توی اون ارزها عموما مردم توان شرکت ندارند .دولت حسادت میکنه که بانکهاش پولا رو نتونسته با سود کم بکشه بالا از دستشون رفته ب تقلا افتاده ..درثانی خواستی تحقیق کنی و بعد وارد شی برا این حرفای بچگانه کسی کاری برات نمیکنه برادر .

منا زس

بهتر شما بجای احساساتی شدن منطقی تر فکر کنین برای کلاهبرداری این سایت همین که چند ماه نتونستیم سود پول بگیریم مارو بس وقتی با وعده دریافت سود ماهیانه وارد این چرخه شدیم اگر بنا به خرید ارز دیجیتال بود که ارزای با پدر مادرتری بودن که من خودم قبلا خریده بودم اشتباه من و بسیاری از دوستان اعتماد الکی به کسی بود که مارو وارد این چرخه کرد من هم فقط به صرف اعتماد به دخترخالم و اینکه ادم عاقلیه وارد این چرخه شدم ولی وقتی دوره به اصطلاح آموزشیشون تا ته رفتم دیدم فقط یک سری کارهای مبتنی… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

سلام به خانم منا حرف شما کاملا درسته، من چن مورد رو یه توضیح مختصر میدم اگه کسی بخاد در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنه، انتخابهای خیلی بهتری نسبت به e2c و v2c وجود داره و فقط افرادی که کوچکترین اطلاعی از بازار ارزهای دیجیتالی ندارن در یه آشغالی مثه e2c یا v2c سرمایه گذاری میکنن! و اکثر این افراد در واقع گول میخورن و به اعتماد دوستشون این بلا سرشون میاد e2c یا v2c هیچ ارزشی نداره و در هیچ جا قابل استفاده نیست و هدف از اختراع اینها فقط یه چیز بود: کلاهبردارای ورلد واید انرژی هیچ پولی… بیشتر بخوانید »

رضا اندی

اگر کلاهبرداری بود که توی کوین مارکت کپ لیست نمیشد درثانی سرمایگذاران بیت کوین هم در سالهای اول قیدشو زدن اما در اخر سرمایشان ب میلیارها رسید .اگر سرمایه شما چندین برابر شد که نمیایی بگی دست املاینم دردنکنه میگی شانس خودم بوده .لطفا منبعد در بانک ملت پولتو بزار ماهی ده درصد سود بگیر بهتره ..

محمد

با عرض سلام و احترام خدمت اقای رضا
اگر شما اینقدر به این کوین و کمپانی مورد نظر اعتقاد و ایمان دارید لطفا آدرس ایمیلی بدهید تا بنده و دوستان از سود میلیاردی این کوین گذشته و ایتوسی ها را برای جنابعالی ارسال نماییم و معادل ریالی آن را دریافت نماییم به قیمت هر کوین یک دلار که کمپانی واریزی ها را براساس آن انجام داده است. لطفا نظر خود را اعلام بفرمایید.

سرمایه گذاری

الان چن ماهه با این e2c همه رو سر کار گذاشتن؟؟؟ از همون اول مشخص بود میخان طولش بدن و وقت بخرن!!! e2c فقط واسه این بود که از مردم دلار بگیرن و زمانیکه که قرار شد پول پس بدن، هیچی پس ندن!!! حتی یک نفر از سرمایه گذارای ورلد واید انرژی برای گرفتن e2c به این حروم لقمه ها پول نداد!!!! ما برای سود و منفعت و پول ماهیانه به شکل دلار این سرمایه گذاریو انجام دادیم، و اون زمان اصلا e2c وجود نداشت. یک سال و خورده ای بعد از شروع کلاهبرداری ورلد واید و وقتی قیمت دلار… بیشتر بخوانید »

رضا اندی

باسلام به همگی دوستان..فقط یک سوال ازخودتان بپرسید ..ارز دیجیتال ایتوسی که همه میدانید پول مردم رفته بجاش و پشتوانه دار هست دیگر جای هیچ نگرانی وجود ندارد ..پول شما رفته بجای ایتوسی و ارزش قطعا بالایی در آینده خواهد داشت..به منفی ها توجه نکنید اینها دستور دارند که منفی بزنند .موفق باشید

رضا اندی

باسلام ب دوست عزیز و نازنین .ببین برادر همونطور که عرض کردم اینو بدونید برای بعدها از این حقیر .هرچیزی رو که بهتان گفتند کلاهبرداری در اصالتش شک نکنید .چرا درمورد صدها موسسه مالی که میلیاردها میلیارد تومان مردم و کشیدن بالا و با هزار اعتراض و ابروریزی بعد از چند سال نصفشو بهسون دادن این آقایون نمیان هشدار بدن؟!چون مناعع خودشان درمیان .معذالک من مقصر میدونم اون کسی که شما رو روز اول درست متقاعد نکرد که کلا ارز دیجیتال ماهانه بگیری نیست یه پروسه بلند مدته .نگران نباش منم مثل شما ی کارگر ساده م اما ایمان دارم… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

با سلام
هر چیزی که بهتون گفتن کلاهبرداریه در اصالتش شک نکنیم؟؟؟؟؟ این چه منطق و استدلالیه؟!‌ بعضا افراد کلاهبرداری هستند که تماس تلفنی میگیرن از مردم کلاهبرداری میکنن، این داستان کلاهبرداریه،‌الان به اصالتش شک نکنیم؟! قبل از حرف زدن فکر کنیم!
بیت کانکت رو همه میگفتن کلاهبرداریه و کلاهبرداری هم بود،‌الان همه باید به اصالتش ایمان میاوردن!؟ چه چیزایی آدم میشنوه
این آپلاین ها مگه چجوری پرزنتتون میکنن که دیگه بدیهیات هم براتون از بین میره؟!

محمد

جلساتی به نام ازادی انتخاب و دیگر جلسات شستشوی مغزی وجود دارد که توسط فردی به نام فریدون فریدونی صورت می پذیرد و این اراجیف را تحویل لیدرها و آنها تحویل زیر مجموعه می دهند و مردم با عشق و علاقه خواستار دروغ شنیدن هستند

رضا اندی

باسلام ..شما اجازه بده آینده همه چیزو مشخص میکنه .

مازیار

با سلام خدمت دوستان. چندی قبل من در همین بحث شرکت کردم و اکانت بنام سرمایه گذار بحث جالبی با بنده داشتن. خواستم نتیجه این چند وقت گذشته رو خدمت دوستان بگم. در طول غیبت بنده من با چند نفر از مالباختگان در تماس بودم. با اینکه سرمایه ای در این سیستم نداشتم ولی به پلیس فتا و اطلاعات مراجعه کردم. خوشبختانه اونها در جریان امور بودن و اطلاعات کاملی داشتن. لیدرهای اصلی که تکلیفشون مشخصه و در ینگه دنیا مشغول عشق و حال با پول شما هستن. لیدرهای زیر دست هم اکثرا به ترکیه فرار کردن. چون مالزی دیگه… بیشتر بخوانید »

رضا

افرین کاملا درسته

محمد پیروی

😂😂😂😂 بیت کوین کلاه برداری؟؟؟؟؟؟؟؟ مجلس داره تصویب میکنه ادمین جان

رضا اندی

باسلام .دوست عزیز ارز دیجیتال انرژی کوین با پول ایرانی ریال خریداری شده و پشتوانه بالاتر از این میخوایید؟؟؟؟؟؟؟؟!

سرمایه گذاری

جواب به رضا اندی به دلیل نا آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی، حرفایی که میزنی کاملا غلطه و بی معنی !!!!! بت توصیه میکنم اینجا چیزی ننویسی چون خودت زیر سوال میری و بت میخندن!!!! حداقل اگه حرف نزنی کسی بت نمیخنده!!! پس چیزی ننویس !!!! ورلد واید انرژی یه دروغ و کلاهبرداری کثیف و سرتاسر دروغ بود!!!! تو و آدمای ساده مثل تو هستن که میرن در خونه دیگران و با گریه کردن و خود زنی کردن و قسم و قرآن خوردن به زور و با نارضایتی دیگران رو به این کثافت گرفتار میکنن!!!! و یه ح** مثه رضا… بیشتر بخوانید »

محمد

خیلی ببخشید این رو می گویم دوست ارجمند وقتی که قرار داد دو ساله شما با کمپانی تمام بشود و اکانت جنابعالی بسته شود دیگر دست شما به جایی بند نیست که همین الان هم همینطور هست و همون دلخوشی که روز به روز بلند میشی و اکانتت رو چک می کنی همون هم نیست و با این حرف ها دل خودت رو خوش نکن چون دوستان هیچی رو دارن به 10 سنت می فروشند و خدا بده برکت چون هیچی رو بتونی حتی مفت هم بفروشی خیلی جای تقدیر و تشکر داره چون پشتوانه ای در این پروژه در… بیشتر بخوانید »

رضا اندی

قیمت روز تمام ارز ایتوسیتو میخرم ازت.

محمد

با عرض سلام خدمت اقا رضای گل اگر من می خواستم به قیمت روز بفروشم یک سال صبر نمی کردم و وعده های دروغین و سرخرمن لیدرها رو گوش نمی کردم دوست عزیز. درضمن اگر یک دلار می خرید بنده در خدمت هستم چرا چون قرار هست براساس وعده هایی که داده می شود هر ایتوسی 10 دلار بشود پس شما نگه دارید و نوش جان شما و خانواده محترم. اگر موافق هستید آدرسی بدهید تا با شما تماس بگیرم لطفا. درضمن یک پیشنهاد به تمامی افرادی دارم که چنین مشکلی را دارند بهترین کار این است که لیدر محترم… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

قیمت روز از فراریهای ترکیه نشین و فراریهای تو مالزی بخر! در شان ماها نیست با تو بخایم معامله کنیم. همون coinsbit.io واسه این طراحی شده که امثال تو حذف بشن! در ضمن از بس که حافظت خرابه و از بس حواست پرته با این حرفت نشون دادی کلا هیچی از اون چیزی که بش میگین کار نفهمیدی!!!! مگه دزدهای فراری بت یاد ندادن فقط با دایره نفوذت کار کنی؟؟؟!!!! دیدی کارتو بلد نیستی!!! کپی بابک کاظمی و رضا قیاسی هستی که بیچاره ها از ترس این روزا موندن کدوم سوراخ قایم بشن وقتی با پس گردنی این فراریها و… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

خیلی بی سوادی و از حرفایی که میزنی مشخصه تازه به دام این کلاهبردارا افتادی. کسی که از ارزهای دیجیتالی دیگه حرف بزنه و اونا رو با یه آشغال کلاهبرداری مثه e2c یا v2c مقایسه کنه نشون میده کوچکترین اطلاعی از این مسائل نداره! میخاستی به زور کسی رو وارد کلاهبرداری v2c کنی اما چون مطالب اینجا رو خونده بت نه گفته و الان تو ناراحتی!!! حرف دلتو بزن، چرا حاشیه میری!!! بگو میخاستم زندگی یه آدمیو به گند بکشم اما مطالب اینجا رو خونده بود و نیومد! همه جور حرفی از دهن شما کلاهبردارا در میاد که نیم درصدش… بیشتر بخوانید »

رضا اندی

باسلام .دوست عزیز آگاهی فنی و علمی خودتو ببرید بالا .شما حق دارید ناراحت باشید ‌.خدا کمکت کنه

محمد

البته این رو هم بگویم حتی اگر شما راضی باشید من حاضرم با یک دلار که هیچی با 80 سنت هم به جنابعالی ایتوسی ها رو بفروشم که شما هم جایی برای سود چند برابری هم داشته باشید دوست گرامی منتظر پاسخگویی جنابعالی هستم

Mostafa

Daghighan

محمد

باید زمان داد تا همه چیز معلوم بشه شما چند ماه پیش استناد کردی که ملاک اصل بودن کوین نمایه شدن در کوینز مارکت هست که الان این کوین را از داخل این سایت هم حذفش کردن می تونی به لینک زیر مراجعه کنی. متاسفم از این همه حماقت که بعضی از افراد دارند.
https://coinmarketcap.com/currencies/electronic-energy-coin/

سرمایه گذاری

این مطلبو برای اون تازه به دوران رسیده هایی مینویسم که هنوز با کمال پررویی از کلاهبردارا حمایت میکنن و بعد از این همه کثافتکاری و دزدی هنوز نفهمیدن امثال رضا قیاسی یا بابک کاظمی یا نفیسه یگانه یا الناز جوانشیر و کوثر عباسی و مهدی رئوفی و سجاد یار احمدی یه مشت کلاهبردار تازه به دوران رسیده هستن که هیچی ندارن و با وعده سود از مردم پول میگیرن و با همون پول خونه و ماشین میگیرن و به مردم میگن کارشون خیلی سود داره!!!! این کلاهبردارا یه زمانی با دروغگویی و فیلم بازی کردن به مردم گفتن coinsbit… بیشتر بخوانید »

Mostafa

دقیقا ،

محمد

مفت حرف زدن که هزینه نداره متاسفانه شما جزو همون دزدهایی بی همه چیزی هستی که مثل رییسات یا فرار کردی مالزی و یا ترکیه و تیم شکست خورده یعنی چی پول ملت رو گرفتین و براشون گربه می رقصونید.

تارا

عجب! من كامنتتونو كامل خوندم و دقيقا چند هفته هست كه مواجه شدم! يكي از دوستان كه بهش اعتماد دارم بهم اين پيشنهادو داده كه ١٠٠٠ دلار بدم و هر e2c رو ٢٥ سنت بگيرم و ١٨ ماه در كمپاني بلاك ميشه و بعد قيمتش ٥٠ دلار ميشه يعني ١٠٠٠ دلارت ميشه ٢٠٠٠٠٠ دلار! و گفت از طريق ليدرهاش در تركيه خريد كنم ! و گفت تمام خانوادم مادرم و برادرهامو رجيستر كردم و دارم پورسانت ماركتينگ ميگيرم خودم اطلاع و دانشي در اين زمينه نداشتم ولي از آنجا كه دوستم در ايران زندگي نميكنه و بيزينس خوبي داره ميخواستم… بیشتر بخوانید »

علی کاشانی

منم به یک دوست برخورد کردمو این پیشنهاد بهم شده ولی نگفت تو ترکیه هستن گفت از طریق اپلیکیشن پول میربزی؟؟؟

سرمایه گذاری

شما یه لحظه فک کن با خودت یعنی 1000 دلار آشغال بخری به قیمت 25 سنت بعد 18 ماه قفل بشه (مثلا) بعدش بشه دونه ای 50 دلار….اینجوری که به شما گفتن….یعنی به عبارتی میشه 200 هزار دلار!!! آخه دختر خوب به نظرت چنین چیزی میشه؟؟؟؟ یعنی شما 1000 دلار بزاری و بعد از 18 ماه بشه 200 هزار دلار!!! ساده نباشین گول نخورین!! برو به آدرس رسمی کریتور آکادمی creatoracademy.com و بخون درباره این کلاهبردارا چی نوشته..کاملا دقیق و شفاف نوشته یه عده کلاهبردار با سواستفاده از اسم و برند کریتور آکادمی در حال کلاهبرداری هستن و در سایتهای… بیشتر بخوانید »

محمد

ما اگر نخواهیم پولدار و موفق بشویم چه کسی رو باید ببینیم جالبیش این هست کسانی که مردم را دعوت به این پروژه می کنند خودشان از همه جا مونده و رونده هستن و به اصطلاح لیدرها، ما کسی رو می خواهیم که پشتش دیوار باشه و چیزی برای از دست دادن نداشته باشه پس تا ته قضیه رو بخون که یارو چیزی برای از دست دادن دیگه نداره پس فردی که وارد این سیستم کرده که دیگه اصلا براش مهم نیست که بخواهد حتی جوابگوی شما باشد.

حميد

اتفاقا هميشه افراد مورد اعتماد ميان سراغ آدم
من يكي از بستگانم پارسال همين پيشنهادهاي وسوسه انگيز رو داد اما يك ريال ندادم از اول برام مشخص بود كلاه برداريه
كدوم شركت فعال در زمينه انرژي سرمايه اش يكي دو ساله چند هزار برابر ميشه كه بخواد بين من و شما تقسيم كنه
چرا فقط لز ليدرها بايد خريد و خودت نميتوني بخري

شركت كه نيست يه وبسايته كه به ليدرها براي خام كردن اطرافيان پول ميده و پول بقيه رو بالا ميكشن

دقيقا مثل همون شركتهاي هرمي

سرمایه گذاری

دوست عزیز ورلد واید انرژی و e2c و v2c درست توسط همون کلاهبردارایی به مردم قالب شده که 3 سال سهام یونیفاندز رو به مردم قالب کردن. در ضمن لطفا به یه مشت دزد فراری بیسواد نگید لیدر!! این واژه چرا مورد استفاده قرار میگیره؟؟ دوستان در جریان باشین اینا یه مشت فراری بیسواد هستن و فقط یه سری مطالبی که در اختیارشون میزارنو از حفظ تکرار میکنن!!! نه تجربه کاری دارن نه سواد دارن!!! اگه دقیقتر بخام توضیح بدم و دونه دونه بگم اینا قبلا کی بودن و از کدوم قبرستونی سر و کلشون پیدا شده، احتمالا یه عده… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

دوستان توجه کنید که اولا قیمت e2c شده 0.27 دلار یعنی به ازای هر e2c که به جای 1 دلار تو پاچه ملت کردن الان حداقل 73% داریم ضرر میکنیم. حتی اگه قیمت به 0.3 دلار برسه یعنی کمی بالاتر بره بازم معنیش 70% ضرر هست به ازای هر e2c. دوما اینکه چند روز پیش استارت یه پفک جدید رو زدن به اسم v2c که میگن زیرمجموعه e2c هست و اگه دقیق بخام بگم بش میگن fork که دوستانی که با ارز دیجیتال آشنایی دارن میدونن چیه. خب سوال اینجاس که چرا fork پیش اومده؟ (یا پیش آوردن!؟) هنوز تکلیف… بیشتر بخوانید »

ماهان

سلام.ممنون از راهنماییتون..شانس آوردم که این مطالب رو مطالعه کردم..میخواستم فردا ثبت نام انجام بدم واسه این موضوع..خدا خیرتون بده که به اشتراک گذاشتین این موضوع رو..من منصرف شدم ازین داستان..بنظر خودم هم غیر منطقی بود این موضوع

رضا اندی

افرین بهتره چهار ملیونتو بزارید بانک با سودش دوکبلو مرغ بخرید که گرسنه نمونید .ممنون

سرمایه گذاری

مثین که خیلی سوختی از اینکه به هر کسی گفته بیاد و پول بده بت نه گفته!!!
کلاهبرداری کلاهبرداریه، شاخ و دم نداره که….. پول از مردم بگیری و یهو ناپدید بشی…..
همین خود تو که الان دو آتیشه هستی تا چن وقت دیگه ماهیت کثیف این کلاهبرداریو میفهمی و انقد افسرده و پشیمون میشی که چن ماه تو شوک میمونی…..

محمد

بعضی از دوستان هم نمی خواهند از خواب در بیان و خودش رو به خواب زدن و هنوز دنبال ویژن هاشون هستن و با همون هرشب به خواب می رن و توهم پولدار شدن دارند خدایی عجب مردمی هستیم و یا اگر برای یک لحظه عمق فاجعه رو درک کنن سکته می کنن و یا دیوونه می شن

محمد

سگ همون چهار میلیون به سود میلیاردی که شما پوزش رو می دهید و سرابی در کار نیست شرف داره حداقل می دونی هر وقت بخوای می تونی نقدش کنی و توقعی نداری که کسی اون رو بدزده

Anti-Fraud

ممنونم از شما بابت این اطلاعات و اینکه نسبت به بقیه آدم ها بی تفاوت نیستید

سرمایه گذاری

سلام دوست عزیز یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای جلوگیری از همچین کلاهبرداریهایی این هست که روش انجام این کلاهبرداری کاملا شفاف و واضح برای دیگران توضیح داده بشه و همه بدونن هیچ شرکت خارجی در کار نیست و همش دروغ بوده. مطالبی که نوشته شده برای جلوگیری از گسترش این کلاهبرداری در ایران هست تا افرادی که مطالعه میکنن در جریان باشن که یه مشت فراری بیسواد با ظاهرسازی و با دروغگویی و با پول دزدی از به اصطلاح پروژه های قبلی یه مدت جلوشون فیلم بازی میکنن و خیلی تلاش میکنن در ذهن افراد اینطور جا… بیشتر بخوانید »

فریب خورده

دوست عزیز، راهی برای پیگیری و احقاق حق پیشنهاد می کنین؟

سرمایه گذاری

سلام دوست عزیز شما اگه به پلیس فتا مراجعه کنی بخش شرکتهای هرمی و اسم کریتور آکادمی رو بیاری تقریبا همه باش اونجا آشنا هستن. اسامی افرادی که از شما پول گرفتن رو به پلیس فتا بده و رسما شکایت کن و این اسامی رو حتما در شکایت بنویس: جعفر جعفری، بابک کاظمی، نفیسه یگانه، سورنا یوشیزاده، رضا قیاسی، الناز جوانشیر، سجاد یار احمدی، مهراد محسن زاده، آرش حمیدیان، شروین وفادوست، و اینکه بگو از اول گفتن شرکت بین المللی و سود و منفعت و تجارت اما بعد مشخص شد همش دروغه و هیچ شرکتی وجود نداره و فقط یه… بیشتر بخوانید »

رضا اندی

پنیر فتا هم طی یکهفته پولتو میده .خجالت بکشید .کسی پول شمارو نخورد .مقصر اون کسی بود که هرکسی و ناکسی و باهرقیمتی وارد این کمپانی باکلاس کرد .متاسفم

محمد

اتفاقا شما پول خوردن و یا کلاهبرداری را در چی تعریف می کنید. غیر از این هست که وعدهایی که روز اول قول آن داده شده بود را کمپانی اجرایی نکرده است و لیدرها مثل مگس دور و اطراف افراد ناآگاه اینقدر می چرخند تا پول را از دست مردم در بیاورند و وقتی پول به حساب واریز گردید دیگه اثری ازشون نیست و نمی بینی و حتی جواب سلامت رو هم نمی دهند.

سرمایه گذاری

به یه مشت دزد فراری و به یه سایت که نصف ماه اونم هر ماه داره آپدیت میشه مثلا….. میگی با کلاس…..!!!

سرمایه گذاری

دوست عزیز شما که دنبال پیگیری قانونی هستی از داخل ایران که معلومه چیکار باید انجام بدی. برای خارج از ایران به این موارد دقت کن اینا پول دادن و در سنگاپور در تاریخ 23 و 24 آوریل یعنی اوایل اردیبهشت یه جا رو کرایه کردن اینم آدرسش Marina Bay Sands Hotel-10 Bayfront Avenue- Sigapore 018956singapore اگه کسی دوس داره میتونه یه سر بره اونجا و از خجالت این دزدا در بیاد. خیلیاشون 23 و 24 آوریل اونجا هستن . میان که سلفی بگیرن و سر یه عده آدم ساده رو شیره بمالن و ظاهرسازی کنن. کرایه کردن یه فضای… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

این ممطلب رو پایین نوشتم، اینجا هم تکرار میکنم: دوستان در جریان باشید این حروم لقمه ها میخان از طریق ریفرال لینک Referral Link یا همون لینک معرف و از طریق coinsbit.io باز هم از روی شما پورسانت بخورن! هیچ نیازی نیست برای ثبت نام یا Register یا Sign in کردن در سایت coinsbit.io از ریفرال لینک استفاده کنید! کاملا اختیاره هست و اصلا اجباری نیست و اگه از ریفرال لینک استفاده کنید یه درصدی از ترید و معاملات شما میره به حساب شخص معرف!!!! اگه میخای بازم یه حروم لقمه فراری از روی شما و از روی گول زدن… بیشتر بخوانید »

meisam

یه سوال؟ مگه باغه که یه روزه یه توکن بیاد بشه کوین؟ تو همه سایتای ایرانی نوشته اگه توی فلان صرافی لیست شده بود شاید می شد قبولش کرد الان هر روز یه صرافی میاره بالا و لیست می کنه هر روز قیمتش بالا پایین میره و داره خرید و فروش میشه تو بستر اتریوم اومده بالا و الان خودش کوین شده و یه توکن داره زیر مجموعش همه اینایی که شما میگین رو در مورد بیت کوین و اتریوم و همه ارزای دیگه دنیا هم میشه گفت پس اونا هم ، هم دزدی هستن هم یه سری دزد دارن… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

شما چون نمیدونی اینا کی هستن و فقط ظاهر قضیه رو میبینی و اطلاعات فنی و تکنیکی هم نداری در نتیجه گول خوردی و فعلا هم تو خیالات به سر میبری! امکان نداره e2c به قیمت بالا برسه! امکان نداره v2c به نتیجه برسه! اگه یه ذره در مورد ساز و کار بازار ارزهای دیجیتال میدونستی و اگه هم نمیدونی میرفتی و با یه آدمی که سوادشو داره و تجربه داره مشورت میکردی امکان نداشت e2c یا v2c بخری! مشکل شماها اینه که یه بیسواد فراری که هیچی نمیدونه میاد پای اینترنت و یه سری حرف بی معنی میزنه و… بیشتر بخوانید »

محمد

سلام اتفاقا من خیلی ذهنم درگیر هست کاشکی من هم مثل شما پول بیکار داشتم و داخل این شهربازی و سیرکی که راه انداختن سرمایه گذاری می کردم. عزیزم الان لیدرها همه به خارج فرار کردن و تمامشون وکیل گرفتن که چطور با انواع شکایت ها واکنش از خودشون نشون بدن پس بهتره که شما ساکت باشی که یک ساله فقط دارید حرف مفت می زنید و مردم رو سر می دوونید. دزدی از این بالا تر که پول یکساله فرد که در داخل ولت ها جمع شده که نزدیک به 70 میلیون تومن هست رو می شود در کل… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

اینا از عهده کار روزمره هم بر نمیان !!! اینا هیچی نیستن !!! در ضمن آیا تا به حال حرف راست از دهن اینا بیرون اومده؟؟؟؟ اون از ادروز که نیست و ناپدید شد! اون از یونیفاندز که نابود شد! اون از ورلد واید که پارسال یهو درش تخته شد و تا الان فقط با دروغگویی ملتو سر کار گذاشتن یعنی حدود 8-9 ماه وقت خریدن و v2c تو پاچه یه عده کردن! اون از e2c که از اول مشخص بود بی هیچ جا نمیرسه و باش ملتو سر کار گذاشتن! گفتن میره تو coinmarketcap میشه دونه ای 5 دلار!!!!… بیشتر بخوانید »

آزیتا

سلام.
مالباخته ها با شکایت میتونن به پولشون برسن یاقیدش رو باید بزنن؟ کسی میدونه که راهنماییم کنه. ممنون میشم

سرمایه گذاری

سلام به شما خانم آزیتا اگه به دوستت یا فامیلت پول دادی و الان بش دسترسی داری حتما در خونشون برو و اول با زبون منطق باش حرف بزن و پولتو پس بگیر، اگه زیر بار نرفت همونجا به پلیس و به وزارت اطلاعات زنگ بزن، احتمالا هر دوشون میان و بگو یکی از سر شاخه های اصلی کریتور آکادمی و پروژه ورلد واید انرژی رو گرفتی و بگو که هر چه سریعتر بیان و اصلا با کسی تعارف نکن!!! اگه دوستت یا فامیلت پولتو همونجا جلوی مامور ها داد که هیچی اگه گفت ندارم ازون چنتا چک به همون… بیشتر بخوانید »

مالباخته

سلام من امروز به پلیس فتا رفتم و گفتند چون پول را به حساب شخص ریختید به ما مربوط نمیشه باید برید دادسرا
دادسرا هم رفتم و اون ها گفتند دادخواست حقوقی بدید و پرونده های اینچنینی داره بسته میشه و برای شما کاری نمیکنند.
به نظر خودم هم دستمون جایی بند نیست چون اینا اگه میترسیدند و خبری بود با وجود این همه کلاهبرداری از اشخاص مختلف راحت به ایران رفت و آمد نمیکردند.
اگر راهکاری دارید لطفا به ماهم بگید ممنون.

رضا اندی

بادرود. اولا مقاله میهن بلاکچین که نان سیستم میخوره و بدن اجازه سیستم ناجا واجا وازجا نمیدونم فتا دست تو دماقشون نمیکنن .این که به همه روشنه .دوما اگر دولت خیلی دلش به حال پول مردم میسوزه چهل سال ملت و به گدایی نمی انداخت.سوما اگر به جای این ارز ایتوسی بیت کوینهم که ارز اول دنیاست هم اجازه فعالیت به مردم نمیدهند .پس فریب این اخبار مزخرف و نخورید

ادمین سایت

سلام دوست عزیز
تشکر از شما که سایت مارو دنبال میکنین
برداشت هر کسی از مطالبی که منتشر میکنیم آزاد هستش

Mostafa

مقاله ای که نوشتید مزخرفه.

سرمایه گذاری

دوستان در جریان باشن شبکه show TV در ترکیه در اخبارش به موضوع کلاهبرداری ورلد واید انرژی پرداخته و عکسهای این دزدهای فراری در ترکیه رو پخش کرده اگه خبر جدیدی دارین لطفا اینجا بنویسین و اینکه از ادمین عزیز خواهش میکنم یه صفحه جدید مربوط به کلاهبرداری یا به قول اینا پروژه جدید به اسم FX Markets یا به اختصار fx1 در نظر بگیرید. چون اینجا پر شده از مطلب و مطالب جدید و مهم شاید کمتر به چشم بیاد!!! مطالب رو تا اونجا که بتونم مینویسم براتون اما نکته خیلی مهم اینه که قبلا هم گفتم باز برای… بیشتر بخوانید »

ققنوس

سلام لینک خبر show tv رو میذارم براتون
https://youtu.be/Y1ZfgjtcjEQ

سرمایه گذاری

سه شنبه 4 فوریه 2020 یه عده از کلاهبردارای e2c و یونیفاندز و ورلد واید انرژی در استانبول دستگیر شدن!!! اینو به اون دسته از شیرین عقلهایی میگم که هنوز به این کلاهبردارا دل بستگی دارن! دیدی چجوری همه چی دود شد رفت هوا، دیدی همش کشکی بود و همش دروغ بود! اون شیرین عقلهایی که امید بستن به یه آشغال مثه e2c یا واقعا چیزی از ساز و کار ارز مجازی و تکنولوژی نمیدونن یا اینکه فقط دارن به دروغگویی ادامه میدن تا پول بیشتری از مردم بگیرن و به جیب بزنن! در ضمن همونطور که در بالا لینک… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

سلام به دوستان تیم نفس در استانبول دستگیر شد. خودش و مهدی رئوفی قایم شده بودن اما 1 روز بعد اونا هم دستگیر شدن. پدر جعفر جعفری هم دستگیر شده!! کلا همونطور که گفتیم ترکیه با اینطور مسائل خیلی جدی برخورد میکنه از همه بچه های ترکیه تشکر میکنیم دم همتون گرم واقعا مرسی از پلیس ترکیه هم خیلی تشکر میکنیم و انصافا خیلی خوب و عالی بود این دستگیری ها از رسانه های ترکیه هم خیلی ممنون هستیم که همه چیو بدون سانسور گزارش کرد از میهن بلاک چین هم تشکر ویژه داریم که مطالب ما رو نوشت البته… بیشتر بخوانید »

محمد

قافیه این اسامی که نام بردید دیدن داره چون هسته اصلی داخل مالزی هست کشوری که ویزا ازاد می ده و هرکی می خواد فرار کنه سر از اونجا در می یاره.

سرمایه گذاری

سلام به دوستان یه سری کلاهبرداری جدید داره شروع میشه از جمله دبل وی Double Way و اوربیت نتورک Orbit Network که کلاهبردارای قدیمی سوییس کش و سی نت و VGMC پشت قضیه هستن از جمله آقای (ا-آ) و(م-ک) که به خودش لقب دکتر کامران داده! یه مدت هم تو گرجستان قایم شده بود! یه کثافتکاری دیگه از طرف آقای (ج ج) و (ب-ک) و خانم (ن-ی) (نفس) و آقای (ر-ق) به مردم معرفی شده به اسم goldfinx که از بس مسخره و خنده داره و از نظر فنی از بس بی ربط و چرته که نیازی به باز کردن… بیشتر بخوانید »

محمد

واقعا ممنونم از دقت نظرتون در نوشتن این متون فقط باید در متون اشاره به جرم گرفتار شدن کسایی که در شرکت های هرمی و تولید زنجیره انسانی شروع به عضو گیری می کنند کمی توضیح بدهید که ماهیت این کار جرم هست و باعث می شود علاوه بر خودتون اطرافیان را هم درگیر نمایید و از آخر فرد لیدر اصلی یا متواری می شود و یا به زندان می افتد و از آخر مال و آبروی خود را از دست می دهد. این هم از نتیجه جوگیر مارکتینگ که این شیادان با پژوهش های پانزی در میان اقشار مردم… بیشتر بخوانید »

رضا اندی

اگر این همه شاهنامه که شکایت نوشتی پیش هر قاضی تشریف ببری اولا بهتان میگه با دستو میل و رغبت خودتان در یک پروژه غیر قانونی پول گذاشتید و درثانی اگر هم توجه کنه ب فرض محال هشت سال دیگر نوبتتان میشود که تازه فقط بررسی شود .اینجا ایران است .برادر .ماهم مثل شما ضرر کردیم

سرمایه گذاری

اگه ضرر کردی پس چرا از یه مشت کلاهبردار دفاع میکنی؟ اگه ضرر کردی پس چرا میگی مطالبی که اینجا نوشته میشه دروغه!!!! به حرفای این رضا اندی اصلا اهمیتی ندین پرونده در جریان و در حال پیگیری تا جایی که باورتون نمیشه!!!! این اندی اینجا کامنت میزاره که شما رو دلسرد کنه!!!! اصلا به این رضا اندی کوچکترین اهمیتی ندین چون اصلا نمیدونه چی به چیه!!!! تا دیروز ازین دزدا دفاع میکرد حالا یهو شد مالباخته!!!! باب ایول خیلی خوبی تو!!!! همه چیزو به مسخره گرفتی!!! پول و وقت مردم مسخره نیست!!! اگه میفهمی اینجا دیگه چیزی ننویس!!! اگه… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذار آواره

سلام. Coinsbit . io تا دیروز با هیچ کشوری مشکل نداشت. اما ناگهان سیاست کاریش عوض شد و عراق و ایران و افغانستان و پاکستان و کره شمالی و آمریکا رو از لیست کشورهای مجاز در ثبت نام خارج کرد. تبریک میگم به کلیه هموطنان دوباره نام ایران جزو تحریم ها قرار گرفت.

محمد

سلام دوست گرامی مشکل از تحریم نیست مشکل از جای دیگه ای هست این صرافی قابلیت تراکنش این پ**ل کوین رو نداره.

سرمایه گذاری

دوست عزیز قبلا اینجا توضیح داده بودم شاید شما ندیدی coinsbit.io از بدترین و بی اعتبارترین صرافی هاس و افرادی که بی تجربه بودن در کشورهای مختلف بارها و بارها اونجا ارز مجازیشونو از دست دادن شما تو گوگل بزن بخون اما نکته مهم و اساسی که کمتر کسی میدونه اینه که الان میگم: اصلا e2c بلاک چین نداره! و از روزی که e2c تو پاچه مردم کردن تا همین الان هیچ کسی بلاک چین e2c رو ندیده!! تا حالا بش فک نکرده بودین؟؟ یه سری توضیحات فنی باید بدم که کمی پیچیدس اما خلاصه حرف اینکه به دروغ و… بیشتر بخوانید »

محمد

در جواب به تایید حرف های دوست عزیز اواخر اگر سایت کوینزمارکت کپ را چک کرده باشید این ارز قلابی از داخل آن بیرون انداخته شده است و این هم گواهی بر کلاهبرداری بودن این ارز می باشد.
https://coinmarketcap.com/currencies/electronic-energy-coin/

علی محمدی

چرا رسانه ها درمورد این کلاهبرداری اطلاع رسانی نمی کنند

ادمین سایت

نمونه هایی از اطلاع رسانی بقیه رسانه ها رو داخل متن گذاشتیم، البته رسانه های کمی این موضوع رو پوشش دادن ولی باز هم کاربران میتونستن با جستجو به این رسانه ها دست پیدا کنین

محمد

دوست گرامی اطلاع رسانی از این شفاف تر انجام نمی شه ولی وقتی از شیوه کثیف دایره اعتبار و دایره نفوذ وارد می شوند و پولت رو از جیبت می دزدند با وعده های توخالی و دروغین بهت می دن دیگه نمی شه کاریش کرد.

علی محمدی

چرا رسانه های عمومی اطلاع رسانی نمی کنند در مورد این کلاهبرداری

مالباخته

سلام دوستان یه خواهشی ازتون داشتم از کسایی که تو ورلد واید انرژی بودن و بعدا اسمش عوض شد ، شد کوینز ماینینگ انرژی ، مارو از گروهشون انداختن بیرون ، با اون شخصی هم که منو وارد این پروژه کرد حرف نمی زنم دیگه اعصاب ندارم از بس که پرروو هست و بعد یک سال همچنان معتقده ای تو سی میره بالا ، می خواستم از کسایی که همچنان تو کلاس هاشون شرکت می کنن بپرسم چه خبر ؟ اگه اطلاعاتی دارین به ما هم بدین ممنون میشم لاقل بدونیم چه خبره من خیلی از اطلاعاتی که اینجا نوشتین… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

سلام دوست عزیز هیچ خبر جدیدی نیست جز اینکه روز به روز تعداد افرادی که میفهمن کلاه سرشون رفته زیادتر میشه کسی که دلشو خوش کرده به اینکه e2c قیمتش بالا میره یا خیلی نا آگاهه یا اینکه دلش میخاد خودشو به خواب بزنه و واقعیتو نبینه. e2c همین الان بیشتر از چن ماهه که کلا بی ارزش شده و فقط با خرید و فروشهای ظاهری که برای تظاهر جلوی مردم هست باعث یک عدد دروغین به اسم قیمت e2c هنوز دیده بشه. الان این کلاهبردارا حتی دیگه e2c به کسی نمیدن!!!! یعنی از بس که بی ارزش شده و… بیشتر بخوانید »

محمد

سلام واقعا همین هست که شما می فرمایید. تازه این را در نظر بگیرید آدم های طماحی که رفتن و از کوین های 25 و 50 سنتی پیش فروش خریدن که معادلش V2C بگیرن در فروردین ماه از فریز در می آید و به بازار ارائه می شود اونجا هست که باید دید قیمت ایتوسی چی می شود و این سیستم پونزی حتی پول لیدرهای از خدا بی خبر رو هم از داخل خودشون برای دادن سود چند برابر هم جمع کرده و بهشون ارز آشغال داده که باهاش پوست پیاز هم بهت نمی دهند. و الان همون کوین 25… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

اینم بدون که پروژه ورلد واید الان حدودا یه سال میشه که کلا درش تخته شد یعنی کپی یونیفاندز که بعد از یه سال به فنا رفت، این ورلد واید هم بعد از یه سال و خورده ای به فنا رفت. کار این کلاهبردارا همینه که پروژه معرفی کنن بدون اینکه اصلا اهمیت بدن چی معرفی میکنن!!!! کثافتکاری و دزدی جدید اینها الان fx1markets هست که مطمئن باش تو چن ماهه آینده به کلی از هم میپاشه و سرنوشتش درست مثه یونیفاندز و ادروز میشه!!!! هیچکدوم از پروژه های این دزدا به نتیجه نرسیده یعنی همه پروژه ها بعد از… بیشتر بخوانید »

مالباخته

مرسی از شما بابت وقتی که می ذارید و مطالبی که می نویسید ، من خیلی از مطالب این بحث استفاده کردم و بابتش ممنونم هم از شما هم از ادمین محترم ، ی مثال کوچیکش فقط همون بحث ریفرال لینک بود که اون شخص پلید خودشو به آب و آتیش زد که من از روی ریفرال لینک اون اکانت بزنم می گفت اصلا نمیشه اگه همینطوری بری یعنی اینا انقد پلید و فرصت طلب هستن که حتی ی فرصت رو هم از دست نمی دن حالا انگار که چه ای تو سی هایی ریختن و ما هم چقد ای… بیشتر بخوانید »

محمد

همیشه می گن آدم زرنگ ته چاه هست

على ر

دوستان من ٢٠٠٠$ وى تو سى خريدم
و هر وقت كه بهشون ميگم كه اينا مدارك جديد دارن
تازگى ميگن اى تو سى تو بانك مركزى عراق ايست شده
ليدر گروه كه ما ازش خريديم كه ما رو خيلى اميدوار كرده ولى تو سايتا و گروهاى تلگرام همه ميگن كلاهبردارن
من كه قيدشو زدم از بس پيام منفى شنيدم و براشون فعاليت نكردم
ولى كسى كه ما ازش خريديم تو ايران ملك و املاك كلى داره و ميره ايران و مياد
اگر شكايت شده چجورى راحت ميره و مياد؟

سرمایه گذاری

دوست عزیز این دروغه که میگن در بانک در عراق این اتفاق افتاده!!! اولا تماس بگیر با اون بانک میفهمی که دروغه دوما یه سر به وبسایت بانک بزن میبینی که چنین چیزی وجود نداره!! اینا از بس که بی سواد و احمق هستن با اینطور شایعه پراکنی میخان میزان فروش بالا بره همین!!! شما اگه طبق حرف خودت دو هزار دلار v2c خریدی دیگه حتی 1 دلار دیگه هم نخر و به هیچ کسی هم این آشغ**و معرفی نکن چون بعدا از خجالت تو چشمش نمیتونی نگاه کنی!!! یه نکته مهم یادت باشه دوست عزیز شما با یه گروهی… بیشتر بخوانید »

على ر

من تو اى تو سى سرمايه گذارى كردم كه از طريق دوستم اشنا شدم والان در صرافى simex كه جز ٣٠ صرافى برتر دنياست ليست شده
هنوزم بايد بهش شك كرد؟
البته ما پول گذاشتيم و راهى جز صبر كردن نداريم

سرمایه گذاری

دوست عزیز در جریان باش که e2c و v2c بوسیله یه گروه کلاهبردار با سابقه کلاهبرداری از سال 2015 در امارات و در 2016 در مالزی و ایران و …. معرفی شده. اصلا اهمیتی نداره این گروه چه چیزی رو معرفی کنه، مثلا یه روز سهام یونیفاندز رو تو پاچه ملت کرد، یه روز ارز مجازی همین e2c یه روز دیگه بسته های تبلیغاتی و …. همه این موارد بوسیله یک گروه خاص به مردم معرفی میشه. قبلا اسم خودشونو گذاشته بودن کریتور آکادمی و بعدا خود کریتور آکادمی ازینا شکایت کرد که اسم و آبروی کریتور رو بردن و… بیشتر بخوانید »

على ر

الان نظرتون چيه كه E2C هم تو كوين ماركت كپ ليست شده و هم تو صرافيهاى معتبر دنيا ليست شده و رسماً كوين شده
و در صرافى coinsbit.io اگر شما E2C تريد بكنى ماهى ٩ درصد هم بهت سود ميده
و جديداً هم بعنوان تنها كوينى معرفى ميشه كه STO شده و پشتوانه فارم سولار داره

ادمین سایت

با سلام
برای هزارمین بار عرض میکنیم که لیست شدن یه کوین به سایتی که صرفا قیمت کوین هارو نشون میده دلیل بر کلاهبرداری نبودنش نیست، مثال بارزش بیت کانکت ، لطفا بیشتر تحقیق کنید.

محمد

از ادمین محترم سایت سوالی دارم چرا ارز E2C از لیست بخش قیمت ارزهای دیجیتال حذف شده است ممنون می شود توضیحی در این باره بدهید.

محمد

بهتره دوست عزیز شماها دهن ها رو دیگه ببندید و از چیزی که اطلاع ندارید بی خود دفاع نکنید این توصیه من به شما و دیگر لیدرهای بی سوادی هست که داخل این مجموعه هستن که هزاران نفر رو با ناآگاهی و سادگی و خوش قلبی وارد این سیستم کردید و الان خودتون هم مثل **** زیرش موندید که چی جواب زیر مجموعه رو بدهید

سرمایه گذاری

مشکل اصلی تو و افراد مثه تو هستن که دروغهای این کلاهبردارها رو باور میکنین و از حفظ مثل بلبل تکرارش میکنین و بعدش میرین در خونه مردم و با ایجاد انواع مزاحمت مجبورشون میکنین و به زور و با نارضایتی ازشون پول میگیرین!! یه بار جوابتو دادم خیلی کامل اما مثینکه نفهمیدی. خب حالا با زبون حساب کتاب بت میگم که قشنگ بفهمی چه کلاهی سرت رفته و چه دروغیو داری از حفظ تکرار میکنی بدون اینکه حتی معنی حرف خودنو بفهمی!!! نوشتی که اگه با e2c ترید کنی ماهی 9% سود میده!! خب یعنی سالی 108% یعنی بعد… بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری

کلاهبرداری جدید به اسم BMV یا Build Market Value شروع شده! افرادی که v2c خریده بودن و به خیال خودشون میخاستن پورسانتهای 30% و 40% بگیرن الان فهمیدن همش کشکی بود! هیچ کدوم از پروژه ها (کلاهبرداریهای) اینها به هیچ جایی نرسیده و نمیرسه و فقط بعد از یه مدت و وقتی ورودیهای هر پروژه کم بشه پروژه بعدیو رو میکنن!!!! اون افرادی که به امید گرفتن پورسانت 40% از فروش v2c وارد شده بودن الان مجبورشون کردن نفری دست کم 2000 دلار در BMV پول بزارن!!!! بعد از پایان هر پروژه و در ابتدای شروع پروژه بعدی این دزدهای… بیشتر بخوانید »

محمد

پیرو تایید حرف این دوست عزیزمون من باکمپانی BMV مکاتبه داشتم و این پاسخ رو دریافت کردم

Dear Customer,

Thank you for contacting the BMV. We would be happy to assist you. The BMV does not have any knowledge regarding the Electronic Energy Coin.

Please let us know if you have any additional questions.

Sincerely,

BMV Response Team

شهروند

سایت محترم تمامی مطالب شما کذب محض می باشد و ما سرمایه گذاری کردیم و سود و منفعت خود را گرفتیم تمام هم درست میباشد
اگر ارز دیجیتالی کلاهبرداری پس چرا در صرا فیهای معتبر جهان لیست شده و در حال ترید می باشد.
مردی چاپ کن

ادمین سایت

با سلام
مشخصه که اطلاعات کاملی راجع به این داستان ندارید و اتفاقا کامنتتونم تایید کردیم که کاربرا بخونن و متوجه بشن…

ارام رام

کجا وکی سودرو دادن .خجالت بکشیدبسه این همه دروغ

ارام رام

شما یاجزخودتیم کلاهبردارهستی یا اینقد بدبختی که داری دفاع میکنی .

سورنا يوشي زاده

داداش اين همه وقت گذاشتي اين مطالب رو نوشتي برو يه سري به كوين ماركت كپ بزن كه كوين شده و با اسناد و مدارك حرف بزن نه با منطق خودت

ادمین سایت

با سلام
لطفا در مورد این مسئله بیشتر مطالعه کنید که لیست شدن یک توکن در منابع قیمتی مثل کوین مارکت کپ، ملاکی برای درست بودن اون پروژه نیست. تا حالا تعداد زیادی پروژه کلاهبرداری مثل بیت کانکت (Bitconnect) وجود داشته که تو سایت کوین مارکت کپ حتی جز ۲۰ تای اول هم بوده ولی آخرش کلی پول خورده و رفته الانم هیچ اسمی ازش نیست.

رضا اندی

باسلام پس چی ملاکه؟شماها چیرو ملاک میدونید؟!اگر قیمت شد یک دلار و بالاتر بازهم سایت شما میگه که دلارها الکیه صرافیها الکی اثلا همه چیز دورغه .مقصر شما نیستید !

ادمین سایت

با سلام
هر وقت شد یک دلار تشریف بیارید ریپلای کنید.

محمد

فعلا که نشده یک دلار شما داری خودتون رو برای کمپانی هلاک می کنید بعدش هم بشود یک دلار وظیفه شون بوده که یک دلار باشه چون اصل و شروع کار مبنی بر دادن یک دلار بوده هست و حالا باید حتما خدا رو شکر کنیم که بشه یک دلار میگن به مرگ می گیرن که به تب فرد راضی بشه.

سرمایه گذاری

جواب به محمد اینا از بس که مغزشون شسته شده و فکرشون خراب شده دیگه چیزی رو درک نمیکنن!!! این یه بیماری و یه گرفتاری روحی روانی جدی هست که افرادی که در طرحهای هرمی و پانزی شرکت میکنن و تحت تاثیر قرار میگین، بش دچار میشن!!!! افرادی که در طرحهای هرمی و پانزی شرکت میکنن و دچار تعصب میشن، به دلیل تکرار بیش از حد آپلاینها، به اون طرح هرمی میگن نتورک مارکتینگ!!! یه جا یه کامنت خوندم درباره ورلد واید انرژی یارو کلی دفاع کرده بود و من خوندم بعد یهو آخرش نوشته بود البته الان چند ماهی… بیشتر بخوانید »