اخبار اتریوماخبار عمومی

پالیگان برای همکاری با طرف‌های هندی احراز هویت دقیق‌تری می‌خواهد

به گفته منابع آگاه، پالیگان تصمیم دارد تا با توجه به افزایش نظارت در کشور هند، احراز هویت و جمع‌آوری اطلاعات از شرکای احتمالی خود در این کشور را تشدید کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، این منبع آگاه گفته است پالیگان، زنجیره جانبی لایه ۲ محبوب، قصد دارد در رابطه با جزییات احراز هویت مشتری در رابطه با تامین سرمایه پروژه‌ها و شرکای احتمالی در هند، سخت‌گیری بیشتری نشان دهد.

به گفته این شخص، در این برهه زمانی که نظارت گسترده‌ای از جانب قانون‌گذاران وجود دارد، شبکه پالیگان تصمیم دارد کاملا سازگار با آنها عمل کند.

این منبع آگاه در این رابطه اظهار داشت:

هیچ کمکی به کسانی که مایل به احراز هویت نیستند نخواهد شد.

وی افزود:

هرکسی که کار قانونی می‌کند نباید در مورد به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به احراز هویت مقاومت داشته باشد. در آینده این یک الزام است.

یکی دیگر از افراد آگاه به این مسئله خاطرنشان کرد توسعه‌دهندگان در کشور هند اخیرا از دشواری تامین سرمایه و یا همکاری با پالیگان صحبت می‌کنند و این دشواری به حدی زیاد شده که پالیگان، به طور کلی تامین مالی پروژه‌ها در این کشور را متوقف کرده است.

با این حال، وی خاطرنشان کرد اقدامات اخیر پالیگان به منظور توقف کامل تامین مالی پروژه‌ها در کشور هند نیست، بلکه به افزایش نظارت دولت مربوط می‌شود.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا