اخبار بیت کویناخبار عمومی

محقق پاتوشی: ساتوشی ناکاموتو هرگز بیت کوین های خود را خرج نمی کند!

محقق مشهور معتقد است که ساتوشی سخاوتمند بود و در نتیجه هرگز بیت کوین های خود را خرج نخواهد کرد تا این ارز دیجیتال به عادلانه ترین دارایی تبدیل شود.

محققی که ۱.۱ میلیون بیت کوین استخراج شده توسط ساتوشی ناکاموتو را شناسایی کرده است گفت تحقیقات او باعث شده است که وی معتقد باشد ساتوشی بسیار سخاوتمند بود و هرگز کوین های خود را خرج نخواهد کرد.

سرجیو دیمین لرنر (Sergio Demian Lerner) طراح پروتکل لایه دوم بیت کوین RSK و محقق مشهور ارز دیجیتال در جلسه پرسش و پاسخ ردیت گفت که سه سال طول کشید تا نقص های حریم خصوصی در کد بیت کوین را کشف کند. این نقص ها منجر به کشف الگوی پاتوشی (Patoshi) شده است.

احترام به حریم خصوصی ساتوشی

الگوی پاتوشی ماینری را توصیف می‌کند که از الگوریتم ماینینگ اندکی متفاوت استفاده کرده و تقریبا ۱.۱ میلیون بیت کو‌ین استخراج کرده است. اکثر افراد معتقدند که این ماینر همان ساتوشی ناکاموتو است. لرنر گفت که تصمیم گرفته است تا بیشتر به این موضوع نپردازد تا برای خالق بیت کو‌ین مزاحمت ایجاد نکند. وی گفت:

من نمیخواهم بیشتر به این موضوع بپردازم و احساس می‌کنم به حد کافی برای شفافیت بیت کو‌ین تلاش کرده ام. پرداختن بیشتر به این موضوع ممکن است باعث مزاحمت در حریم خصوصی ساتوشی شود.

عادلانه بودن بیت کوین

وی اظهارنظر کرد که بر اساس تحقیقات خود و شناختی که از ساتوشی دارد، وی معتقد است که خالق بیت کو‌ین هرگز کوین های استخراج شده توسط خود را خرج نخواهد کرد. او گفت:

با فرض بر اینکه ساتوشی همان پاتوشی باشد، معتقدم بر اساس سابقه کوین های ساتوشی، وی هرگز از کوین های خود استفاده نخواهد کرد. بنابراین، به نظرم بیت کو‌ین عادلانه ترین و سخاوتمندترین روش برای پیدایش را برگزیده است.

 

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا