اخبار خارجی

سرمایه گذار معروف: بیت کوین بهترین عملکرد را در میان دیگر دارایی ها دارد!

کمتر از یک هفته از اعلام پاول تودور جونز (Paul Tudor Jones) سرمایه گذار معروف مبنی بر سرمایه گذاری در بیت کوین نمی‌گذرد که وی نظرات خود درباره بیت کوین را در مصاحبه با CNBC بیان کرد.

جونز در مصاحبه با CNBC گفت که معتقد است حضور بیت کوین در دنیایی که به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود منطقی است.

وی در خصوص دیجیتالی شدن در بحبوحه شیوع ویروس کرونا گفت:

هرچیزی که بتوان به صورت مجازی انجام داد موفقیت بزرگی است.

جونز در پاسخ به این سوال که آیا نظر او درباره بیت کوین نیز اینگونه است گفت وی موفقیت مشابهی را برای این دارایی پیش بینی می‌کند. وی معتقد است که با افزایش اعتماد به این پروتکل، بیت کوین کاربران بیشتری به دست خواهد آورد.

وی در بخشی از سخنان خود گفت:

دیجیتالی شدن جهان مشخصا به سود بیت کوین است. کودکان من حتی پول نقد نیز همراه خود ندارند.

جونز معتقد است که دوره دیجیتالی شدن که در آن قرار داریم به سود بیت کو‌ین خواهد بود و شبکه بیت کو‌ین بر افزایش اشتیاق به دوران فناوری های جدید و راهکارهای دیجیتال تاثیرگذار خواهد بود.

وی گفت:

هنگامی که به تمام بازارهای صعودی فکر‌ کنید، یک نکته مشترک در آنها پیدا می‌کنید: گسترش و افزایش کسانی که آن را در اختیار دارند. تخمین زده می‌شود که ۵۵ الی ۷۰ میلیون نفر بیت کوین در اختیار دارند. اگر در حال خرید بیت کوین هستید، در واقع این تعداد را افزایش می‌دهید.

جونز افزود:

اعتماد کمی به بیت کوین وجود دارد. ما در حال مشاهده پیدایش ذخیره ارزش جدیدی هستیم و گذشت زمان مشخص خواهد کرد که این ایده به بار خواهد نشست یا خیر.

جونز که خود را سرمایه گذار محافظه کاری می‌خواند گفت وی بیت کو‌ین را به عنوان “چیزی که می‌تواند اندکی از پورتفولیوی سرمایه گذاری شما باشد” در نظر می‌گیرد.

جونز در این خصوص گفت:

بیت کو‌ین ممکن است بهترین عملکرد در بین تمام دارایی ها داشته باشد، به نظر من همینطور است. جونز در ادامه گفت بیت کو‌ین در ابتدای مسیر خود قرار دارد و همانند طلا نتوانسته است به عنوان ذخیره ارزش مورد آزمایش قرار گیرد.

با وجود چند ساعت مانده به هاوینگ و نوسان قیمت بیت کو‌ین، این آزمایش هر روز آسان تر می‌شود.

منبع
forbes

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا