مصاحبه

مصاحبه با کریس مارسالک: هدف بعدی سرمایه‌گذاران سازمانی، حوزه NFTها خواهد بود + ویدیو

بر اساس یک بررسی صورت گرفته توسط تحلیل‌گران Crypto.com، یک دهه کامل طول کشیده است تا ارزهای دیجیتال بتوانند ۱۰۰ میلیون کاربر تقریبا معادل ۱٪ از جمعیت جهان را به دست آورند. با این حال کریس مارسالک، مدیر عامل این پلتفرم معتقد است ۱۰۰ میلیون کاربر بعدی به واسطه جنون NFT ها و ورود سرمایه‌های سازمانی به فضای کریپتو سریع‌تر به این جمع اضافه می‌شوند.

او در این باره می‌گوید:

از ۱۰۰ میلیون به ۲۰۰ میلیون رسیدن بسیار سریع‌تر از ۵۰ به ۱۰۰ میلیون خواهد بود.

او معتقد است که همگرایی ترندهای مختلف باعث گسترش شبکه‌های کریپتو خواهد بود.

NFT و قطار سرمایه‌های سازمانی

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

باز شدن پای سازمان‌های مشهور به فضای ارزهای دیجیتال، خبر از پذیرش گسترده این حوزه در عموم جامعه می‌دهد. نام‌هایی همچون پی‌پال و تسلا، که در حال انباشت بیت کوین هستند و از روش‌های پرداخت با استفاده از رمز ارز BTC پشتیبانی می‌کنند، راه را برای ورود مشتریان نا آشنا با حوزه ارزهای دیجیتال هموارتر می‌کنند.

مارسالک، مدیر عامل Crypto.com می‌گوید:

تاکنون تعداد زیادی از سازمان‌ها بخشی از دارایی‌های خود را به بیت کوین اختصاص داده‌اند. همین امر اقدامات زیادی را به دنبال خواهد داشت.

NFT ها مورد پذیرش عموم قرار می‌گیرند

به جز سرمایه‌های سازمانی، موضوع دیگر بحث توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) است که در افزایش تعداد کاربران کریپتویی تاثیر گذار است. توکن‌های NFT در سال ۲۰۲۱ تاکنون خود را به عنوان جذاب‌ترین موضوع سال معرفی کرده‌اند. جک دورسی مدیر عامل توییتر به همراه بسیاری دیگر از افراد مشهور و همچنین خانه‌های برگزاری مزایده‌ها بر روی موج جنون آمیز NFTها سوار شده‌اند.

مارسالک از بابت افراد مشهوری که در فضای مجازی بیش از ۱۰۰ میلیون دنبال کننده دارند و طرفداران خود را به این فضا دعوت می‌کنند ابراز خرسندی می‌کند. او معتقد است که این موضوع باعث افزایش کاربران خواهد شد. او در این مصاحبه می‌گوید:

امروزه، فرهنگ توسط اینفلوئنسرهایی هدایت می‌شود که آنلاین کارهایشان را انجام می‌دهند. هم‌اکنون بهترین زمان برای NFTها است تا به جامعه ورود کنند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا