میهن پادکست – فورک (Fork) چیست؟ هارد فورک و سافت فورک به زبانی ساده!

در میهن پادکست های قبلی در رابطه با متن باز (Open Source) توضیحاتی را ارائه کردیم که لازم دانستیم قبل از اینکه به بیان فورک و انواع آن بپردازیم، کاربران عزیز ابتدا با مفهوم متن باز آشنا شوند. متن باز مقدمه ای است برای فهم و درک بهتر فورک و انواع آن و پیشنهاد می کنیم قبل از شنیدن این میهن پادکست، میهن پادکست – متن باز یا open source به چه معناست؟ را گوش دهید.

در این میهن پادکست ضمن توضیح فورک در دنیای ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین، انواع آن را که شامل هارد فورک یا فورک سخت و سافت فورک یا فورک نرم هستند را مورد بررسی قرار دادیم. علاوه بر بیان علمی این مفاهیم، در پایان مثالی ملموس و محاوره ای ذکر کردیم که کمک می کند تا فورک را راحت تر و ملموس تر فرا بگیرید.

علاوه بر این موضوع، خبر خوبی برای شما کاربران عزیز میهن بلاکچین داریم. از چهارشنبه اول اسفند ۱۳۹۷، میهن پادکست ها همراه با جایزه قرار داده می شوند، به این صورت که شما با گوش دادن به میهن پادکست ها و پاسخ به سوالاتی که مطرح می کنیم می توانید در این مسابقه شرکت کنید و برنده جایزه های ما شوید.

پس با میهن پادکست ها همراه باشید و علاوه بر افزایش اطلاعاتتان در رابطه با تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال، برنده جایزه مسابقه میهن پادکست شوید؛ اطلاعات تکمیلی مربوط به مسابقه را هم در اسرع خدمتتان اعلام می کنیم.


54321
امتیاز 5 از 4 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
اطلاع از
عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین