اخبار عمومی

شمارش معکوس برای فهرست شدن نات کوین در صرافی‌ها آغاز شد

فاز استخراج نات در ۱ آوریل (۱۳ فروردین) به پایان رسید. این فاز برای توزیع اولیه NOT بین کاربران و ایجاد انگیزه برای مشارکت آن‌ها در بازی طراحی شده بود. اکنون نات کوین به سمت فازهای بعدی خود حرکت می‌کند که شامل ارائه محصولات جدید بر بستر بلاک چین TON و همچنین فهرست شدن NOT در صرافی‌های کریپتویی می‌شود.

به گزارش میهن بلاکچین، تیم نات کوین معتقد است که پایان استخراج به ثبات و ارزش توکن NOT کمک خواهد کرد. به عبارت دیگر با محدود شدن عرضه NOT، تقاضا و قیمت آن ممکن است افزایش یابد. با پایان یافتن استخراج نات کوین، توسعه‌دهندگان می‌توانند تمرکز خود را به طور کامل بر توسعه محصولات جدید بر بستر بلاک چین TON معطوف کند. این امر می‌تواند به افزایش کاربرد و پذیرش توکن NOT در دنیای واقعی کمک کند.

در هر صورت نات کوین تاکنون به دستاوردهای بزرگی رسیده است. کانال تلگرامی این بازی بعد از کانال‌های خود تلگرام سومین کانال بزرگ در این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود. علاوه بر این تعداد بازیکنان آن از ۳۵ میلیون نفر فراتر رفته است. توسعه‌دهندگان این بازی همزمان با اتمام استخراج آن پیام جدیدی منتشر کردند و بعد از تشکر از بازیکنان و همراهان خود، تاکید کردند:

هر پایانی، پایان واقعی نیست. پس بیایید ببینیم که در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

پیام توسعه‌دهندگان نات کوین بعد از اتمام استخراج آن
پیام توسعه‌دهندگان نات کوین بعد از اتمام استخراج آن – منبع: کانال تلگرامی نات‌ کوین‌

به طور کلی، نات کوین در حال حاضر در هیچ صرافی فهرست نشده است؛ چراکه هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد. با این حال، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد توکن NOT در آینده در صرافی‌ها فهرست خواهد شد. در این مورد برای مثال می‌توان به شمارش معکوسی اشاره کرد که این بازی تلگرامی برای فهرست شدن NOT آغاز کرده است.

شمارش معکوس نات کوین برای فهرست شدن NOT
شمارش معکوس نات کوین برای فهرست شدن NOT – منبع: کانال تلگرامی نات‌ کوین‌

در نتیجه به نظر می‌رسد که تیم نات کوین در حال مذاکره با صرافی‌های مختلف برای فهرست کردن NOT است. علاوه بر این صرافی‌هایی مثل بای‌بیت پیش‌فروش نات‌ کوین را در بازار پیش از عرضه (Pre Market) آغاز کرده‌اند. ووچرهای نات‌ کوین هم در قالب NFT قابل خرید و فروش هستند و حجم معاملات آن‌ها در پلتفرم‌های مختلف به ۱۴ میلیون دلار رسیده است. شمارش معکوس نات‌ کوین هم نشان می‌دهد که توکن آن احتمالا در نزدیکی هاوینگ بیت کوین در ۲۰ آوریل (۱ اردیبهشت) فهرست می‌شود.

شایان ذکر است که توسعه‌دهندگان نات‌ کوین از دنبال‌کنندگان خود خواستند که تا قبل از راه‌اندازی NOT، این توکن را به هر قیمتی خریداری نکنند؛ زیرا قیمت آن هنوز به طور کامل مشخص نشده است. البته تیم نات کوین قصد دارد تعداد صفرهای موجودی کاربران را کاهش دهد. در نتیجه هر ۱ میلیون توکن NOT به ۱٬۰۰۰، صد و یا ۱۰ توکن کاهش می‌یابد. این کار تاثیری روی قیمت نات کوین بعد از معاملات آن نمی‌گذارد و فقط برای این انجام می‌شود که معامله کردن آن آسان‌تر باشد.

منبع
دی‌کریپت

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا