اخبار آلتکویناخبار عمومی

میتسوبیشی و ریپل؛ آغاز همکاری بزرگ

شرکت شناخته شده میتسوبیشی همراه با چندین شریک خود، با هدف جابجایی وجه از شبکه ریپل استفاده خواهد کرد.
میتسوبیشی، تولید کننده خودرو ژاپنی بین المللی با MUFA Bank، Bank of Ayudhya و Standard Chartered Bank یک بلاکچین آزمایشی راه اندازی کردند. این پروژه بلاکچینی بر روی شبکه ریپل که به طور خاص برای ایجاد پرداخت‌های بین المللی ایجاد شده است، تمرکز دارد. هدف اصلی این آزمایش، بهبود چگونگی سرمایه گذاری است.همه شرکای درگیر باید هر روز پرداخت‌های لحظه‌ای با چندین ارز انجام دهند. با این وجود، معاملات بین هنوز آهسته و گران هستند و در اغلب موارد نیاز به مدیریت زیادی دارند. با استفاده از شبکه ریپل، این نهضت پرداخت‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای اصلاح می‌شود.
ریپل در مورد این آزمایش به صورت رسمی اعلام کرد:

هدف این آزمایش، نشان دادن پایداری تجاری در ارائه پرداخت‌های فرا مرز با سرعت بالا بین بانک‌های مستقل است. همانطور که تجارت جهانی در حال رشد است، مشکلات مربوط به پرداخت‌های فرا مرزی توسط کسب و کارهای کوچک تجربه می‌شود. این شرکت‌ها بودجه و تجربه کمی در بررسی مشکلات پرداخت دارند.

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا