اخبار کوتاه

پالیگان از پل Gnosis برای انتقال دارایی‌ها بین اتریوم و پالیگان رونمایی کرد

شبکه پالیگان از راه‌اندازی پل نوسیس (Gnosis) برای انتقال دارایی‌ها بین اتریوم و پالیگان خبر داد. این پل به کاربران کیف پول نوسیس سیف کمک می‌کند تا کارمزد کمتری برای انتقال دارایی بین این ۲ شبکه پرداخت کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، تیم شبکه پالیگان (Polygon) تصمیم گرفت برای انتقال دارایی بین اتریوم و پالیگان برای کاربران کیف پول Gnosis Safe راه‌حل منحصربه‌فردی ایجاد کند که هدف آن کاهش هزینه‌ها است. این تصمیم منجر به ساخت پل بلاکچینی به نام Gnosis شد. به گفته این تیم، استفاده از کیف پول Gnosis Safe در اتریوم ایمن است، اما هزینه زیادی دارد؛ چراکه کاربر برای هر تراکنش باید گس بیشتری بپردازد.

بنا بر ادعای این تیم، پل Gnosis ساده‌ترین راه برای تیم‌های Web3 برای انتقال امن دارایی‌ها بین پالیگان و اتریوم است. کاربران اکنون می‌توانند با استفاده از پل جدید Gnosis‌ از فناوری مولتی سیگ Gnosis Safe بدون از دست دادن راحتی، پرداخت هزینه یا به خطر افتادن امنیت وجوه خود استفاده کنند.

در نتیجه، تیم‌های وب ۳، از جمله پروتکل‌های دیفای و دائو، می‌توانند از پل جدید پالیگان برای انتقال وجوه خود در کیف پول Gnosis Safe با متحمل شدن کارمزد کمتر استفاده کنند.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا