اخبار بلاکچیناخبار عمومی

ورود غول نرم‌افزاری دنیا به عرصه بلاکچین

به گزارش بلومبرگ در ۷ می، شرکت اوراکل ، دومین شرکت بزرگ نرم‌افزار جهان، در دو ماه آینده محصولات بلاکچینی خود را روانه بازار خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

رئیس توسعه نرم‌افزاری اوراکل، توماس کوریان، امروز اعلام کرد که این شرکت قصد دارد در ماه آینده از یک پلت‌فرم غیرمتمرکز رونمایی کند. این پلت‌فرم نوعی دفتر کل توزیع شده است که برنامه های متعددی می‌تواند روی آن پیاده شود.

این شرکت مستقر در کالیفرنیا با Banco de Chile برای ثبت تراکنش های بین‌بانکی براساس هایپرلجر همکاری می‌کند. اوراکل همچنین با دولت نیجریه همکاری داشته‌است که بنا بر گزارش‌ها به استفاده از فن‌آوری بلاکچین برای مستندسازی عوارض گمرکی و واردات این کشور مربوط بوده است. براساس گزارش اخیر بلومبرگ، محصولات جدید اوراکل برای مدیریت زنجیره‌های تامین دارو به شرکت‌های داروسازی داده خواهند شد.

سامسونگ بلاکچین
تقریبا از ابتدای سال ۲۰۱۸ اکثر برندها و کمپانی‌های مختلف خواستار استفاده از تکنولوژی بلاکچین شدند و در حال بررسی این فناوری و نوع کاربرد آن در زمینه فعالیت خودشان هستند. سامسونگ، غول کره‌جنوبی، در اواسط ماه آوریل فاش کرد که از بلاکچین برای مدیریت زنجیره تامین جهانی خود استفاده می کند. سانگ کوانگ وو، مدیر ارشد این مجموعه اظهار داشت که به دنبال اجرای این فن‌آوری در جهت کاهش ۲۰ درصدی هزینه‌ها هستند.

نظر شما راجع به این اتفاقات چیست؟ آیا بلاکچین می‌تواند به این سرعت وارد صنایع مختلف در سطح جهانی شود؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا