اخبار آلتکوین

برای شروع «مینی آلت سیزن» یکی از این دو نشانه باید رخ دهد

یک استراتژیست ارزهای دیجیتال معتقد است بازار آلت کوین‌ها قبل از پایان چرخه فعلی صعودی خواهد داشت. این
تحلیلگر با نام مستعار آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) به دو رویداد مهم اشاره کرده است که حداقل یکی از آن‌ها احتمالا باید قبل از شروع رالی آلت کوین‌ها رخ دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این تحلیلگر به ۲۱۷٬۶۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم X گفته است که مطمئناً، ما می‌توانیم یک مینی آلت سیزن داشته باشیم، اما معمولا به نوعی کاتالیزور نیاز داریم. به گفته او مطمئناً جهش‌هایی وجود خواهد داشت. با توجه به نمودارهای آلت کوین‌ها که عمدتا از ماه مارس (با یک آزمون مجدد نزولی در ماه گذشته) کاهش یافته‌اند، حتی رشد بیش از ۵۰٪ هم برای برخی آلت کوین‌ها کاملا ممکن است.

دو نشانه قبل از رالی آلت‌کوین‌ها

آلت کوین شرپل در پستی در پلتفرم X گفت:

به طور کلی، من فکر می‌کنم قبل از اجرای رالی تمام عیار آلت‌کوین‌ها باید یکی از دو نشانه را ببینیم:

۱- تسلیم (Capitulation) نهایی: معمولا این اتفاق به نوعی آخرین فشار فروش است. سولانا را [در نمودار زیر] در دسامبر ۲۰۲۰ ببینید.

۲- احتمال دیگر مشاهده نوعی دوره تثبیت طولانی مدت است. دات (DOT) یا Zilliqa را [در نمودار دوم در پایین] ببینید.

من فکر می‌کنم یکی از این دو رویداد باید قبل از رالی طولانی مدت و قوی آلتکوین‌ها اتفاق بیفتد. بسیاری از این نمودارهای alt/BTC نیز بسیار بد به نظر می‌رسند. با توجه به آنچه گفته شد، شما باید درک کنید که آلت‌ها در نهایت یک رالی عظیم خواهند داشت. من فقط نمی‌دانم کی و چگونه قرار است اتفاق بیفتد. اما انتظار می‌رود قیمت‌های بسیار بالاتری را برای اکثر آلت کوین‌ها در اواخر سال جاری شاهد باشیم.

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت زیلیکا
نمودار قیمت زیلیکا

این تحلیلگر همچنین معتقد است که سابقه تاریخی بازار نشان می‌دهد که روند صعودی بعدی بازار آلت کوین‌ها چگونه می‌تواند باشد.

نکات مهم چیست؟

۱- کوین‌های کریپتو را برای مدت طولانی نگه ندارید. تعداد کمی از کوین‌ها بهتر از BTC و ETH عمل می‌کنند.
۲- فقط به این دلیل که بازار یک کوین در گذشته داغ بوده و به شدت پرطرفدار شده است، به این معنی نیست که دوباره اتفاق خواهد افتاد. به عنوان مثال، GameFi (حوزه کسب پول از بازی) ممکن است هرگز به بالاترین سطح قبلی خود در سال ۲۰۲۱ نرسد.
۳-روایت‌ها می‌توانند خود را تکرار کنند. آلت کوین‌های لایه‌ ۱ را در اواسط سال ۲۰۲۱ در مقابل اوایل سال ۲۰۲۴ ببینید. که فقطرشکل آن‌ها تغییر کرده است. به جای سولانا (SOL)، لونا (LUNA) و آوالانچ (AVAX)، سی (SEI)، تیا (TIA) و نئون (NEON) را در نظر بگیرید.
۴- بهتر است به سراغ بخش‌های داغ بازار بروید. به عنوان مثال میم کوین‌ها در سال ۲۰۲۴ در مقابل بخش‌هایی که هنوز پولی در آنها وجود ندارد هنوز جای رشد دارند.
۵- از قضا، من فکر می‌کنم که DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) یک روز دوباره احیا خواهد شد، فقط نمی‌دانم چه زمانی.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا