اخبار بلاکچین

افزونه متامسک(MetaMask) از کیف پول سخت افزاری Trezor پشتیبانی می کند

در روز سه شنبه (۷ اوت ۲۰۱۸) تیم توسعه متامسک (MetaMask) اعلام کرد که آخرین نسخه متامسک (۴.۹.۰)، پشتیبانی یكپارچه برای کیف پول سخت افزاری ارزهای دیجیتالی Trezor ارائه می دهد.

متامسک یک کیف پول آنلاین اتریوم است که از طریق افزونه برای مرورگرهای کروم، فایرفاکس، اپرا و بریو در دسترس است. متامسک این توئیت را برای اعلام این خبر منتشر کرد:

در نسخه جدیدی که امروز منتشر شد، ویژگی های جدید بسیاری قابل مشاهده است که یکی از آن ها پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری Trezor می باشد.

نسخه جدید افزونه متامسک در نهایت پشتیبانی از Trezor را فراهم می‌کند. همچنین دارای چندین ویژگی جالب دیگر مانند تشخیص خودکار توکن و پشتیبانی ENS + IPFS است.

شما هم اکنون می توانید به دستگاه TREZOR خود از طریق متامسک متصل شوید و عملیات مورد نظر را انجام دهید، این عملیات شامل:

  • مانده حساب خود (ETH یا ERC-۲۰ و ERC-۷۲۱) را بررسی کنید.
  • تراکنش ها را امضا کنید، اتر یا توکن هایی که از بستر اتریوم استفاده می کنند را جا به جا کنید.
  • پیام ها را امضا کنید، بدین معنا که شما می توانید به اپلیکیشن های غیرمتمرکز مختلف وارد شوید (یا ثبت نام کنید)

 در یکی از پست ها اشاره شده است:

اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری در متامسک باعث می شود که کاربرانی که از متامسک برای اتصال به اپلیکیشن های غیر متمرکز استفاده می کردند، حالا بتوانند به صورت امن تر و از طریق کیف پول سخت افزاری با اپلیکیشن های غیر متمرکز کار کنند.

هنگامی که یک حساب اتریوم به دستگاه Trezor شما متصل شود، متامسک با آن مانند هر حساب دیگری رفتار می کند. تنها تفاوت این است که هر بار که شما باید یک تراکنش را امضا کنید، باید دستگاه TREZOR خود را متصل کنید و متامسک یک درخواست جهت امضای آن تراکنش خاص ارسال می کند. از آنجا که ورود به سیستم در دستگاه Trezor اتفاق می افتد، کلیدهای خصوصی شما همیشه در کیف پول سخت افزاری TREZOR شما باقی می مانند.

قابل توجه است که در حال حاضر تنها نسخه کروم متامسک از Trezor پشتیبانی می کند؛ با این حال، نسخه جدید این افزونه برای مرورگرهای دیگر هم به زودی به روز رسانی خواهد شد. همچنین، شما باید مطمئن شوید که از رابط کاربری جدید آن استفاده می کنید.

در آخر باید ذکر کنیم که اگر شما یک کیف پول سخت افزاری ساخته شده توسط شرکت Ledger دارید، نا امید نشوید چرا که فرآیند تحقیق در مورد نحوه اضافه کردن پشتیبانی مشابه برای Ledger آغاز شده است.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا