اخبار آلتکوین

توکن‌سوزی ۳ میلیون دلاری نات کوین و معرفی توکنومیکس جدید مبتنی بر جامعه

نات کوین (Notcoin)، یکی از بزرگترین شگفتی‌های امسال بازار ارزهای دیجیتال و شاید کل اینترنت، اعلام کرد که مقدار عظیمی از توکن‌های NOT، توکن بومی بازی محبوب تپ تو اِرن (Tap-To-Earn) خود را سوزانده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بر اساس به‌روزرسانی اخیر نات کوین در پلتفرم رسانه اجتماعی خود، این شرکت مقداری توکن‌ NOT به ارزش ۳ میلیون دلار را سوزانده و به طور چشمگیری عرضه توکن را کاهش داده است. در این اطلاعیه همچنین برنامه‌ای برای تشویق کاربران گلد (Gold) و پلاتینیوم (Platinum) در پلتفرم Notcoin Explore با ارزش ۴.۲ میلیون دلار ذکر شده است.

توکنومیکس نات کوین حالا کاملاً مبتنی بر جامعه است. تعدادی توکن NOT به ارزش ۳ میلیون دلار از انتشار حذف شد. ۴.۲ میلیون دلار به عنوان تشویق برای کاربران Gold و Platinum اختصاص خواهد یافت.

تویین نات کوین در مورد توکن‌سوزی و توکنومیکس جدیدش
تویین نات کوین در مورد توکن‌سوزی و توکنومیکس جدیدش

در حال حاضر، عرضه در گردش توکن‌های NOT، با ارزش بازاری معادل ۰.۰۱۴۳۲ دلار برای هر توکن، به ۱۰۲.۴۹ میلیارد رسیده و ارزش بازار نات کوین رقمی حدود ۱.۴۷ میلیارد دلار است؛ این توکن در پلتفرم کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) جایگاه پنجاه و نهمین رمزارز بزرگ را از آنِ خود کرده است.

نات کوین در کوین مارکت کپ
نات کوین در کوین مارکت کپ

توکن‌سوزی بخشی از استراتژی گسترده‌تر نات کوین برای بهبود توکنومیکس و افزایش ارزش برای کاربران است. با کاهش عرضه کل، این پروژه محبوب بازی‌های کلیکی قصد دارد تقاضا را بالا برده و ارزش و جذابیت توکن را افزایش دهد.

اقدام نات کوین برای توکن‌سوزی، با تلاش‌های مداوم برای اطمینان از اینکه سود اصلی Notcoin به اعضای جامعه خود می‌رسد، همسو است. نات کوین، بازی وب ۳ کلیکی است که در اول ژانویه ۲۰۲۴ در اکوسیستم TON راه‌اندازی شد و از نظر فنی هم اپلیکیشن کوچکی در داخل پیام‌رسان تلگرام محسوب می‌شود. این پروژه با راه‌اندازی ایردراپ توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده و تعداد مخاطبانش در عرض چند ماه از ۳۵ میلیون نفر فراتر رفت.

منبع
U.Today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا