اخبار خارجی

پولکادات بالاترین قیمت خود را ثبت کرد

حجم معاملات روزانه ارز دیجیتال پولکادات افزایش یافت که به تبع آن قیمت کوین DOT با افزایش ۴۲٪ نسبت به هفته گذشته خود توانست رکورد بالاترین قیمت خود را در ۴۲.۲۵ دلار ثبت کند.

اطلاعات وبسایت تریدینگ‌ویو نشان می‌دهد که پولکادات در ۱۹ فوریه قبل از افزایش قیمت تا سقف جدید خود، شاهد یک اصلاح کوچک تا ۲۹.۳۶ دلار بوده است.

رکورد قیمت پولکادات قبل از عرضه پاراچین‌ها

اخبار هیجان‌انگیز مرتبط با عرضه پاراچین‌ها موجب شده است تا اکوسیستم پولکادات به خوبی در این مدت رشد کند. این پاراچین‌ها شبکه پولکادات را قادر می‌سازد که با سایر بلاکچین‌های موجود مانند اتریوم و بیت کوین ارتباط برقرار کند.

مکانیسمی که ارتباط بین بلاکچین‌ها را فراهم می‌آورد با نام فرآیند ارسال پیام‌های میان زنجیره‌ای شناخته می‌شود که در حال حاضر در مراحل پایانی فاز روکوکو از نقشه راه شبکه پولکادات قرار دارد. پس از آنکه کدهای مرتبط با این به‌روزرسانی، تست‌های امنیتی را پشت سر بگذارند برای اجرایی شدن در سیستم حاکمیتی پولکادات به رای‌گیری گذاشته می‌شوند.

معرفی کامل شبکه پولکادات (Polkadot) و توکن کاربردی DOT!

سروصدای پولکادات در شبکه‌های اجتماعی

بر اساس اطلاعات VORTECS از تاریخ ۱۶ فوریه سیگنال‌هایی از روند گاوی ارز دیجیتال DOT مشاهده شده است. این ابزار که متعلق به وبسایت کوین‌تلگراف است الگوریتمی است که اطلاعات کنونی و قبلی بازار را با هم مقایسه می‌کند. این اطلاعات شامل احساسات بازار، حجم معاملات، تغییرات قیمتی اخیر و فعالیت کاربران در توییتر است.

اطلاعات بازار در مورد DOT قبل از عرضه پاراچین‌ها

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید شاخص VORTECS برای ارز دیجیتال پولکادات در ۱۶ فوریه یعنی حدود ۴۸ ساعت قبل از روند صعودی آن، به ۸۱ رسیده است. همچنین این اطلاعات نشان می‌دهد که توییت‌های مرتبط با کوین DOT در این مدت ۱۰٪ افزایش داشته‌اند.

پاراچین‌های شبکه پولکادات به قابلیت همکاری (interoperability ) و ارسال اطلاعات بین زنجیره‌ای آن کمک خواهند کرد. همچنین نقش موثری در به وجود آوردن اینترنت کاملا غیرمتمرکز ایفا می‌کنند. در زمان نگارش این مقاله قیمت لحظه‌ای کوین DOT معادل ۳۸.۸۵ دلار است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا