اخبار خارجی

پارالل فایننس برنده چهارمین مزایده پاراچین‌های پولکادات شد

پارالل فایننس (Parallel Finance) موفق شد چهارمین مزایده پاراچین پولکادات را با سرمایه‌ای بالغ بر ۳۰۶ میلیون دلار برنده شود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از اینوستینگ کیوب، در این دور مزایده ۳۰،۰۰۰ مشارکت‌کننده شرکت کردند و با اعطای بیش از ۱۰.۷۵ میلیون توکن DOT، به پارالل فایننس کمک کردند تا بالاتر از Litentry ،Clover Finance چهارمین پاراچین پولکادات را به نام خود بزند. از لحاظ میزان سرمایه جمع‌آوری‌شده، این دور مزایده در رتبه سوم قرار دارد.

شایان‌ذکر استار نتورک (Astar Network)، نیز سومین مزایده پاراچین پولکادات را برنده شده بود. شبکه پولکادات قرار است استار نتورک و چهار پاراچین دیگر را در تاریخ ۱۷ دسامبر راه‌اندازی نماید.

استار نتورک که قبلاً پلاسم نتورک نام داشت، برنامه غیرمتمرکز ژاپنی بر بستر پولکادات است که با ماشین مجازی اتریوم سازگار بوده و از WebAssembly، استیکینگ و راهکارهای لایه ۲ پشتیبانی می‌کند.

در مزایده‌های پیشین، دو پروژه آکالا و مون بیم موفق شدند دو اسلات اول پاراچین پولکادات را از آن خود کنند.

شبکه بلاکچینی پولکادات کاملاً با سایر شبکه‌ها متفاوت است. این بلاکچین به جای اینکه فقط با یک شبکه کار کند، با مجموعه‌ای از زنجیره‌های مستقل تعامل دارد؛ زنجیره‌هایی که هرکدام می‌توانند عملکردهای مختلفی داشته باشند. این موضوع یکی از ویژگی‌های اصلی اکوسیستم پولکادات و نحوه عملکرد آن است.

منبع
investingcube

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا