اخبار خارجی

استخر استخراج پولین برداشت بیت کوین و اتریوم ماینرها را به حالت تعلیق درآورد

به نظر می‌رسد با ادامه‌دار شدن بازار نزولی رمزارز، شرکت‌های جدیدی به لیست شرکت‌های بحران‌زده اضافه می‌شوند. شرکت استخراج رمزارز پولین (Poolin) از بروز مشکلات نقدینگی و متوقف کردن برداشت دارایی اتریوم و بیت کوین کاربران خبر داد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از theblock، شرکت پولین (Poolin) یکی از بزرگترین استخرهای ماینینگ ارز دیجیتال در دنیا، در حال حاضر برداشت بیت کوین و اتریوم از سرویس کیف پول ارز دیجیتال خود به دلیل مشکلات نقدینگی به حالت تعلیق درآورده است. این شرکت در بیانیه روز دوشنبه اعلام کرد:

همانطور که متوجه شده‌اید کیف پول پولین سرویس برداشت خود را متوقف کرده است. زیرا با درخواست بسیار زیادی برای برداشت دارایی توسط کاربران و به دنبال آن مشکلات نقدینگی مواجه شد. اما لطفا نگران نباشید و مطمئن باشید تمام دارایی‌های کاربران امن هستند و سود خالص شرکت مثبت است.

این شرکت اعلام کرد به منظور بررسی دارایی‌ها از موجودی بیت کوین و اتریوم کاربران در استخر در ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) اسنپ شات تهیه می‌کند:

بابت کوین‌هایی که پس از ۶ سپتامبر در هر روز ماین می‌شوند مثل روزهای قبل پرداخت انجام می‌شود. سایر کوین‌ها تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند. جزئيات برنامه پرداخت پس از بررسی موجودی باقی‌مانده منتشر می‌شود.

این شرکت که یک شرکت مستقر در پکن چین است جزو آخرین شرکت‌های صنعت کریپتو است که برداشت را به حالت تعلیق درمی‌آورد. پیش از این نیز شرکت‌های سلسیوس و بابل فایننس و چند شرکت دیگر با به تعلیق درآوردن برداشت زنگ خطر مشکلات جدی نقدینگی را به صدا درآوردند. پلتفرم‌های وام‌دهی ویجر دیجیتال (Voyager Digital) و والد (Vauld) نیز در ماه جولای (تیر) سرویس برداشت خود را از دسترس خارج کردند.

اطلاعات سایت BTC.com نشان می‌دهد پولین، ظرف ۲۴ ساعت گذشته چهارمین استخارج کننده برتر از نظر تعداد بلاک‌های استخراج شده است.

در مورد اینکه منشا مشکلات نقدینگی این استخر کجاست پولین تاکنون صحبتی نکرده است. کوین پن (Kevin Pan) بنیان‌گذار و مدیرعامل Poolin در یک پست در رسانه‌های اجتماعی ایده قرض گرفتن برای بهبود وضعیت مالی شرکت را مطرح کرده است.

این شرکت گفت:

برداشت از حساب Pool متوقف خواهد شد. برنامه و زمان‌بندی از سرگیری برداشت ظرف ۲ هفته اطلاع‌رسانی می‌شود. لطفا توجه داشته باشید Pool Account یک عملکرد کیف پول است که در استخر تعبیه شده است. استخراج منظم و پرداخت مستقیم از استخر استخراج تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد.

  • علت توقف برداشت در استخر استخراج پولین (Poolin) چه بود؟

پس از اینکه کیف پول پولین با درخواست‌های زیادی برای برداشت دارایی توسط کاربران مواجه شد؛ مشکلات نقدینگی پیدا کرد و سرویس برداشت خود را متوقف کرد.

منبع
theblock

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا