اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

در بازاری سبز؛ مونرو و لایت کوین درخشان تر از بقیه!

دیروز، ۴ اکتبر، روزی مهمی برای تمام کوین ها مخصوصا لایت کوین و مونرو بود، زیرا آنها پس از مدتها توانستند در برابر این روند کاهشی واکنش نشان دهند و برای مدت زمانی بازار افزایشی را تجربه کنند. این اتفاق باعث آغاز یک روند افزایشی قابل ملاحظه ای شده است، چرا که بیشتر کوین ها ثبات کوتاه مدت خود را شکسته و به سوی ایجاد یه بازار افزایشی حرکت کرده اند البته بیت کوین همچنان همان روند باثبات گذشته خود را ادامه می دهد.

با توجه به CoinMarketCap، در زمان نگارش این خبر، مونرو نهمین ارز دیجیتالی بزرگ است که با ارزش بازار یک میلیارد دلاری به قیمت ۱۱۰.۶۷ دلار معامله می شد. این کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۳۵٪ افزایش داشته است و حجم معاملات آن بیش از ۱۵ میلیون دلار بوده است.

هارد فورک مونرو به نام برلیُم بولت (Beryllium Bullet) در ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸ صورت گرفت. این آپدیت به طور عمده بر روی پیاده سازی تکنولوژی  Bulletproof، کاهش کارمزد تراکنشها و افزایش قابلیت ناشناس ماندن کاربران تمرکز داشت. این هارد فورک روی بلاک شماره ۱۶۸۵۵۵۵ اجرا شد. پس از این اتفاق، کارمزد تراکنش های مونرو تقریبا به ۲ سنت کاهش یافت و تمام صرافی ها نیز این کاهش را اعلام کردند. طبق آمار کارمزدها تا ۰.۰۰۰۱ XMR کاهش یافته است.

لایت کوین، با ۵۳.۷۵ دلار قیمت و ۳ میلیارد دلارارزش بازار در جایگاه هفتم قرار دارد. این کوین در ۲۴ ساعت گذشته  با حجم معاملاتی ۴۶ میلیون دلاری،  ۴.۴۷٪ افزایش داشته است.

 اخیرا یکی از کیف پولهای لایت کوین به نام Lite.IM، اعلام کرد که پیام رسان فیس بوک خود را با این پلتفرم ادغام کرده است. در همین راستا در غالب توییتی اعلام شد که:

ما خوشحالیم که اعلام کنیم liteim اکنون به طور رسمی درپیام رسان فیس بوک قابل دسترسی است. کاربران فیسبوک در حال حاضر به راحتی و با امنیت می توانند به صورت مستقیم برای ارسال، مدیریت و سرمایه گذاری به لایت کوین دسترسی داشته باشند.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا