اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

افزایش ۲۵درصدی NEM با اضافه شدن به صرافی کوین چک!

علی رغم بازار بدون نوسان ارز دیجیتال، نم (NEM) اوایل امروز با افزایش ۲۴ درصدی مواجه شد و بالاترین قیمت خود طی نه هفته اخیر را تجربه کرده است.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط کوین دسک (CoinDesk)، این رشد بازار مصادف با بالاترین حجم معاملات روزانه در طی سه ماه گذشته می باشد. نم که پانزدهمین ارز دیجیتال برتر دنیا از لحاظ ارزش بازار است طی این افزایش ۲۴ درصدی به قیمت ۰.۱۲۰ دلار رسید اما در حال حاضر قیمت آن حدود ۰.۱۱۲ دلار است و این میزان بالاترین قیمت از زمان ۵ سپتامبر می باشد. طبق گزارش سایت کوین مارکت کپ، این مقدار بیشترین حجم را از زمان ۲۹ جولای نشان می دهد.

با توجه به انتشار خبر اینکه نم دوباره در صرافی ارز دیجیتال ژاپنی کوین چک (Coincheck) قابل دسترسی است قیمت آن حدود ۲۴ درصد افزایش یافت. قابل ذکر است در تاریخ ۲۶ ژانویه سال جاری ۵۰۰ میلیون توکن نم از کیف دیجیتال کوین چک دزدیده شد.

تقریبا ۴۵ دقیقه پیش از آنکه کوین چک بیانیه عمومی خود را در خصوص امکان دسترسی معامله نم صادر کند، قیمت آن با افزایش مواجه شد.

آخرین قیمت این ارز دیجیتال در صرافی ها حدود ۰.۱۰۷ دلار بود و پس از این خبر در یک روز با بیش از ۱۶ درصد افزایش در روز مواجه شد. در حال حاضر این ارز در حالت سبز و افزایش قیمت قرار دارد.

نمودار قیمت نم

علاوه بر این، امروز ارزش بازار این کوین به 1,08 میلیارد دلار رسیده است و این بالاترین مقدار از تاریخ 5 سپتامبر می باشد.

لازم به ذکر است در زمان انتشار این خبر، این کوین به ارزش 0.11 دلار معامله می شود.

نظر شما در مورد این افزایش قیمت چیست؟

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا