اخبار خارجی

صرافی OKEx به پلتفرم برتر معاملات قراردادهای آتی بیت کوین تبدیل شد!

صرافی OKEx روز گذشته در زمان نوسان شدید در بازار ارز دیجیتال، تعمیرات کوتاهی را پشت سر گذاشت. این صرافی اخیرا از رقیب خود، بیتمکس، پیشی گرفت و به پلتفرم برتر معاملات قراردادهای آتی بیت کوین تبدیل شد.

در تاریخ ۱۲ مارس، صرافی OKEx اعلام کرد که این پلتفرم به منظور تعمیرات از نیمه شب به مدت نیم ساعت از دسترس خارج خواهد شد. اواخر همان روز، این صرافی اعلام کرد که معاملات ادامه یافته است.

تعمیرات صرافی OKEx در زمان نوسان شدید بازار ارزهای دیجیتال انجام شد که با حجم معاملات بسیار زیادی در صرافی های ارز دیجیتال همراه بود.

صرافی OKEx در حال انطباق با حجم معاملات زیاد

طبق گزارش وبسایت اطلاعات بازار ارز دیجیتال CoinGecko، در تاریخ ۱۲ مارس صرافی OKEx شاهد حجم معاملات ۳.۱ میلیارد دلاری بود که نسبت به روز گذشته افزایش ۱۶۰ درصدی داشت. در ماه های اخیر، این صرافی در حال مدیریت حجم معاملات بیشتر از حالت معمول بود.

به علاوه، صرافی OKEx از بیتمکس پیشی گرفت و به صرافی برتر از لحاظ حجم قراردادهای آتی بیت کوین تبدیل شد. فاصله این صرافی از بیتمکس بیش از ۴۰ درصد است.

مشخص نیست که تعمیرات اخیر صرافی OKEx به منظور جلوگیری از تداخل افزایش حجم معاملات با عملکرد صحیح این پلتفرم بوده است یا خیر. این صرافی فقط توضیح داده است که این تعمیرات به منظور کیفیت خدمات و تجربه معاملاتی بهتر است.

دوران چالش برانگیز برای صرافی های ارز دیجیتال

فراز و نشیب اخیر بازار ارزهای دیجیتال همراه با افزایش چشمگیر و ناگهانی حجم معاملات و ترافیک اینترنتی مرتبط با صرافی های ارز دیجیتال بوده است. این موضوع منجر به فعالیت زیاد زیرساخت های معاملاتی و مشکلاتی در آنها شده است.

طبق گزارش کوین تلگراف در اواخر ماه فوریه، صرافی ارز دیجیتال بایننس معاملات در پلتفرم خود را به منظور برطرف کردن مسائل فنی موجود در زیرساخت متوقف کرده است. تعمیرات برنامه ریزی نشده ای نیز چند هفته بعد انجام شد که طی آن، کاربران مجبور به تحمل چندین مشکل در عملکرد این پلتفرم بودند.

اوایل ماه جاری نیز بایننس بار دیگر پس از عملکرد نامناسب زیرساخت، معاملات در این پلتفرم را متوقف کرد. جی هائو (Jay Hao) مدیرعامل صرافی OKEx کمک فنی این پلتفرم را به مدیرعامل بایننس پیشنهاد داد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا