متوسط میهن پادکست

میهن پادکست – مفهوم فورک (Fork) چیست؟ هارد فورک و سافت فورک به زبان ساده!

در میهن پادکست های قبلی در رابطه با متن باز (Open Source) توضیحاتی را ارائه کردیم که لازم دانستیم قبل از اینکه به بیان مفهوم فورک (fork) و انواع آن بپردازیم، کاربران عزیز ابتدا با مفهوم متن باز آشنا شوند. متن باز مقدمه ای است برای فهم و درک بهتر فورک و انواع آن و پیشنهاد می کنیم قبل از شنیدن این میهن پادکست، میهن پادکست – متن باز یا open source به چه معناست؟ را گوش دهید.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در این میهن پادکست ضمن توضیح مفهوم فورک در دنیای ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین، انواع آن را که شامل هارد فورک یا فورک سخت و سافت فورک یا فورک نرم هستند را مورد بررسی قرار دادیم. علاوه بر بیان علمی این مفاهیم، در پایان مثالی ملموس و محاوره ای ذکر کردیم که کمک می کند تا مفهوم فورک را راحت تر و ملموس تر فرا بگیرید.

 

به طور کلی، فرآیند فورک در دنیای ارزهای دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار است و درک مفهوم فورک برای تمام افرادی که قصد پا گذاشتن به این عرصه را دارند ضروری است. به خاطر داشته باشید قبل از شروع فعالیت در دنیای نوپا و پیچیده ارزهای دیجیتال، ابتدا به طور کامل دانش و اطلاعات خود در این زمینه را بالا ببرید. این اقدام باعث می‌شود به خاطر مسائلی از قبیل ناآگاهی و نداشتن اطلاعات کافی، به هنگام فعالیت در دنیای ارزهای دیجیتال متضرر نشوید.

امیدواریم پادکست مفهوم فورک برای شما مفید واقع شده باشد.

برای گوش دادن به میهن پادکست های قبلی، به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست

 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا