اخبار بلاکچیناخبار عمومیاخبار کوتاه

کمیسیون بورس آمریکا شرکت انویدیا را ۵.۵ میلیون دلار جریمه کرد

کمیسیون SEC شرکت انویدیا (Nvidia) را به دلیل مخفی کردن اطلاعات درآمدی این شرکت از صنعت ماینینگ در سال ۲۰۱۸، به پرداخت جریمه ۵.۵ میلیون دلار محکوم کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، 10Q نام گزارشی است که شرکت‌ها باید به صورت ۳ ماهه از صورت حساب‌های مالی و منابع رشد درآمد خود به کمیسیون SEC ارائه دهند. اخیرا این کمیسیون اعلام کرده است که شرکت انویدیا (Nvidia) را به دلیل عدم افشای ارتباط رشد درآمدی این شرکت با صنعت ماینینگ در سال ۲۰۱۸ جریمه کرده است. به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده این اتفاق در ۲ گزارش مالی انویدیا در سال ۲۰۱۸ تکرار شده است و جریمه در نظر گرفته شده برای این شرکت ۵.۵ میلیون دلار خواهد بود.

انویدیا یکی از غول‌های صنعت تولید تراشه‌های گرافیکی (GPU) است که در سال ۲۰۱۸ رشد درآمد خود را متاثر از حوزه گیمینگ اعلام کرده بود. حال آنکه با اوج‌گیری قیمت اتریوم در این سال و هجوم استخراج‌کنندگان به کارت‌های گرافیک موجود در بازار، درآمد انویدیا به شدت افزایش یافت.

انویدیا بدون اظهار نظر در مورد قبول یا رد این اتهام، با پرداخت این جریمه موافقت کرده است.

منبع
coindesk

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا