ارز دیجیتال E۲C چیست؛ کلاهبرداری به سبک نوین

ارز دیجیتال E۲C با هدف ارتقا و پیشرفت انرژی سبز و سوخت های غیر فسیلی، اخیرا اقدام به جذب سرمایه کرده است و تعداد بسیاری از مردم در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند. در این مقاله قصد داریم که این پروژه را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

این ارز دیجیتالی متعلق به شرکت ورد واید انرژی (WorldWide energy) است. این شرکت ادعا می کند که فعالیت خود را در زمینه معاملات و مبادلات بازار انرژی، تحقیقات در زمینه ارتقا و پیشرفت انرژی سبز و همچنین سرمایه گذاری در آن ها دنبال می کند.

اگر شما در این پروژه سرمایه گذاری کرده اید و یا به دنبال سرمایه گذاری در این پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را از دست ندهید.

با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفت و اعلام سایت های معتبر ایرانی، متوجه این موضوع شدیم که این شرکت متعلق به شرکت کریتور آکادمی است. در تصاویر زیر می توانید مطالب منتشر شده در سایت های واجا ( وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران)، ایران هشدار مشاهده کنید.

سایت واجا متعلق به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران:

ورد واید انرژی E2C

سایت ایران هشدار (پایگاه آگاه سازی و اطلاع رسانی جرائم اقتصادی در فضای مجازی):

ورد واید انرژی E2C

همانطور که در سایت های واجا و ایران هشدار ذکر شده است، این پروژه کلاهبرداری است. حالا ما فرض می کنیم که این پروژه کلاهبرداری نیست و اگر در آن سرمایه گذاری کنیم، سود کلانی به دست خواهیم آورد!

اگر با این فرض پیش بریم باید در همین ابتدا به چند سوال جواب بدیم.

ارز دیجیتال E۲C با هدف به کارگیری آن در مبادله و معامله انرژی سبز به وجود آمده است. آیا مبادله و معامله انرژی سبز نیاز به ارز رمزپایه دارد ؟

  • آیا واسطه ها باعث شده اند که دسترسی به انرژی سبز مقرون به صرفه نباشد؟
  • آیا ارزهای فیزیکی مثل دلار و یورو جوابگوی نیازهای ما در مبادلات انرژی سبز نبودند؟
  • آیا این مبادلات اینقدر گسترده است که ارزش واقعی برای E۲C آنقدر ایجاد شود که به سودهای ۱۰، ۲۰، ۱۰۰ یا هزار درصدی برسیم؟
  • آیا تصور میکنیم که این بازار گسترده خواهد شد؟

اگر جواب شما به این سوالات منفی باشد، به احتمال زیاد در این پروژه سرمایه گذاری نمی کنید.

ولی اگر شما در این پروژه سرمایه گذاری یا به دنبال سرمایه گذاری کردن در آن باشید، جوابتان به سوالات مثبت است و باور دارید که مبادله و معامله انرژی نیاز به ارز رمزپایه دارد، چون واسطه ها حذف می شوند و بازاری شفاف برای آن ها به وجود می آید. این بازار گسترده خواهد شد و پولدار می شوید!

در نظر داشته باشید که استفاده و تولید انرژی پاک در مقیاس بزرگ به دلایل بسیاری وابسته به دولت هاست. اگر قرار باشد این بازار گسترده شود، پس باید دولت ها در آن حضور داشته باشند. آیا دولتی حاضر است وارد یک بازار غیر متمرکز شود؟

اگر با خواندن این سوالات باز هم تمایل دارید در پروژه های این چنینی سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد می کنم که حتما ادامه مطلب را بخوانید.

در کشورهای اروپایی، آمریکایی و بسیاری از کشورهای آسیایی سود بانکی، سپرده سرمایه گذاری و موسسات مالی سودی در حد ۱ تا ۵ درصد سالانه پرداخت می کنند. اگر شما در کشوری مثل انگلیس اعلام کنید که سود ۱۰ درصد سالانه به سرمایه گذاران خود پرداخت خواهید کرد، قطعا بسیاری از مردم برای سرمایه گذاری در شرکت یا موسسه شما بسیج می شوند. حالا اگر اعلام کنید که ۱۵ درصد سود سالیانه پرداخت می شود که نه تنها مردم کشور انگلیس بلکه تمامی اروپایی ها هم در موسسه شما سرمایه گذاری می کنند.

به اعداد دقت کنید! فقط با ۱۵ درصد سود سالیانه می توان کل مردم اروپا را متقاعد به سرمایه گذاری کرد. پس خودتان را جای شرکت world wide energy بگذارید که قرار است سود ۱۰۰، ۲۰۰ درصدی یا بیشتر بدهد! شما باشید به بازار ۱۵ درصد سالیانه برای جذب مشتری وارد نمی شوید که ۸۵ درصد یا ۱۸۵ درصد از سود کسب و کار خود را در جیبتان بگذارید و فقط ۱۵ درصد را به مشتری بپردازید؟

یعنی با وجود بازاری که تنها باید ۱۵ درصد سالانه سود به مشتریان بدهید و می توانید ۸۵ درصد بقیه را در جیب خودتان بگذارید وارد بازاری می شوید که ۱۰۰ درصد سود سالانه را باید به مردم ایران بدهید؟! کی از سود خودش می گذره ؟

اگه باز هم در این پروژه سرمایه گذاری می کنید، به آمار و ارقام زیر دقت کنید.

سایت الکسا:

الکسای E2C

با توجه به اطلاعاتی که از کاربران به دست ما رسیده است، سایت ارائه دهنده این ارز دیجیتالی worldwide.energy است. جالب اینجاست که این شرکت بین المللی، تقریبا 80 درصد ترافیک خود را از کشور ایران به دست می آورد!!!

آیا ایران بازار هدف این پروژه است؟ این پروژه قرار بود کل دنیا را فرا بگیرد؟ به نظر می رسد که این پروژه فقط قصد دارد کل ایران را فرا بگیرد.

گویا بازار اروپا و کشورهای دیگر جذابیتی برای تیم سازنده این پروژه ندارد و ایران تبدیل به کشوری شده است که سفیر انرژی پاک در جهان است. اگر سازندگان این پروژه ایرانی نیستند، پس منطقی نیست که خدمت به کشور خود را در اولویت کاری قرار نداده باشند!!!

این قضیه را فقط با ایرانی بودن پروژه می توان توجیه کرد. آیا سازندگان این پروژه ایرانی هستند؟

فلسفه وجودی بلاکچین و بازار ارزهای دیجیتالی، شفافیت و غیر متمرکزسازی است. این پروژه با ایده ای ناب و صد در صد به نفع مردم معرفی شده است، آیا این ایده در حدی نبود که سازندگان آن با افتخار، خودشان را در سایت معرفی کنند، رزومه خود را قرار دهند که پروژه راحت تر بتواند جهانی شود؟

 

مسئله بعدی که باید به آن بپردازیم، این است که پروژه ورد واید انرژی توکن E۲C را ارائه کرد و بر فرض محال قرار است در بازار جهانی مطرح و کاربردی شود و استفاده واقعی برای توکن آن به وجود بیاید. الان اگر کسی به دنبال خرید این توکن باشد، چرا از طریق سایت آن نمی تواند این توکن را خریداری کند؟ چرا برای خرید این توکن حتما باید به سراغ لیدرها رفت!

از این مسئله هم بگذریم، آیا لیدرها حساب بانکی اعلام می کنند که دلار به حساب آن ها واریز کنیم ؟ یا ارز دیجیتالی بیت کوین دریافت می کنند و در ازای آن E۲C در اختیار ما می گذارند؟

اگر تنها راه خریداری کردن توکن E۲C از طریق بیت کوین است، پس لیدرها به دنبال این هستند که حتی هیچ ردی از آن ها باقی نماند!

پروژه قرار است در وسعت جهانی مطرح شود، به نظر شما منطقی است که خریداری آن فقط از طریق بیت کوین یا ارزهای رمزپایه امکان پذیر باشد؟

حتی اگر بعد از انتشار این مقاله، امکان خریداری E۲C از طریق ارزهای فیات مثل دلار محیا شود، به این قضیه دقت کنید که ثبت موسسات مالی در کل دنیا قوانینی دارد. اگر این موسسات با مسئولیت محدود ثبت شده باشند( فرض کنیم که شرکتی ثبت شده با نام worldwide energy وجود دارد!) و شرکت ورشکسته شود و شما پول خود را بخواهید، فقط می توانید اموال شرکت را طلب کنید.

یعنی اگر تمام پول های مشتریان به حساب های خارج از شرکت منتقل شده باشد، شما در صورت ورشکستی شرکت نمی توانید به پول خود برسید. تازه فراموش نکنید که پرداخت شما از طریق بیت کوین بوده است.


نتیجه گیری

سرمایه گذاری با سود قطعی بالا، بجز کلاهبرداری چیز دیگری نمی تواند باشد. بجای استفاده از واژه سرمایه گذاری در پروژه هایی مثل E۲C از واژه قمار استفاده کنیم. البته فراموش نکنیم که در قمار این احتمال وجود دارد که برنده باشید ولی در پروژه های این چنینی قطعا بازنده اید.

پروژه های سرمایه گذاری با سودهای قطعی، سبک جدیدی از کلاهبرداری نیست و چندین سال است که مردم (بخصوص کشورهای جهان سوم که از مشکلات اقتصادی زیادی رنج می برند) فریب این شرکت ها را می خورند. به تازگی نیز با دیجیتالی شدن همه چیز و سو استفاده از فضای آنلاین راه جدیدی برای این گونه شرکت ها باز کرده است. پیشنهاد ما همواره به کسانیکه به دنبال ورود به دنیای سرمایه گذاری هستند این است که :

  • پروژه هایی که وعده سود قطعی چند ده برابری می دهند، قطعا مشکوک به کلاهبرداری هستند.
  • قبل از ورود به هر نوع سرمایه گذاری، حتما اطلاعات کافی جمع آوری کنید و فقط به حرف اطرافیان یا چند وبسایت بسنده نکنید.
  • به همان میزان که کلاهبرداران قادر به سو استفاده از دنیای آنلاین هستند، اطلاعات کافی برای فریب نخوردن هم وجود دارد. پس سعی کنید در این جدال شما برنده باشید.

 


54321
امتیاز 2.9 از 145 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
سرمایه گذاری

دوستانی که در جریان نیستن بدونن که یه گروه کلاهبردار از چند سال پیش از مالزی به ایران اومد (تقریبا 3 سال پیش). یه شرکت دروغین رو معرفی کردن به اسم یونیفاندز و سهامشو فروختن و در همون جلسات پرزنت و سایر موارد تاکید کردن که سود و منفعت بالایی داره یعنی اون زمان که به ما پیشنهاد دادن گفتن پولی که ماهیانه میگیرین معادل 2 تا 3 برابر سود بانکی هست در ایران که خب این موضوع خودش شک بر انگیز بود اما متاسفانه به دلایلی من و دوستام مقدار نسبتا زیادی سهام خریدیم چون خیلی تاکید میکردن که… بیشتر بخوانید »

با سلام
فکر میکنم اگه کسی کامنت شما رو کامل بخونه از اول تا آخر این داستان رو متوجه میشه، اما باز هم ممکنه افرادی باز با خوندن توضیحات شما از این قضیه دفاع کنن که … چه میشه گفت
به هر حال ممنون از توضیحاتتون، ایشالا دوستان از تجربیاتتون استفاده کنن و همینطور ضررتون جبران بشه.

عاطی

چه توضیحات جامعی واقعآ😑😐

Nilik

شما لطفا نه خودت شرکت کن و نه به دیگران بد راهی بده شما جزوه تیم شکست خورده ای هستی که کمپانی انداختتون بیرون شما جزو تیم سورنا هستین پس لطف کن زندگیتو بکن

سرمایه گذاری

اولا کمپانی وجود نداره ثانیا وقتی پروندت ارجاع شد به آگاهی شاپور و افتادی به دست و پای شاکیها اونوقت میفهمی یه مدت با پول ما و امثال ما *** چجوری ظرف یک هفته از دماقت بیرون میاد! ثالثا از کامنتی که گذاشتی کاملا روشنه در جریان هیچی نیستی و فقط اومدی یه حرفی زده باشی اونم دلیلش اینه لابد آپلاینت بت گفته یه چیزی بنویسی شاید یه جورایی بات حساب کنه! چارمن ببین بچه جون اینجا جای بازی نیست بحث صدها میلیون تومن ضرر مالیه اگه تو فکرت نمیگنجه تقسیر تو نیست! لابد ندیدی تا حالا ! به همین… بیشتر بخوانید »

تارا

عجب! من كامنتتونو كامل خوندم و دقيقا چند هفته هست كه مواجه شدم! يكي از دوستان كه بهش اعتماد دارم بهم اين پيشنهادو داده كه ١٠٠٠ دلار بدم و هر e2c رو ٢٥ سنت بگيرم و ١٨ ماه در كمپاني بلاك ميشه و بعد قيمتش ٥٠ دلار ميشه يعني ١٠٠٠ دلارت ميشه ٢٠٠٠٠٠ دلار! و گفت از طريق ليدرهاش در تركيه خريد كنم ! و گفت تمام خانوادم مادرم و برادرهامو رجيستر كردم و دارم پورسانت ماركتينگ ميگيرم خودم اطلاع و دانشي در اين زمينه نداشتم ولي از آنجا كه دوستم در ايران زندگي نميكنه و بيزينس خوبي داره ميخواستم… بیشتر بخوانید »

علی کاشانی

منم به یک دوست برخورد کردمو این پیشنهاد بهم شده ولی نگفت تو ترکیه هستن گفت از طریق اپلیکیشن پول میربزی؟؟؟

سرمایه گذاری

شما یه لحظه فک کن با خودت یعنی 1000 دلار آشغال بخری به قیمت 25 سنت بعد 18 ماه قفل بشه (مثلا) بعدش بشه دونه ای 50 دلار….اینجوری که به شما گفتن….یعنی به عبارتی میشه 200 هزار دلار!!! آخه دختر خوب به نظرت چنین چیزی میشه؟؟؟؟ یعنی شما 1000 دلار بزاری و بعد از 18 ماه بشه 200 هزار دلار!!! ساده نباشین گول نخورین!! برو به آدرس رسمی کریتور آکادمی creatoracademy.com و بخون درباره این کلاهبردارا چی نوشته..کاملا دقیق و شفاف نوشته یه عده کلاهبردار با سواستفاده از اسم و برند کریتور آکادمی در حال کلاهبرداری هستن و در سایتهای… بیشتر بخوانید »

علی

بابا سایت شرکت worldwide.energy هست نه worldwideenegy.com
لازم نیست که حتما درباره همه چیز مقاله بنویسید
توی خود سایت ایران هشدار هم به این مطلب اشاره کرده
نمی دونم چرا انقدر میخواید نشون بدید همه چیزو میدونید

اگه گفته شما صحت داشته باشه، قضیه بدتر از این حرفا میشه
سایت worldwide.energy ذکر کرده که از سال 2005 فعالیت خودشون را آغاز کردند. این سایت از سال 2016 شروع به کار کرده.
ایده ی بهبود دنیا، زندگی بهتر، مصرف انرژی پاک و غیر فسیلی، چه نیازی به دروغ دارد!

سامان سالاری

احتمالا شما یکی از اعضای همین سیستم هستید. چند نکته لازم هست بگم خدمتتون. اولین چیزی که ازین سیستم میاد نوع پرزنت کردن اعضاش هست که از سر تا پا واسه یکی که IT خونه چرند هست. یکی اینکه این مدل SSL ها به این مدل سایت ها فقط داده میشه!!! این SSL رو هم شرکت وابسته به فیس بوک و گوگل میده 🙂 . نکته ی دیگه اینکه کلمه .EnergY که پسوند دامنه هست فقط به شرکت های انرژی داده میشه !!! شما تمایل داشته باشید به نام تک تک اقوامتون میتونید این پسوند رو بگیرید !!! حالا از… بیشتر بخوانید »

با سلام و تشکر از بابت نکاتی که اشاره کردید.

آیدا

آقای سالاری شما بیزحمت یه سر به سایت tidex که مال خرید و فروش ارزهای جهانیه بزن اون موقع میبینی E2C به ثبت رسیده و کل جهان به رسمیت میشناسنش.بغیر از اون چند وقت پیش تو نمایشگاه بین المللی در تهران راجع به این ارز هم گفتگو شده و هیچ مورد منفیی یافت نکردن اگه سوال بیشتری داشتین در خدمتم.

با سلام خانم عزیز شما سایت وزارت اطلاعات کشور و سایت ایران هشدار رو نادیده می‌گیرید و به صحبت شدن راجع به این ارز توی نمایشگاه بین المللی بسنده می کنید؟؟!!! این همه دلیل توی این پست آورده شده، واقعا دلیل این همه تعصب چیه؟ اتفاقا خوب شد که گفتین سایت tidex رو ببینن، قطعا کسی این صرافی رو ببینه خودش متوجه میشه. مثل این میمونه که یه سیب گندیده رو تبلیغ کنیم بعد بگن آقا جایی اصن این سیب گندیده رو که شما انقدر تعریفشو میکنید و ازش میگید نمیفروشه، بعد ما بگیم چرا، یه مغازه تو حلبی آباد… بیشتر بخوانید »

Y.saleh

سلام
لطفا اگر خیلی به این ارز الکترونیکی اعتماد و اعتقاد دارید بفرمائید آیا خودتون خریدار این ارز دیجیتالی هستید ؟
آیا این ارز رو میتونید مثلا به بیت کوین یا اتریوم تبدیل کنید ؟
و کلا امکان نقد کردنش در ایران به چه صورت هست ؟

قلدر

آخه نادان یا هر چی که بگم شاید برت کم باشه tidex یک صرافی درپیت کریپتو هست که توش پر هست از شیتکوین های اسکم و کلاهبردار,امثالتو رو خوب میدونم چیکار باید کرد ,بیتکانکت با اون عظمت تو خیلی از اکسچینجا بود یک پانزی بود این کهذجای خود داره

هاتف

تو کدوم نمایشگاه؟مدرکی داری؟

علی

خیلی نیاز به مطالعه داری داداش

با سلام
همه به مطالعه نیاز دارن، اما اگه از نظرمون کسی نیاز به مطالعه داره و فکر میکنیم اون بخش از دانسته هاش ناقصه، خیلی بهتره که با دلیل و مشخص کردن زمینه مطالعاتی به اون فرد پیشنهاد مطالعه بیشتر بدیم.

S.A

لطف میکنید یه راه واسه کسایی که در این زمینه هستند بذارید.
اون کسی که داره اینکارو میکنه جدیدن بهم گفت که دیگه سود بهشون نمیدن

سلام اگه با این تکنولوژی تازه آشنا شدید پیشنهاد میکنم این مقاله رو مطالعه بفرمایید:
تازه وارد حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتالی شدم، چه کار کنم؟

S.A

شوهر خاله من هم همین اشتباه رو کرده تقریبا دو ماه پیش شروع کرده و اون موقع هیچ سایتی دراین باره اطلاع رسانی نکرده بود که مطلع باشه. آیا راهی واسه جلوگیریش هست؟؟

سامان

E2C رو میتونید از اکسچینج tidex خریداری کنید. البته اگر tidex هم کلاهبردار نمیدونید

در کامنت دیگتون توضیح دادم خدمتتون

soheyl

دقیقا همینه

علی همتی

درود یه سوال چرا من پادشاه ارزها رو که btc نام دارد و تقریبا تمام دنیا قبولش دارن و می تونم حتی باهاش خرید کنم رو بدم و e2c بگیرم؟ که چون گرون میشه. خوب بیتکوین و اتریوم ثابت شده است در سود دهی و قابل اطمینان چرا اینها رو نگه ندارم تا به سود برسم.

سامان

E2c ارزی هستش که بر پایه ی ERC20 داره پیش میره. من تعجب میکنم از شما که چرا کورکورانه صحبت میکنید. شما بلاگر هستید. بهتر از من میدونید قوانین ERC20 چقدر سخت هستش. و اینکه به هیچ وجه یک شرکت کلاهبردار نمیتونه از ETHEREUM تاییدیه تولید توکن بگیره. یک چیز هم در نظر داشته باشید: سود حاصل از فروش ارز دیجیتال به اندازه ی 99 درصد ارزشش هست

با سلام دوست عزیز erc20 استاندارد توکن هستش و حداقل چیزیه که باید رعایت شه،هر کسی از هرجا هم میتونه این استانداردو دریافت کنه، شما هم خودتون میتونید یه توکن با استاندارد ERC20 توی شبکه اتریوم بالا بیارید، پس این دلیل نمیشه، اکسچنج tidex هم خودتون میتونید بررسی کنید ببینید که در چه سطحی هست! از کجا معلوم که معاملاتی که توی tidex انجام میشه توسط سازنده های خودش نباشه؟ چرا توی اکسچنج های دیگه نیست؟ بعد ایده اینه که انرژی از طریق این توکن مبادله بشه، آیا همچین چیزی امکان پذیره؟ مثلا من انرژی تولید کنم شما بخری؟ توربین… بیشتر بخوانید »

سامان

پیش بینی میکردم که تیدکس هم متقلب بدونید. شما از طرف کسانی دارید این خبر رو اعلام میکنید که تا پارسال بیت کوین(بیت کویین!) رو کلاهبرداری میدونست.
مگر عقلشون رو از دست دادند ارزی رو که خودشون فروخته اند پنجاه سنت از من بخرند ده دلار؟ صداقت چیز خوبیه. تیدکس داره بیت کوین میده به جاش، نگرانی نداره. E2C تقلبی میگیره بیت کوین میده؟

با سلام
اشتباه پیشبینی کردید، ما تیدکس رو متقلب نمیدونیم e2c رو کلاهبرداری میدونیم، من از شما چندتا سوال دارم، میدونید volume چی هست؟ میدونید اکسچنج ها چطوری کار میکنن؟ میدونید که اون 26 تا والیومم هم خودشون خرید و فروش میکنن؟ اگر جواب این سوالات رو نمیدونید میتونید از طریق مقاله های میهن بلاکچین دانشتون رو افزایش بدید تا نظراتی قرار بدید که کاربرا استفاده کنن و حداقل شک نکنن که شما یکی از لیدرهای این طرح هستید.

آریا

چرا میگید نمیشه فروخت
پسر عمه من برای امتحان جلوی چشم من ۶۴ E2C رو فروخت
اگه شما بلد نیستید دلیل نمیشه که این کار عملی نباشه

با سلام
پسر عمتون کجا 64 تا e2c فروختن؟ لینک اون صرافی رو بدین بریم volume رو ببینیم!

آریا

توی tidex

امیر حسینی

کارشون زیاد شد.حالا باید زیرآب tidex رو بزنن.

اکسچنج tidex جزو صرافی های مطرح نیست و در نظر داشته باشین که اضافه شدن e2c به این اکسچنج نشان دهنده کلاهبردار نبودن تیم سازنده e2c نیست!

E2c

واقعاااااااااا

امیر حسینی

میخواین اون صرافی رو هم تقلبی اعلام کنین؟؟؟

صرافی tidex جزو اکسچنج های مطرح نیست، این نتیجه گیری ها که چون در این صرافی اضافه شده و خرید و فروش میشه پس کلاهبرداری نیست، کاملا اشتباهه!
خرید و فروش نشان دهنده اینه که دو نفر حاضر شدند با هم در یک قیمتی مبادله انجام بدهند.
از نظر ما پروژه e2c کلاهبرداریه و امیدواریم که مردم عزیزمان جزو مالباختگان نباشند.

سعید

الان شده ۵۰۰

مستر تریدر

آقا!
این لیست ERC20 :
https://eidoo.io/erc20-tokens-list

میشه ارز E2C رو بمن در این لیست نمایش بدید؟
همتون به فنا رفتید 😐

Navid

دوست عزیز شما برو تو سایت اتریم و در قسمت ERC20 top tokens بنویس E2C و مشاهدش کن

قلدر

چقدر احمق چقدر احمق هر چی آدم بگه باز کمه ,قوانین erc20 سختگیرانه هست???? از اتزیوم تاییدیه تولید توکن بگیره خخخخخخ روح ویتالیک را با این جملات عذاب میدی ,

محمد

قوانین erc20 چقدر سخت هستش
تو و اون 39 نفری که لایکت کردن مشخصه چقد بی سواد هستین
هرکسی میتونی خیلی راحتی توکن erc20 بسازه قانونی نداره این دری وریا چیه میگی

محمد

آقای ادمین وقتی اطلاعت ناقص در مورد یه ارز داری پس نظر نده الان روی سایت tidex و بدون نیاز به لیدر برو e2c بخر و بفروش و ترید انجام بده میتونی نمودارهاشو هم بررسی کنی بزودی روی سایتهای دیگه هم میبینیش اونوقت قیافتون دیدن داره وقتی قیمتش بره بالای ۱۰ دلار و من میگم ظرف یکسال بالای ۵۰ دلار

با سلام دوست عزیز erc20 استاندارد توکن هستش و حداقل چیزیه که باید رعایت شه،هر کسی از هرجا هم میتونه این استانداردو دریافت کنه، شما هم خودتون میتونید یه توکن با استاندارد ERC20 توی شبکه اتریوم بالا بیارید، پس این دلیل نمیشه، اکسچنج tidex هم خودتون میتونید بررسی کنید ببینید که در چه سطحی هست! از کجا معلوم که معاملاتی که توی tidex انجام میشه توسط سازنده های خودش نباشه؟ چرا توی اکسچنج های دیگه نیست؟ بعد ایده اینه که انرژی از طریق این توکن مبادله بشه، آیا همچین چیزی امکان پذیره؟ مثلا من انرژی تولید کنم شما بخری؟ توربین… بیشتر بخوانید »

سامان

بحث سر تحقیق نیست. حرف های شما از اطلاعات پایینتون میاد. قرار نیست انرژی تولید کنه. شما اسم وبسایتتون بلاکچین هست و هیچی از این دنیا نمیدونید. در آینده ای نه چندان دور(۲ سال تا ۳ سال) برای هر کالایی یک ارز دیجیتال مختص به اون کالا خواهد بود. مثلا اگر قصد معامله نفت دارید از فلان ارز، یا مثلا پلیمر یه ارز دیگه.منظور از ارز دنیای انرژی به احتمال بسیار زیاد همین هستش. بسیاری از ولت ها هم پشتیبانی از E2C رو آغاز کردند. بهتره بیشتر تحقیق کنید 😉

با سلام اسم وبسایتمونو اشتباه گفتید، ما میهن بلاکچین هستیم و فارغ از قضاوت نسنجیده‌ی شما تخصص ما بلاکچین و دنیای ارزهای دیجیتال و همچنین رسالتمون آگاهی و اطلاع رسانی کاربرای ایرانی هستش که اسیر این کلاهبرداری ها نشن، در رابطه با foin coin هم افرادی مثل شما اطلاعات مارو پایین میدونستن و کامنت هایی اینچنینی میذاشتن (البته حدس زده میشد که لیدرهای foin coin بودن) اما خیلی نگذشت که 15 نفر از لیدرهاشونو توی شیراز دستگیر کردن، فیلمش از شبکه خبر و همچنین توی سایت ما مستند موجوده، اما الان دیگه همون افرادی که اطلاعات مارو مثل شما پایین… بیشتر بخوانید »

soheyl

ادمین جان نمیدونم چرا اینقدر سرسخت هستی میخوای بدبینب خودتون که نظر شخصی شما هست رو به بقیه تحمیل کنی اصلا لیدرها رو هم بیان بگیرن تا اغونجا که من رفتم تحقیق کردم شما با شخص در ارتباط نیستی پس اصلا گیریم الان شما فرض کن همه لیدرها رو گرفتن وقتی الان میتونی کش کنی پولتو دیگه جای بحثی نمیمونه

با سلام
ما در برابر هرگونه کلاهبرداری که قرار باشه دامن کاربرای ایرانی رو بگیره سرسختانه اطلاع رسانی می کینم، خیلی از کاربرا از طریق این طرح و پرزنت شدن توسط لیدر ها دارایی هاشونو از دست دادن و ما تلاشمونو برای اجتناب کاربرا از این ضررها میکنیم.

امیر حسینی

لطفا راجع به بورس کشور خودمون اطلاع رسانی کنید.جراتش رو دارین؟؟؟

اگر در بازارهای دیگر مشکلاتی وجود داره باید از کارشناس های همان بازار درخواست بکنید که این شفافیت ایجاد بکنند.
این دیدگاه شما که در بازار بورس مشکلات وجود داره پس من در پروژه e2c سرمایه گذاری می کنم، دیدگاه جالبیه!
حداقل اتفاقی که در بازار بورس داره میفته اینه شما می توانید با نهاد های رسمی کشور مطالبات خود را مطرح کنید.
ولی در پروژه e2c لیدرها و بالاسریهاشون در حال شمردن پول ها و خرج کردن آن ها هستند.

امیر حسینی

رسالت شما فریب دادن مردمه تا پولشون رو جای دیگه سرایه گذاری نکنن و بدن شما بخورین.شما حتی نظرات کاربران رو غربال میکنید.چزور میتونید از آگاهی دادن به مردم صحبت کنید؟؟

با توجه به حجم زیاد پیام ها، امکان تایید کردن آن ها به صورت لحظه ای مقدور نیست.
پس اگر پیام های شما مدت زیادی طول کشید تا تایید بشه، به خاطر غربال کردن نیست، به خاطر اینه که حجم پیام های ارسالی توسط کاربران زیاده
ما نظرات خودمان را گفتیم و سعی کردیم با فرض کلاهبردار نبودن این پروژه بررسی های خودمان را انجام دهیم. این پروژه بدون شک کلاهبرداریه!
امیدواریم که توانسته باشیم جلوی سرمایه گذاری در این پروژه و اضافه شدن مردم عزیزمان به مالباختگان را گرفته باشیم.

مهسا حیدری

رسالت شما فریب دادن مردم برای از دست دادن سرمایشون هست. این شرکت اکانت منو بست و همه ی سود منو بالا کشید. به امید خدا که به زودی لیدرها رو دستگیر کنن و به حقشون برسونن

آرش

خدا خیرت بده الان ایران چند ساله میخا خودش ارز دیجیتال بده اینی که میگی راحته برو به مسعولان بگو شاید نمیدونن اینقد راحته …

با سلام
مستندات زیادی وجود داره مبنی بر دروغ بودن حرف های این سایت، اصلا ایده ی کار رو هم خوب در نظر میگیریم، تناقضات رو چیکار کنیم؟ اونا قابل حل نیستن، این شرکت ادعا میکنه 16 سال فعالیت داره اما الکسای سایت یه چیز دیگه ای رو میگه، اگه نگاه کنید کلا بازدیداشو از ایران داره، اینا کشورهای جهان سوم رو هدف قرار میدن که وضعیت اقتصادیشون خرابه و به دنبال سود قطعی هستن.

آرش

راست میگی فقط کشوری جهان جن صدمی مثل ایرانه که از داخل حیری ندیدن میرن بیرون سرمایه گذاری

E2c

احسنت

پیمان

حقیقتاً خیلی از مواردی که نوشتین حقیقته. مثلاً اینکه ادعا میکنن SSL داریم پس خیلی شاخیم (در حالی که خیلی راحت از سرویس 100% رایگان کلودفلیر استفاده کردن.) یا همین قضیه که سایتشون 2016 شروع به کار کرده و مدعی هستن که از 2005 داریم کار میکنیم. و همین طور قضیه اینکه چرا شماره حسابی چیزی وجود نداره؟ و خیلی موارد دیگه که واقعاً من هم مثل شما به این قضیه مشکوک بودم و هستم. ولی با وجود تمام این موارد به اصرار بیش از حد یکی از دوستانم و اینکه 1000 دلار برام مبلغی نبود که نخوام ریسکش کنم،… بیشتر بخوانید »

با سلام
خیلی ممنون از نکاتی که فرمودید، قطعا برای دوستانی که قصد سرمایه گذاری دارن صحبت های افرادی که واقعا توی این قضیه سرمایه گذاری کردن میتونه خیلی خیلی مفید باشه.

رامین فیروزآبادی

ادمین جان مرسی که کامنت هایی که فکر نمیکردم تایید کنی و گذاشتی و تایید کردی

با سلام
کامنت ها تا جایی که الفاظ رکیک توشون به کار نرفته باشه و بی احترامی نباشه، همگی قرار داده میشن.

رامین فیروزآبادی

ممنون که دلسوزانه و به طور واقعی کامنت گذاشتید

محمدرضا

ادمين محترم شما به عنوان يك رسانه خبري وظيفه نشر اخبار بدون هيچ تعصبي رو داريد اما اين دفاع كوركورانه و بودن هيچ گونه ارائه مستندات از شان يك رسانه قطعا به دور است اگر اندكي آگاهي وجود داشته باشد خوب ميدانيم امار الكسا آماري است كه با پرداخت اندكي پول به صاحبان سايت به راحتي قابل تغيير است پس استناد به الكسا استناد محكمي نميتواند باشد ضمناً همگي ميدانيم راه اندازي ارز ديجيتال كار دشواري نيست اما حفظ و ارزشمند كردن آن كار بسيار دشواري است و با توجه به آناليز نمودار اين توكن وقيمت لانچ آن ميتوان فهميد… بیشتر بخوانید »

با سلام و تشکر از نظر شما
اگر متن رو با دقت مطالعه کرده باشید میبینید مستنداتی قرار دادیم و صحبت هامون رو بر پایه مستندات ارائه کردیم، به عنوان مثال سایت سایت ایران هشدار و وزرات اطلاعات خودشون به اندازه کافی مستندات قابل قبولی هستن، در رابطه با ایده هم نظر شخصی هرکس متفاوته ولی به هرحال این ایده مختص به فرد نیست ینی فردی نمیتونه انرژی سبز تولید کنه و اون رو توی این بستر بفروشه، دولت ها هم لزومی نمیبینن انرژی هاشونو از طریق این ارز مبادله کنن و دلایلشم مشخصه.

آتوسا پارسایی

سلام ادمین عزیز یکی از بزرگترین سرمایه گذاران این شرکت درشهر ما توسط اطلاعات دستگیر شدبه ایشان گفته شده که باید سهمی از این پول به ما به عنوان مالیات پرداخت شود وگرنه به عنوان کلاهبرداری اعلام میکنیم و اجازه فعالیت نمیدیم مشکل از داخل ایران هست و این ارز وشرکت هیچ مشکلی ندارن

Ghavami

سلام دوستان ، من مهندس كامپيوتر هستم و بلاك چين اكسپرت، من چند ماه پيش راجع به اين كمپاني مطلع شدم و به تحقيق پرداختم تا بعد از شنيدن راجع به اين كوين استارت خودم را زدم. خواستم مقداري از اطلاعات تخصصي خودم را با دوستان در ميان بگذارم. دوستان بعضاً فكر مي كنند كه براي ساختن يك كوين فقط به يك كامپيوتر احتياج هست در صورتي كه براي ساخت يك كوين و توكن در اين ابعاد احتياج به حدود ٤٠٠،٠٠٠ دلار ، white paper كه اطلاعات كاملي از كوين رو به افراد مي دهد ، اسامي سازنده و لازم… بیشتر بخوانید »

با سلام و ممنون از نظر شما
در رابطه با ساخت کوین و توکن این چیزی که شما میفرمایید نیست، در ضمن فکر میکنم مستندات موجود در این مقاله گویای مطلب هست، قطعا رسالت ما تنها اطلاع رسانی هستش و امیدواریم کاربرای عزیز در هر صورت متضرر نشن و با آگاهی کامل انتخاب و سرمایه گذاری کنن.

امیر حسینی

مستندات شما مستندات هکون کسانیه که اگه بتونن یه مالیاتی بگیرن مشکلشون حل میشه.

اگر مستنداتی دارین که این پروژه داره فعالیت می کنه و کلاهبرداری نیست، خوشحال میشیم برای ما ایمیل کنید.
تیم سازنده این پروژه اهل چه کشوری هستند؟ بهتر نبود این تیم تبلیغات خود را از کشور خود شروع کنند؟ کشورهای اروپایی دنبال سود کردن نیستند؟
ایران سفیر انرژی پاک محسوب میشه؟ کل ترافیک سایت متعلق به ایرانه و در نوع خودش جالبه.
مستنداتی که ارائه کردیم از سایت های معتبر هستند.

رضا رهنما

کی هم‌چین حرفی زده؟! شما خیلی راحت میتونید روی پلتفرم‌هایی مثه nem یا waves توکن های خودتون رو بسازید حتی بدون یک خط کدنویسی! میتونید با SDK‌های اونها کلی هم امکانات اضافه کنید اگر یکم برنامه نویسی بلد باشید. در مورد ico شدن هزینه های قانونی اون حدود ۵۰۰۰۰ دلار هست. اونم خیلی دست بالا بقیه هزینه ها شامل سایت و نوشتن وایت‌پیپر و اینها هست که اگر خودتون اونها رو انجام بدید اصلا هcینه ای نداره. شما بفرمایید دقیقا این اعداد رو از کجا آوردین؟!

بی نام

با سلام دوست عزیز چرا سعی میکنین با دادن اطلاعات غلط ذهن مردم و منحرف کنیم .چه بخوایم چه نخوایم دنیا داره به سمت ارز دیجیتال میره .تا دیروز مینوشتین که بیت کوین کلاهبرداری و کسی طعم خوب سود و از اون نچشیده حالا الانم دارید در مورد ارزی صحبت میکنین که مجله فوربس در مورد اون نوشته. این کمپانی که میگین نه مال منه و نه من توش سرمایه گذاری کردم اما لطفا اطلاعات غلط ندین. اخه ارزی که در داخل سایت MY ETHER WALLET به ثبت رسیده مگه میتونه کلاهبرداری باشه؟ اگه کلاهبرداری هستش پس بیت کوین هم… بیشتر بخوانید »

با سلام ای کاش شمایی که مارو به نشر اطلاعات غلط متهم میکنید، ذره ای روی اطلاعات خودتون مانور میدادین، حقیقتا جالبه برامون که چطور با این قطعیت و یقین مینویسید و بقیه رو متهم میکنید. اولا ما هیچوقت نگفتیم بیت کوین کلاهبرداری هستش، اگر گفتیم لینکشو لطف کنید، لطفا مستند صحبت کنید دوما اینطور که از myetherwallet صحبت کردید مثل اینکه اصلا نمیدونید چی هست،جهت اطلاعتون بگم myetherwallet یکی از node های اتریوم هستش و مسئول ثبت کوین و توکن نیست، به نظرم بیشتر در رابطه با اینکه node چیه و کارش چیه مطالعه کنید سوما اون علامت قفل… بیشتر بخوانید »

1212

متاسفانه سایت های ایران هشدار و … بدون هیچ ارائه مستنداتی نسبت به هرگونه مبحث شبکه ای واکنش نشون می دن و حتی زحمت دادن اطلاعات درست رو نمی کشن … مثل اینکه بگیم طرف کلاهبرداره چون ماشینش اینه و یا چون … نه سایت های فتا درست عمل می کنند و نه نویسنده این متن دستاویز و مدارکی مستدل ارائه داده و فقط به تحلیلی شخصی و سلیقه ای پرداخته که به نظر میرسه نویسنده شخصی جوان و متاثر از دیگران بوده … با این حال سرمایه گذاران هم باید با توجه به کمبود اطلاعات فقط خود سرمایه گذاری… بیشتر بخوانید »

سینا

سلام
من یه سری ویدیو و خبر دیدم لینکاشو اینجا میذارم.میخواستم ببینم اینایی که دستگیر کردن به جرم کلاهبرداری همین داستان هست؟

سلام
خیر این دستگیری ها مربوط به شرکت فایننشیال که مربوط به foin coin هستش، ولی احتمالا دیر و زود خبر دستگیری اعضای e2c هم میاد.

آریا

با سلام خدمت ادمین و همه دوستان در ابتدا، منبع مقاله شما سایت های مثلا معتبر ایرانی (ایران هشدار و…) است .منبع این منابع شما کجاست . این سایت ها درست هست که جز منابع رسمی هستند اما دلیل مخالفت این ها با این شرکت این هست که این با سرمایه گذرای در این زمینه ارز از کشور خارج میشه. چرا ما یه سایت خارجی (اون هم نه هر سایت خارجی ،من همین الان می تونم براتون یه سایت انگلیسی درست کنم)یه سایت خارجی معتبر رو نمی بینیم گه در این مورد کلاهبرداری این شرکت ها صحبت کنه. حالا ممکنه… بیشتر بخوانید »

با سلام
صحبت هایی که کردین تقریبا قیاس مع الفارغ بود و پاسخ سوالات اینچنینی در پاسخ کاربران دیگه مطرح شده، اگر مطالعه کنید میبینید افرادی مطالب شما رو عینا بیان کردن و پاسخ داده شده
با تشکر

آریا

راستش رو بخواین من هیچ کدوم از جواب هام رو پیدا نکردم اگه میشه دوباره پاسخ بدید

علیرضا

چون شما کلاهبردارها وقت مطالعه ندارین، چون اگر بخونین مطلبهای بالا رو میفهمید دارین جو الکی میدین، ضمنا اینقدر نگین سایت خارجی، شما هیچ کجا اعتبار ندارین کسی تو دنیا وقت نداره واسه آدمهای بی هویتی مثل شما وقت بزاره، کریتور، می جی ام سی، ادرویز، یونیفاندز و ورلدوایدانرژی که کلاهبرداری بود بعد شما میگین همون تیم که اومده این کوین رو داده انسانهای شریفی هستند. یونیفاندز که غوغا بود. گفتین میره تو بورس بعد رفتین اسم یه شرکت ورشکسته رو عوض کردین به یونیفاندز گفتین رفته توی بورس. شما ها جز دروغ هیچی ندارین

زحل

آقا یک سوال اساسی رو درست حسابی با ذکر رفرنس داخلی و خارجی جواب بدین لطفا

آیا کوین E2C متعلق به Worldwideenergy.com یا Worldwide.energy یا Unifunds است؟

آریا

مربوط به worldwide.energy هست 🤗 من تازه متوجه شدم عکسی رو هم که ادمین از سایت howis گذاشته مربوط به Worldwideenergy.com هست من نمی‌دونم شما چرا این دو تا سایت رو با هم قاطی میکنید .Worldwideenergy.com یه سایت تحقیقاتی است و از کسی پول نمی گیره خیلی ها گفتن که worldwide.energy از اسم Worldwideenergy.com استفاده میکنه تا سرمایه جذب کنه آخه چرا باید همچین کاری بکنه اگه این سایت میومد خودش رو جای یه شرکت دیگه که سرمایه جذب میکنه جا میزد تا مردم به جای سرمایه گذاری توی سایت اصلی توی اون سایت سرمایه گذرای کنن اون موقع می‌شد… بیشتر بخوانید »

با سلام
ما اصلا با استناد به سایت هایی که گفتید نگفتیم که کلاهبرداریه، منتها هر جا صحبت از e2c بود اسم این سایت ها هم بود ما صرفا اسمشونو اوردیم، در ضمن ما بنا رو گذاشتیم روی اینکه اصلا کلاهبرداری نیست، اما کاربرا چرا باید واسه چیزی که هیچوقت اتفاق نمیفته سرمایه گذاری کنن؟؟

Dani

اگه نام دقیقی از نهاد با فرد یا سایت توسط هرشخصو رسانه ای اعلام بشه بار حقوقی داره برا همین یه حرف اضافه میکنن که بعدها به مشکل نخورن

مصطفی

سلام به مدیر محترم دوست گرامی چرا همه اون جواب ها و دیدگاهایی که دوستان گذاشتن رو که حرف واقعیت رو میزنن پاسخگو نیستید و میگید قیاس مع الفارغ !!!! شما که انقد محکم صحبت میکنید فقط دارید از یکی دوتا سایت ایرانی و یه سایت خارجی داریدبرای خودتون نشون میدید که اینا کلاهبردار هستن.بابا تورو قرآن انقد با مردم دشمن نباشید و طوری نشون ندید ما خوبیم و بقیه بد هستن . جان من یه مطلب که میذارید فقط جوری که تو ایران در موردش بحث و نظر هست قضاوت نکنین به خدا هیچی بهتون نمیرسه جز سیاهی زغال… بیشتر بخوانید »

با سلام
شما خودتون سوال مطرح میکنید خودتم جواب میدید، دقیقا ما هم با شما موافقیم، مردم خودشون باهوشن و قطعا فرق بین کلاهبرداری و پروژه درست رو میفهمن، ما هم وظیفمون اطلاع رسانیه، در ضمن ما که رقیب E2C نیستیم که بخوایم بکوبیمش که سودی برامون داشته باشه، ما یه منبع اطلاع رسانی هستیم، در رابطه با منابع هم به نظرم به اندازه کافی منابع موثق قرار دادیم، دیگه انتخاب با خود کاربراست.

مصطفی

ادمین محترم من چه سوالی طرح کردم که جواب ش رو خودم دادم
من میگم اگه شما مرجع اطلاع رسانی هستید رفرنس هایی رو به کار ببرید که داخلی نباشه شما اگه مجله forbes رو بشناسید در تاریخ 18 دسامبر میخاد در مورد e2c مقاله اش رو ارائه کنه
اونوقت شما اونم نقد کنید این مجله رو امیدوارم همه اهل تجارت بشناسنش که در چه ضمینه ای فعالیت داره. بله منابع شما موثق هستن البته رو کپی پیست مطالب

با سلام
بله حتما اگر هر منبع موثقی در رابطه با e2c تحلیلی ارائه بده ما قرارش میدیم و مورد نقد و بررسیش قرار میدیم.

علیرضا

امروز 19 دسامبره و هیچ خبری از مقاله نشد
البته شما کریتور آکادمی ها یونسفاندزی ها ادروزی ها ورلدواید انرژی ها و E2C ها همیشه دروغ میگی حواسم نبود

پری

سلام دوستان من واقعا عاشق این گروه کلاهبرداری شدم که در ازای 1000دلار 3000دلار میده این عالیه چه کلاهبرداری باحالیه رفتم که تمام موجودی بانکی خودمو دربیارم

با سلام
موفق باشید.

علیرضا

دوست عزیز این کوین ماله وردلواید یا یونفاندز یا کریتور یا هر کجا که هست محض اطلاعت میگم که همون تیم حالا با هر عنوان یه زمانی یونیفاندز رو داشت کف میگفتن میره توس بورس محض اطلاعت میگم اونا بعد از یه سال رفتن و یه شرکتی که حداقل چهار سال بود هیچچچچچچ فعالیتی رو نداشت خریدن اسمشو کردن یونیفاندز و گفتن رفتیم توی بورس و کلی جشن گرفتن واسه اینکه تلاشهای شبانه روزیشون به نتیجه رسید همچو گروهی که جز دروغ چیزی نداره شما دنبال اثبات سلامتشی؟ من با شما لیدرهای کلاهبردار زیاد برخورد داشتم توی یونیفاندز و به… بیشتر بخوانید »

e2c

سلام زمان همه چیومشخص میکنه.مابهترینیم ببینید عصرداره عوض میشه چه بخوایین چه نخوایین شمابامغزهای پوسیدتون چی میفهمین اخه e2cچیه؟

با سلام و تشکر از نظر کارشناسانه شما
در رابطه با فوین کوین هم، بهترین هایی مثل شما چنین نظراتی رو داشتن که متاسفانه پلیس دستگیرشون کرد.
موفق باشید

Sarbaz

با سلام و سپاس،خدمت ادمین محترم،اکثر افرادی که زیر پست شما به مخالفت و سفسطه پرداختند،به احتمال زیاد از لیدر های این مجموعه می باشند،دلایل حضرتعالی کامل و مستند هست،سرمایه های بعضا هنگفتی ،از مردم وارد سیستم شده،و هر روز هم دارند مردم رو سر می دوانند،تا نهایتا بصورت قطره چکانی و هزار مصیبت،اندکی ارز بهشون برگردونند…غیر از اطلاعاتی که حضرتعالی فرمودید،موارد دیگری نیز هست،که تا اطلاع ثانوی بازگو نمیکنم.
با سپاس و درود

با سلام و سپاس از نظر شما

تایماز علوی

با سلام
من خودم با اصرار دوستان یه اشتباهی کردم توی این شرکت 1000 دلار سرمایه گذاری کردم اما الان مثل سگ پشیمونم غیر از کلاهبرداری چیزی نیست حتی میتونم عکس دفتر کاریمو هم بزارم توی سایت 78 روزه سرمایه گذاری کردم هیچ پولی به من ندادند حتی اون e2c به درد نخور رو هم به من ندادند به همه پیشنهاد میکنم هرگز فکر سرمایه گذاری تو این شرکت نباشند پولتون رو میگیرند عوضش خودشون e2c تولید میکنند میدن تازه اونم اگه بدهند، e2c فقط به درد لیدرهای شرکت میخوره نه شخص دیگه من اگه پولم هم بره الکی تبلیغ نمیکنم

علیرضا

در مورد یونیفاندز هم همین ها رو میگفتن که میره توی بورس اما آخرشم رفتن و سهام یه شرکت تعطیل رو خریدن و اسمشو کردن یونیفاندز و کلی جشن گرفتن که رفتیم توی بورس!!!!!!! اینم همون میشه دیر یا زود هم نداره!!!! خیلی زود داره فقط

حمید

آخه کدوم عقل سالم قبول می‌کنه تو دنیای تجارت و اقتصاد که دکتروف پروفسورهای زیادی دارن اونو تجزیه و تحلیل میکنن و از اینکه یک بانک تونسته چند میلیون دلار وام سه درصد بده جایزه هم میگیره اونوقت یک شرکت آسیایی بیاد تا سیصد در صد سود بده تازه در هر ماه مقدار زیادی از اصل پولم بده ولی به سود پرداختی دست نزنه شاه کاره مومن اگه همچنین اقتصاددانان بزرگی بودن نیاز نبود دزدکی اونم سینه به سینه و فقط فامیلای نزدیک که دیگه روتون نشه از برادر و پدر خودتون شکایت کنید کسب درآمد این مدلی فقط و… بیشتر بخوانید »

امیر حسینی

حق با شماست.چون ما در این کشور هرگز اجازه نداریم به پیشرفت فکر کنیم.چون اجازه نداریم به فکر آینده باشیم.

این که شما کلاهبرداری رو پیشرفت تلقی میکنید در نوع خودش جالبه.
پروژه e2c بدون شک کلاهبرداریه. امیدوارم که لیدرها کمی هم به فکر مردمی باشن که مشکلات اقتصادی زیادی دارند و فقط 5 درصد یا 10 درصد یا 15 درصدی که از پورسانت بهشون میرسه رو نبینن!

علیرضا

چرا واقعن نمیرین شما تو دانشگاه های معتبری مثل هاروارد بیزینس تدریس بکنین؟ فقط دانشگاه کریتور آکادمی شما رو قبول داره؟ که اونم بی هویته!!!!!

حامد

سلام بعد از مدتها بالاخره يه سايت پيدا شد كه با جزييات در مورد اين قصه ي ورلد وايد انرژي صحبت كنه ، من ادعايي توي سواد ارز ديجيتال ندارم ، البته بيگانه هم نيستم فقط خواستم مواردي كه باهاشون برخورد داشتم رو بگم اميدوارم بدرد حداقل يك نفر بخوره ،‌ يكي از بستگان من چند وقتي هست كه توي اين جريان سرمايه گذاري كرده و چون من با مباحث آي تي آشنا بودم اولين مخاطب ايشون قرار گرفتم ، يه تحقيق نصفه و نيمه كردم و چون دلايل ايشون با منطقم جور در نيومد ، نپذيرفتم ،‌ خود ايشون… بیشتر بخوانید »

با سلام و تشکر فراوان که انقدر وقت گذاشتید و به طور کامل تجربیات خودتونو به اشتراک گذاشتید، امیدوارم دوستان نظر شما رو به طور کامل بخونن و آگاهانه برخورد کننو اسیر این کلاهبرداری هایی که نمونشم زیاد بوده و هست و خواهد بود نشن.

علی ایرانشاهی

واقعا عالی بود اینجور سرمایه گذاری ها برای کشور های جهان سومی هستش ، هدف این بازار ها همینه ، که پول مردمو بچاپن ، کلا من معتقدم هر شرکتی که با بیتکوین شرو به کار کنه تو معاملاتش حتما کلاهبرداریه چون خیلی روش های دیگه مثل حساب های ارزی هست که قابل ردگیری و شکایت هستن درصورتی که بیتکوین اصلا قابلیت این رو نداره که از طرف شاکی بشی چون هیچ ردی نداره متاسقانه من تو شرکت vodaنت همین بلا سرم اومد چون بیتکوین داده بودم قابل ردگیری و شکایت نبود خیلی راحت پولم رفت بعدش ما جهان سومی… بیشتر بخوانید »

یک آی تی من قدیمی

من اطلاعاتم در مورد این ارزهای دیجیتال خیلی زیاد نیست ولی خوب این ابزارهای تحلیل و آنالیز سایت خوب به ما کمک می کنه درست و غلط افکار شوم غرب رو فهمید؛ چیزی که اول برای غارت جهان سومی ها طراحی کردن، حال شده بلای جون خودشون.

متاسفانه خیلی از ما ایرانی ها به واسطه سودی که از قبل معرفی این کار می بریم خودمون رو زدیم به کوری و کری!

خیلی ممنون از ادمین محترم

amin

اصن وردواید بزار کنار سالار ورد واید بد شما بیا برو e2c بخر بفروش بول بزن جیبت درگیر نکن اینقدر خودتو

efshagar

دوستان شما به همه موارد اشاره کردین درباره E2C ولی در نهایت به اصل موضوع نپرداختین چند سوال دارم امیدوارم به جوابش برسین ، اگر موفق شدین به جواب سوالاتون خواهید رسید .
۱- چه ارتباطی بین E2c و افرادی که در ورد واید سرمایه گذاری کردند ، میبینید ؟
۲-بیشترین ِE2c فروخته شده در دست چه کسانی هست ؟
۳-آیا از سرنوشت قردادهای ۲ ساله ای که مردم با ورد واید بستند خبری دارین ؟
۴-از سبک زندگی لیدرها ، بالاسریها و اخرین ورودیها چه خبر دارین ؟

قطعا لیدرها در حال شمردن پول هایی هستند که از پورسانت جذب مالباخته جدید دریافت می کنند و بالا سری ها هم در حال خرج کردن میلیون ها دلار هستند!
جالب اینجاست که ایران شده سفیر انرژی پاک! ترافیک کشورهای دیگه در سایت e2c دیده نمیشه!
امیدواریم که مردم در این پروژه که قطعا کلاهبرداریه، سرمایه گذاری نکنن.

behrouz mohamadi

ادمین عزیز جهت اطلاعت الان به جز تایدکس توی سایت اینوستینگ هم e2c خرید و فروش میشه یه جا هم گفتی volume ۲۶ هست که اونم الان بالای صد هزار تا هست

با توجه به سرمایه عظیمی که از مالباختگان جمع آوری شد، خیلی دور از انتظار نبود که این حجم معامله را به وجود بیارن. در نظر داشته باشین که مبادله ی یک کالا یا یک ارز نشان دهنده کلاهبردار بودن یا نبودن نیست، این مبادله نشان دهنده این است که 2 نفر حاضر شدن خرید و فروش کنن. پروژه های بسیاری داشتیم که حجم روزانه چند میلیون دلاری داشتند ولی الان اثری از آن ها در این بازار نیست و سازندگان آن در حال شمردن پول ها هستند. امیدواریم که جلوی سرمایه گذاری مردم را در این پروژه کلاهبرداری بگیریم.

سعید

سلام و خسته نباشید؛ ادمین محترم یه سوال داشتم خدمتتون؛ شما میگید این e2c هیچ ارزشی نداره و ارز دیجیتال شرکتهایی که به این نحو کار می کنن و پونزی هستن کلاهبرداری هست؛ ایا شرکتی بوده که به این صورت کار کرده باشه و پشتوانه یه ارز دیجیتال باشه و در حال حاضر ورشکست شده یا منحل شده باشه ؟؟!

بله، پروژه بیت کانکت را بررسی کنید. سرمایه خیلی از مردم بر باد رفت و تیم سازنده در حال شمردن میلیون ها دلار پول هستند!

پوریا

چرا راجع به بیت کانکت و تفاوتش با وردواید توضیح درست نمیدی؟؟
بیت کانکت سود قطعی ماهانه ۴۰ درصد می داد
تازه آخر قرارداد یه مبلغی رو به عنوان جایزه میداد
در حالیکه وردواید سودش ماهی ۴ درصده ( البته برای 1000 دلار)
فرق ۴۰ درصد یا ۴ درصد چقدره؟؟
بانک های کاملا ربوی توی ایران دارند ماهی حدود ۲ درصد می دن. اونوقت یه شرکت خارجی ۴ درصد میده کلاهبرداره؟؟

با سلام
اینکه پروژه ای کلاهبرداری باشه قرار نیست دقیقا مشابه با پروژه های کلاهبرداری دیگه باشه، همین که پول بسیاری از مردم رو خوردن و به ازاش e2c دادن و پول مردم رو پس نمیدن خودش گویای همه چیز هست.

امیر حسینی

من بررسی کردم و دیدم که در بازار کریپتوکارنسی به سادگی قابل خرید و فروش هست.e2c از پلتفرم قدرتمند اتریوم استفاده میکنه و به همین دلیل برای خرید اون نیاز به ارزهایی مثل بیتکوین یا اتریوم هست.به تازگی هم لوگوی e2c در سایت و پلتفرم اتریوم قرار گرفته.برای این هم بهانه ای دارید؟؟e2c تازه چندماهه که ارایه شده و موفقیتهای زیادی هم بدست آورده.e2c هنوز یک توکن هستش درست مثل بیتکوین که وهحد کوچکترش ساتوشی نام داره.در ضمن چرا بانکها از ارز دیجیتالی ریپل استفاده میکنند؟؟؟آیا دلار و یورو و ریال جوابگو نیستند.نکنه اعتقاد دارید که باید در بورس ایران… بیشتر بخوانید »

این که در هر بازاری چه اتفاقی داره میفته و چه مشکلاتی وجود داره، نیازمنده که متخصصین همان بازار در موردش صحبت بکنند. ما در مورد بازار ارزهای دیجیتالی صحبت کردیم. استفاده کردن از پلتفرم اتریوم برای ساختن توکن کار بسیار آسانیه و حتی زمان خیلی زیادی هم نمیبره ولی لیدرها و سازندگان e2c جوری بیان می کنند که انگار کار بزرگی انجام داده اند، البته شاید برای تیم e2c یک افتخار و یک کار بزرگ باشه! در این که پلتفرم اتریوم عالیه هیچ شکی نیست ولی این استدلال که هر ارز دیجیتالی از این پلتفرم استفاده بکنه پس کلاهبرداری… بیشتر بخوانید »

علیرضا

جناب ادمین من نه شما رو میشناسم نه این ارز رو نه
اما با شناختی که ازیان گروه دارم میگم که اینا چیزهایی که هیچ ارزشی نداره رو یه جور میگن انگار شاخ غول رو شکشتن
سره یونیفاندز رفتن یه شرکت ورشکسته رو خریدن اسمشو کردن یونیفاندز کلی دادار دودور راه انداختن که ما رفتیم توی بورس

مهرنوش

حتی ویتالیک بوترین که سازنده و مخترع اتریوم هستن از این توکن ها حمایت نمیکنه و گفته اکثر اینا کلاهبرداری هستن.
شما که انقدر محکم صحبت میکنی اگه واقعا خیر و صلاح مردم رو میخوای یه رفرنس معتبر معرفی کن.

aida357

سلام دوستان. من هم چند ماهه توسط دوستان نزدیک دارم تشویق میشم برای سرمایه گذاری د این شرکت ورد واید انرژی..نمیدونم دقیقا چند نفر الان با این شرکت قرار داد دارند..اینم بگم دو ستان من تقریبا یکساله دارند کار میکنند و هر کدام با 3000 دلار وارد شدند و تقریبا ظرف پنج ماه سرمایه اولیه شون برگشته…اما مسِله اینجاست که مطمنم همینطور خواهد بود .اگ مثلا 5000 هزار نفر عضو شدند و سرمایه گذاشتند خیلی شانس بیارند سه هزارتاشون سود میکنن بالخره اون دو هزار تای بقیه پولشون رفته تو جیب بقیه..مثل گلد کویست ..ما چند نفر تو فامیل داشتیم… بیشتر بخوانید »

علی گودرزی

جالب تر از همه موارد نحوه ثبت مدارک عضویت توو شرکته. اسکن کارت ملی یا گذرنامه و عکس و اینا D: من از روو کبی کارت ملیم به صورت خیلی تخیلی عکس گرفتم فرستادم واسه تایید لیدرم گفت اشکالی نداره اونا چک میکنن برگشت میزنن درستش میکنی . ی سال شد ولی خبر از برگشت و این صحبتا نیست D: میگفتن اگه تایید نشه شرکت حسابتو میبنده و باید بری بانک باسارگاد یه نامه بگیری و اینا …. :))) رفقا تمااااااااام این حرکات و حرفا فقط ظاهر سازیه واسه فریب . مثل من گول حرفاشونو نخورید…. فقط کافیه ی مقدار… بیشتر بخوانید »

کوروش

لیدرهای محترمی که ماشالا انقد فعالید اینجا. یه سوال جواب بدید: چرا کمپانی منفعت ها رو (گفتم منفعت که بدونید تا تهش رو می دونم) بدون اطلاع قبلی ودریافت موافقت به صورت E2C پرداخت کرد؟ مگر قرار بر دادن اون به دلار نبود (پوینت)؟ هر پوینت 1 دلاری الان بعد 3 ماه خرد خرد داره با E2C پرداخت می کنه در حالیکه ارزش E2C زیر 1 دلاره؟ چرا به نرخ روز نمی ریزه؟ چرا یه روز Myetherwallet معرفی می شه یکم واریز میشه بعد می ره سراغ tidex احتمالا فردا یه چیز دیگه؟ یعنی خودشم نمی دونه چیکار داره می… بیشتر بخوانید »

احسان

الان با چه نرخی داره واریز میکنه؟

کوروش

یک دلار رو بر اساس قراردادی که داری به یک e2c تبدیل می کنه و واریز می کنه. حالا شما زرنگ باشی و ترید بلد باشی بتونی بکشونی بالای 1 دلار بفروشی تا ضرر نکنی یا شایدم سود کنی ولی باز اصل قضیه که منفعت رو باید به دلار پرداخت می کرد زیر سوواله.

احسان

الان که ارزشش 0.5 دلاره تو بازار!!!!!!

کاپو

کجای قرارداد گفته دلار؟؟؟ مگه دلار وارد ایران میشه؟؟؟

علیرضا

عالیییییی تموم کردی!!!! چه خبر از یونیفاندزت عالی بود!!!! یه مشت کلاهبردارن اینا

ali

ادمین محترم پیشنهادی داشتم مبنی بر ایجاد یک گروه تلگرامی بنام مال باختگان ورد واید به منظور ایجاد تشکلی از فریب خوردگان و راهنمایی مناسب و اموزش راهکارهای درست
دوم اینکه اطلاع رسانی گسترده از عوامل ، لیدرها و سرگروهها چه در ایران چه در مالزی یا هر جای دیگر با کمک تمامی فریب خوردگان
سوم اموزش چگونگی پیگیری مطالبات

با سلام
شما میتونید خودتون این گروه رو تشکیل بدید و ما به عنوان کمک میتونیم توی کامنت های مقاله e2c لینک گروه شمارو بزاریم.

سارا

سلام ادمین
من پیگیر مطالب این بخش در خصوص این سرمایه گذاری بودم ! امروز من یه مطلبی دیدم ! سایت tgju به طور رسمی ارزش e2c نشان داده شده ! میگن ایران این ارز رو به رسمیت شناخته و در سایت رسمی ارزهای دیجیتال نشان داده شده!

با سلام
سایتی که فرمودید خودش تا چند وقت پیش فیلتر بود و هیچ ربطی به نهادهای دولتی نداره

مهرنوش

واقعا قدم مثبتی خواهد بود

احمد حسینی

سلام ادمین جان
من توسط یکی پرزنت شدم به این ارز. حالا خیلی دقیق نمیدونم چجوری کار میکنه.
یه سوالی داشتم، الان چک کردم این ارز توی coinpaymant هستش و ساپورتش میکنه. این معنیش این نیست که ارز شناخته شده ای هستش و سالمه؟ یا بازم ربطی نداره؟

با سلام
متاسفانه این پروژه کلاهبرداریه.

Bardia

نميدونم چرا انقدر وقت ميزارين و اين مطالبو مينوسين ،گيرم كه همش كلاهبرداريه ،رو چه منطقي شما مجاني بشيني انقدر قشنك كاريكاتور بكشي ، اين همه بنويسي ، و در نهايت شروع به جواب دادن كامنت ها كني ، دوست عزيز، بزار كلاهبرداريشو بكنه ديگه … تو نزار

با سلام
با این نظرتون بهتره قضاوتو بزاریم به عهده کاربرها! ما اطلاع رسانی میکنیم که کلاه هموطنامونو کسی برنداره و همواره به این روندمون ادامه میدیم.

fireangel

به به ادمین میبنم که لیدرای دزد کثیف دارن بهت حمله میکنن…. لیدر *** میاد بهت میگه چی میرسه که داری فلان میکنی ادمینه جان باور کن اینا 90 درصد میزنن به پیرزنا وحتی به پیر مردا حمله نکردن قشریو که کشیدن تو این راه بهشون بگی بلاک چین میگن ها؟” بگی کریپتو کارنسی میگن ها؟ خلاصه که مخ یک مشت بدبختو زدن یک پروژه تو سر دارم اطلاعات لیدر هارو حدودا میشه در اورد اطلاعاتشونو رمزاشونو دارو ندارشونو میشه کشید بیرون……چونبی نامئس لیدرا همشون از همه چی خبر دارن تک تک پلنایی که لیدرای اصلی ایرانی میچنن دیکته شدس… بیشتر بخوانید »

علیرضا

آقا شما منو یاد لیدرهای بزرگوار یونیفاندز و شارلاتان بازیاشون میندازی!!!

رضا محمدی

سلام آقا الان تو شهر ما زنجان لیدرهای دارن عضو جمع کنن یعنی الان اطلاعات خبر نداره که بیاد اینا رو بگیره نزدیک ۳ماهه دارن فعالیت میکنن

رضا محمدی

اگه غیر قانونی هستش چرا کسی جلوشو نمیگیره ازادانه دارن تبلیغ می‌کنن

با سلام
فوین کوین هم همینطوری بود، اگه فعالیت هاشون ادامه پیدا کنه قطعا پلیس جلوشونو میگیره.

حمید رضا حسین زاده

با عرض سلام من قصد خرید این ارز رو دارم و برای تحقیق وارد سایت وزارت اطلاعات شدم ولی از اون اطلاعیه ای که شما تصویرش رو منتشر کردین خبری نبود.اگه میشه توضیح بدین که چرا تو سایت وزارت اطلاعات اطلاعیه مورد نظر موجود نیست.خواهش میکنم سریعتر پاسخ بدین.سپاسگزارم

با سلام
روی لینک رو به رو کلیک کنید: برخورد با شرکت هرمی ورد واید انرژی

اصغر کمالی

سلام .. سایت مستر دیجی رو هم بررسی میکنید ؟؟ آخه میخوام سرمایه‌ گذاری کنم تو این سایت نمیدونم کلاهبرداریه یا نه

با سلام
چشم حتما ولی تا تحقیقاتتون کامل نشده این کار رو نکنید.

مهرنوش

ممنون از ادمین عزیز و آرزوی موفقیت برای همه‌ ببینید دوستان من خودم توی ورد واید سرمایه گذاری کردم فقط و فقط با اطمینان به دعوت کننده . اما بعدش حدود دو ماااااه تحقیق کردم و در نهایت با دوستم که توی شرکت اروپایی که در زمینه انرژی های تجدید پذیر کار میکنه مشورت کردم. هیچ اثری از کمپانی ورد واید در هیچ جایی از دنیا نیست. سایتشون هیچ استاندارد و نام و نشانی نداره. من این متن رو برای کسایی نوشتم که پولشونو با زحمت و از راه درست به دست آوردن چون میدونم از دست رفتن همچین پولی… بیشتر بخوانید »

ehsan teymouri

سلام

مهشید جمالی

سلام دوستان جدیدا این کار به منم معرفی شده و صحبت های شما و ادمین سایت و لدر e2c و سودش…. گوش کردم، و ادمین سایت عزیز از دوستان لیدر خواست که Volume (24h و… اعلام کنن ولی من پاسخی ندیدم و خودم یک جستجوی ساده داشتم و به رسیدم کافیه هر ارز دیجیتال از btc , eth, e2c جستجو کنید و اطلاعات دقیق بدست بیارید و در مورد این سایت بگم که تمام اطلاعات رو چک کردم و مو لا درزش نمیره مثلا Max Supply بیت کوئین که 21 میلیون کلا هستش، یا قیمت لحظه ای بیت کوئین رو… بیشتر بخوانید »

با سلام
دلایلتون اصلا قانع کننده نیست، قرار نیست هر ارز دیجیتالی که به بازار میاد سرنوشتی مثل بیت کوین داشته باشه، چون الان با استدلال شما هزاران ارز دیجیتالی که تا به امروز اومدن و سابقشون از e2c هم بیشتره می بایست مثل بیت کوین شده باشند که این اتفاق نیفتاده و دلایل بسیار زیادی هم داره.
در ضمن بیت کوین درسته، نه بیت کوئین

مهشید

سلام
مهندس شما که آدرس سایت رو پاک کردی زحمت غلط املایی رو هم میکشیدی!!!

با سلام
لینک سایتی که قرار دادید رو نمیتونیم بزاریم چون باید مورد بررسی قرار بگیره، تایید میهن بلاکچین به معنی تایید اون سایت هستش و کاربرا ممکنه بنا بر تایید ما به اون سایت اعتماد کنن، که ما بی جهت این کار رو انجام نمیدیم

مهشید

دقیقا حق با شماست مهندس ، خیلی ارزها موجوده، و اینا همه رو احتمال میچرخه، و هر شخصی باسه خودش یک استنباطی داره، مهندس به نظر شما رو چه ارزی سرمایه‌گذاری بشه بهتره و رشد بهتری داره،؟؟ ، ارزی که مصرفی تر بشه، ارزان باشه، و…. ؟؟؟؟ 🤔🤔🤔

با سلام
برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال اول باید استراتژیتونو مشخص کنید، یعنی استراتژیتون بلند مدته یا کوتاه مدت، برای بلند مدت باید اون ارز دیجیتالی رو انتخاب کنید که آینده ی خوبی براش متصورید، پروژه ی خوبی داره، تیمش فعاله، طبق رودمپش داره عمل میکنه و…

محمد

آدم کامنت هارو میبینه دلش میخاد با سر بره تو دیوار
خیلیا اطلاعات کافی تو این زمینه ندارن لطفا اگ دوس دارین پولاتونو دور بریزین ولی بقیه رو بخاطر زیرمجموعه گرفتن وارد این طرح کلاهبرداری نکنین
99 درصد کسایی که سرمایه گذاری کردن حتی سواد خوندن انگلیسی هم ندارن که اصلان بدونن دارن تو چی دارن سرمایه گذاری میکنن وایت پیپرش رو بخونن
فقط ی چیزی شنیدن
اون ی درصد هم خونده ولی هیچی نفهمیده
خیلی حسودیم میشه به طراح های این پروژه که با نادانی و عدم آگاهی مردم چ پولایی به جیب میزنن

Arman

سلام ، من الان خیلی راحت میتونم با مبلغ کم ارز زیادی از این توکن بخرم ، به این حرفاتون اگه استناد کردم و نخریدم فردا روزی اگه هم قیمت اتریوم شد ضرر منو شما میدی یا این صفحه حذف میشه و e2cخرید و فروش میکنی؟

با سلام
دوست عزیز ما مسئول خرید و فروش و سود و ضرر شما نیستیم، این پست هیچوقت حذف نمیشه، ما فقط اطلاع رسانی کردیم، حالا شما میخواید بخرید میخواید نخرید، ما توی این پست و هیچ پستی هیچوقت کاربرارو توصیه به کاری نکردیم و فقط گقتیم که مراقب باشن و با چشمانی باز سرمایه گذاری کنن.

Arman

داداش من‌اطلاع رسانیتون درست اینکه توصیه نمیکنید هم درست ولی با همین اطلاع رسانیتون اگه درست نباشه ممکنه باعث بشه خیلیا مسیر زندگیشون که قراره تغییر کنه بخاطر یه صفحه خوندن مقاله از بین بره درسته مسئولیتش متوجه خودشه اما آیا شما از لحاظ وجدانی آسوده هستین؟

با سلام
ما صرفا اطلاع رسانی میکنیم و تصمیم با خود کاربره، کاربری که میخواد سرمایه گذاری کنه قطعا تحقیق میکنه و در نهایت با عقل خودش تصمیم میگیره.

رضا

این دیگه از مسخره ترین حرفای ممکن بود! با این نظر شما کلا هیچ کارشناس اقتصادی هیچ جای دنیا نباید هیچ توصیه ای به کسی بکنه! آدم باید با عقل خودش تصمیم بگیره.

سمیرا آ

سلام . میشه بگید الکسا چقدر معتبر هستش؟ در سایت الکسا بیش از 94% از بازدیدکنندگان سایت worldwideenergy.com از ایران هستن ولی شما اعلام کردید این شرکت در امریکا مشغول به فعالیت است. و همچنین به من گفته شد که در این پروژه بعد از دو سال تقریبا 200% از پول برمیگرده، (تقریبا ماهی 8%) ، “سود قطعی چند ده برابری” به چه کسانی تعلق میگیره؟ و از کجا میشه به اعتبار یک کوین پی برد؟ با تشکر

با سلام
سایت الکسا بسیار معتبره و آمارهای نسبتا دقیقی رو از میزان بازدید سایت ها قرار میده و آمارهاش فقط توی این مورد خلاصه نمیشه، از این آمارها میشه نتایج خوبی گرفت، مثلا اینکه یه سایتی که آمریکاس اکثر بازدیدش از ایرانه نشون میده یه جای کار میلنگه. در رابطه با سود قطعی هم پیشنهاد میکنم این مقاله رو مطالعه کنید:
فریب نخوریم؛ سود قطعی وجود ندارد!
پینوکیو؛ سود قطعی و درخت پانزی کوین!

سمیرا آ

بله، پس با توجه به آمار الکسا ، سایت آمریکایی worldwideenergy.com یک جای کارش میلنگه. به دلیل اینکه 94% بازدیدکنندگان از ایران هستن، در صورتی که شما ذکر کردید، سایت worldwide.energy از این سایت آمریکایی داره تقلب میکنه. به شما پیشنهاد میکنم سایت worldwideenergy.com رو در الکسا وارد کنید تا متوجه منظورم بشید. آیا پاسخی برای این آمار هست؟

با سلام
منظورتونو متوجه نشدم، میشه واضح تر بیان کنید؟ میخواید به چی برسید؟

سمیرا آ

سلام. بله حتماً. شما در مورد دو سایت صحبت کردید، worldwide.energy و worldwideenergy.com. و فرمودید که worldwideenergy.com یک سایت آمریکایی ست و در واقع worldwide.energy با تغییر نام دامنه داره از این شرکت امریکایی تقلب و به نوعی سو استفاده میکنه. وقتی من این سایت آمریکایی worldwideenergy.com رو در الکسا زدم، بالغ بر 94% بازدیدکنندگانش از ایران بود. برای همین ازتون پرسیدم که تا چه حد الکسا معتبر هستش. با توجه به توضیحات شما ، باید جایی از کار این شرکت آمریکایی بلنگه. درسته؟ پس شما چطور این دو سایت رو مقایسه میکنید ولی فقط آمار الکسای worldwide.energy رو میگذارید.… بیشتر بخوانید »

با سلام
الکسا سایت بسیار معتبریه و میتونید این موضوع رو توی گوگل جستجو کنید. وقتی میبینید یه سایتی که مربوط به سرمایه گذاری هستش و اکثر بازدیداش از ایرانه این یعنی یه جای کارش میلنگه.

Arman

بابا داره میپرسه اون سایت اصلیه که مربوط به سرمایه گذاری نیست و میگی اینا از اون دارن سو استفاده میکنن هم بازدید کنندگانش از ایران زیاده ۹۴ درصد . یعنی اونم کارش میلنگه اون که امریکاییه و جعلی نیست ک

عاطی

آخه کجای الکسا آمار سایت worldwideenergy.com رو زده ۹۴% از ایران؟؟؟؟؟

اما برای worldwide.energy اول ایران بعد مالزی و بعد ترکییس.
چرا دقیق چک نمیکنید

احسان

هنوز یادم نمیره موقعی که به این شرکتها اعتماد کردم …شرکت های بظاهر بین المللی …ولی ایرانی …جالب سایتشونو بسته بودند ولی با فونت 72 روش نوشته بودند trust….یعنی به ما اعتماد کنید بر می گردیم …واقعا برای خودم متاسفم هر وقت یادم میاد.

سپیده

من قبرس زندگی میکنم خرید e2cبرا منم پیشنهاد شده،اینجا زندگی میکنن یه چندتا لیدر،اینجام پر دانشجوی ایرانیه که از خانواده های پول دارن،لیدرا زندگی خوبیم دارن،برا تحقیق اومدم که این سایتو صحبتارو دیدم،اکی کلاه برداریه قبول ذاتا قرار نبود بخرم،اینکه برا اطلاع رسانی انقدر وقت گذاشته شده سایت ساخته شده برا اگاه کردن مردم فقط این برام عجیب بود و اینکه از ایران خیلی وقته اینجور چیزا بعیده؟!خیلی گیج شدم!!!🧐

kasra

به حدی تو کشورمون بدی و دزدی دیدیم، اگر یک جا یکیم درست کار کنه شک می کنیم.حقم داریم :((( تشکر زیاد از سایت فوق العادتون،و همه بچه هایی که توی کامنت ها اطلاعاتشون رو به اشتراک گذاشتن و منه بی سواد تو این موضوع رو به اندازه ای هر قدر کم آگاه کردن… متاسفانه تعداد زیادی از دوستانم گرفتار این داستان E2C شدند، که امیدوارم پولشون یا حداقل بخشی از اون رو بتونن خارج کنن. دوستانه به اون عزیزانی که می خوان ره صد ساله رو یه شبه برن توصیه می کنم که با صبر بیشتر وارد بازار بورس… بیشتر بخوانید »

دوست

همه ي صحبت ها رو ادمين محترم با جزييات مطرح كردند. ذكر چند مورد رو ضرورى ميدونم. بهترين گزينه براي تصميم گيري براي اشخاصي كه دانشي توى ارزهاي ديجيتال ندارن ميتونه سابقه ى اين شركت باشه. شركت “كريتورآكادمي” در ابتدا پروژه “ادرُز” رو راه اندازى كرد. كلي دانشجوي بينوا توي مالزي مال باخته شدند. بعد اومدن گفتن قراره پروژه ادرُز وارد بورس بشه و بايد صبر كنيد! با همين ترفند بورس پروژه بعدي رو كه “يوني-فايندز” بود رو شروع كردند كه اون هم قرار بود وارد بورس بشه!!! بعد از گذشت سالها اين ٢ پروژه هنوز به ابن بورس كذايي… بیشتر بخوانید »

حقیقت

با عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان مخالف و موافق شرکت ورد واید انرژی ، سوُال از اون عزیزان که میگن e2c خوبه دارم، من به شخصه چند وقته که دارم کار میکنم و اوایل خوب بود ماهیانه سود رو پرداخت میکردن بعد شد ۲الی ۳ ماه یک بار بعد سایت رفت توی ابدیت تا اومد بالا ۳ ماه طول کشید از آبدیت که اومد بیرون گفتن دیگه کردیت نمیدیم به جاش e2c میدیم خودتون برید توی Tidex بفروشید… ولی یه چیز رو هر چقدر از بالا سری ها یا همون آپلاین ها میپرسم جواب نمیگیرم یا بهتر بگم میپیچونن… بیشتر بخوانید »

Dokolism

تجربه ثابت کرده افرادی مثل ادمین این سایت یا کسایی که با عناد محض از e2c بد میگن عضو شرکت هایی مثل بادران هستن و دیگه کار و کسبیشون تعطیله. قطعا این ادمین هم از چیزی زورش گرفته :))))

با سلام
برای موفقیت هر انسانی دو بال تجربه و علم لازمه، پیشنهاد میکنم علاوه بر تکیه به تجربتون، علمتون رو هم در زمینه ارزهای دیجیتال، چگونگی قضاوت، دید غیر متعصبانه و همه جانبه به یک موضوع و مطالعه نظرات کاربران مالباخته افزایش بدید.
با تشکر

محمد رستگار

سلام علیکم خب شماها این کار را با مردم کردین که مجبور شدن بیرون سرمایه گزاری کنن

با سلام
الان مخاطبتون کیه؟

شاهرخ

چرا خودتون رو وارد این چیزا میکنید
چرا به حرف من گوش نمیدید
پولتون بدید من مواظبش باشم خیالتونم راحت یه قرون سودم نمیدم پرو بشین
🙂

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین