اخبار خارجی

پالیگان استودیو بازی‌ غیرمتمرکز و بازارهای NFT عرضه می‌کند

تیم جدید پالیگان قصد دارد دو استودیو جدید برای بازارهای NFT و صنعت گیمینگ ارائه دهد. علاوه بر آن این تیم تلاش می‌کند تا شکاف بین بازی‌های مبتنی بر Web۲ و Web۳ را از میان بردارد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از cryptopotato پالیگان که به عنوان یک پلتفرم توسعه زیرساخت و راهکار مقیاس‌پذیری اتریوم شناخته می‌شود، اعلام نموده است در حال راه‌اندازی یک تیم متمرکز بر توکن‌های غیر قابل تعویض NFT و صنعت بازی است. این پلتفرم‌ها با نام‌های Polygon Gaming Studio و Polygon NFT Studio ارائه خواهند شد.

Polygon به صنعت بازی و NFT ورود می‌کند

پالیگان خاطر نشان کرده است بخش استودیو جدید علاوه بر تمرکز روی صنعت بازی‌های مبتنی بر بلاکچین و توکن‌های NFT، قصد دارد شکاف بین بازی‌های وب۲ و وب۳ را از بین ببرد.

تیم این پروژه اعلام کردند رشد جامعه گیمینگ در شبکه پالیگان در چند ماه گذشته قابل توجه بوده است و همین موضوع منجر به ایجاد Polygon Studios گردیده است.

هم اکنون بیش از ۱۰۰،۰۰۰ گیمر و چندین بازی وب۳ در این شبکه حضور دارند. بازی‌هایی مانند Aavegotchi، Zed Run Megacryptopolis و بسیاری دیگر در این شبکه اجرا شده‌اند. علاوه بر آن پروژه‌های متاورس بزرگی مانند دسنترالند و سندباکس از سرعت بالای این شبکه برای ایجاد تجربه‌های گیمینگ با کیفیت بالا استفاده می‌کنند.

زیرساخت قدرتمند NFT پالیگان باعث شده است بازارهای بزرگی در این شبکه فعالیت کنند که از جمله آنها می توان به Opensea، Upshot و Unify اشاره کرد.

استودیو پالیگان یک پلتفرم عالی بازی‌های غیر متمرکز

تیم این پروژه اعلام کرده است این بخش جدید برای دستیابی به سه هدف ایجاد شده است. اولین هدف این است که جایگاه شبکه پالیگان به عنوان یک پلتفرم گیمینگ در صنعت بازی‌های غیرمتمرکز بیش از پیش تقویت شود.

هدف دوم ایجاد یک برند معتبر برای جذب هنرمندان، سرمایه‌گذاران و خالقان برتر به اکوسیستم NFT است. هدف سوم تبدیل پالیگان به بهترین پلتفرم برای صاحبان IP و وب۲ است که قصد دارند تا به وب۳ ورود کنند.

پالیگان در ادامه افزود راه‌اندازی اولیه پروژه این استودیوها بر دو ایده اصلی تمرکز خواهد داشت. اولین مورد Polygon Gaming Studio است که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند با کمک زیر ساخت با کیفیت این شبکه، به همراه سرمایه‌گذاری و حمایت‌های جامعه کاربری و… بازی‌های مبتنی بر بلاکچین را ایجاد کنند.

مورد دوم Polygon NFT Studio است که به برندهای بزرگ، افراد مشهور و دارندگان IP کمک می‌کند تا بازارها و NFT‌های سفارشی را ایجاد و راه اندازی نمایند.

با رشد سریع حوزه NFT در ماه‌های اخیر، Polygon نیز قصد دارد تا از این بازوی جدید برای افزایش سهم خود در بازار و توسعه بیشتر اکوسیستم NFT و بازی‌های خود استفاده کند.

زمانیکه Polygon Studios کامل راه‌اندازی شود توسعه‌دهندگان بازی‌ها از پشتیبانی کامل برای ساخت بازی‌ در این پلتفرم برخوردار خواهند بود. همچنین برندهای برتر و کسب‌وکارها می‌توانند روی این شبکه فعالیت داشته باشند و گیمرها می‌توانند در کنار بازی‌های مورد علاقه خود از فرصت‌های بیشتری برای کسب درآمد بهره ببرند.

در همین حال Polygon قصد دارد یک بلاکچین با نام Avail برای زنجیره‌های مستقل، زنجیره‌های جانبی و دیگر راهکارهای لایه ۲ راه اندازی کند.

به نظر شما رقبای اصلی پالیگان چه پروژه هایی هستند؟

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا