اخبار آلتکویناطلاعیه صرافیایردراپ

صرافی نوبیتکس از ایردراپ فلر به هولدرهای ریپل (XRP) پشتیبانی می‌کند

صرافی نوبیتکس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از ایردراپ توکن شبکه فلر به کاربران واجد شرایطی که هولدر XRP بوده‌اند پشتیبانی می‌کند.

همانطور که در اطلاعیه قبلی میهن بلاکچین مطالعه کردید، این ایردراپ که در آن ۴.۲۷۹ میلیارد توکن FLR بین میلیون‌ها کاربر توزیع شده است، یکی از بزرگ‌ترین ایردراپ‌ها در تاریخ ارزهای دیجیتال است.

صرافی نوبیتکس در اطلاعیه خود اعلام کرد:

۱۵٪ از ایردراپ فلر، بین دارندگان ریپل در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۲ آذر ۱۳۹۹)، توزیع شد. تقسیم باقیمانده ایردراپ با متد جدیدی به رای گیری گذاشته شده و تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) برای رای‌گیری تعیین گردیده است. در صورتی که پروپوزال این مدل به تصویب برسد عملا دارایی در اسنپ شات ۱۲ دسامبر ۲۰۲۰ دیگر معیار ایردراپ نبوده و صرفا کسانی که توکن فلر را در کانترکت خاصی قفل نموده و در اصطلاح دارایی رپد شده دریافت کنند واجد شرایط برای دریافت جایزه‌های آتی شبکه خواهند بود.
در صورتی که پروپوزال جدید رای نیاورد همچنان همان اسنپ شات اشاره شده از دارایی‌های ریپل در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۲ آذر ۱۳۹۹) معیار دریافت باقیمانده ایردراپ به حساب می‌آید.

دریافت ایردراپ فلر در صرافی نوبیتکس

نوبیتکس عنوان داشت از آنجایی که این صرافی ایرانی در فرآیند ایردراپ عنوان شده تعهد پشتیبانی از آن را داشته است، لذا در فاز اول مقادیر دریافتی از فلر را به نسبت دارایی‌های اسنپ شات گرفته شده در تاریخ عنوان شده مصادف با ۲۹ آذر سال ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۰، توزیع خواهد نمود.

شارژ فلر به کیف پول کاربران واجد شرایط برای ایردراپ، یعنی افرادی که در ساعت ۳:۳۰ دقیقه مورخ ۲۹ آذر سال ۱۳۹۹، در کیف پول نوبیتکس خود ریپل داشتند، تا پنجشنبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد.

کاربران مشمول این ایردراپ امکان برداشت توکن دریافتی را خواهند داشت. بازار معاملاتی این توکن در نوبیتکس پشتیبانی نمی‌شود. لذا فروش یا رپد کردن این توکن برای دریافت جوایز احتمالی آتی، به عهده شخص کاربر است. همچنین این فرصت برای دارندگان توکن فلر در روز ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) برای شرکت در رای گیری پروپوزال شبکه وجود خواهد داشت.

نوبیتکس هشدار داد از واریز این توکن به نوبیتکس جدا خودداری فرمایید چرا که واریز به نوبیتکس منجر به از دست رفتن توکن های فلر شما خواهد شد.

در صورتی که پروپوزال اشاره شده تصویب شود، عملا با توزیع همین فاز، پشتیبانی از ایردراپ فلر به پایان می‌رسد و سایر مراحل دریافت جایزه منوط به رپدکردن توکن‌های دریافتی و نگهداری در کیف پول شخصی است.

درصورتی که پروپوزال اشاره شده تصویب نشود، باقیمانده توکن‌هایی که در فازهای بعد تخصیص داده خواهد شد نیز، مشابه همین فاز بین دارندگان ریپل در تاریخ اسنپ شات توزیع خواهد شد. توجه شود، مقادیر توزیعی در فازهای آتی منوط به مقدار دریافتی نوبیتکس در هر فاز خواهد بود.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا