اخبار خارجی

گلس‌نود: ماینرهای بیت کوین قصد فروش ندارند!

تیم تحلیلی گلس‌نود در توییتر اذعان داشته است که ماینر های بیت کوین، موجودی بسیار کمی از کوین‌های استخراج‌شده خود را به صرافی‌های ارز دیجیتال ارسال می‌کنند.

در مقابل، ماینر ها نسبت به ۴ ماه گذشته در صدد حفظ سرسختانه‌تر طلای دیجیتال خود هستند.

انباشت بیت کوین توسط ماینرها

طبق نمودار ارائه‌شده توسط گلس‌نود، ارسال بیت کوین از جانب ماینر ها به صرافی‌ها به کمترین سطح خود طی ۴ ماه اخیر رسیده است و در حال حاضر برابر با ۴۹.۹ بیت کوین است.

اطلاعات گلس‌نود نشان می‌دهد برخلاف اوایل سال ۲۰۲۱، اکنون ماینر ها در حال انباشت بیت کوین هستند. شاخص تغییر وضعیت ماینر ها رشد چشمگیری داشته است. این موضوع بدان معنا است که ماینر ها قصدی مبنی بر فروش ندارند.

طبق نمودار منتشرشده توسط گلس‌نود، بالاترین سطح ارسال بیت کوین از جانب ماینر ها به صرافی‌ها در اوایل ماه ژانویه بوده است، اما این موضوع ناگهان در اواخر ماه ژانویه کاهش چشمگیری داشته است.

ماینر بیت کوین

بیت کوین نمی‌تواند از قیمت ۵۵,۰۰۰ عبور کند

پس از کاهش قیمت بیت کوین از رکورد ۶۴,۶۷۱ دلار، دیگر نتوانسته است بالاتر از کانال ۵۵,۰۰۰ دلار برود.

در تاریخ ۲۶ آوریل، قیمت بیت کوین به سطح ۴۸,۰۰۰ دلار سقوط کرد و سپس به سطح کمتر از ۵۵,۰۰۰ دلار برگشت. از آن زمان تاکنون قیمت بیت کوین ثابت مانده و نتوانسته است افزایش یابد.

فیسبوک بيت کوين در اختیار ندارد، تسلا مقداری از بیت کوین‌های خود را فروخته است

پس از اعلام گزارش درآمد سه ماهه اول فیسبوک مشخص شد که شایعات مبنی بر نگهداری بیت کوین توسط این شرکت صحت نداشته است.

یکی از کاربران توییتر با طعنه گفته است که فیسبوک صفر بیت کوین با میانگین قیمت صفر دلار خریداری کرده است.

هرچند، خبر خوب این است که ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا و SpaceX تایید کرده است که به حفظ بیت کوین می‌پردازد و قصدی برای فروش موجودی خود ندارد.

برخلاف نظر ایلان ماسک، شرکت تسلا ۱۰ درصد از موجودی بیت کوین خود را پس از سودآوری این ارز دیجیتال فروخته و هدف از این کار را اثبات نقدینگی بیت کوین بیان کرده است.

دیوید پورتنوی مدیرعامل شرکت Barstool Sports که یکی از هولدرهای بیت کوین است، ایلان ماسک را به طرح پامپ و دامپ بیت کوین متهم کرده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا