بررسی وبسایت Lootbits؛ کسب بیت کوین رایگان یا هدر دادن زمان؟!

اخیرا در محافل مربوط به ارزهای دیجیتال نام وبسایت Lootbits را زیاد شنیدیم؛ همچنین سوالات مکرر کاربران در رابطه با این وبسایت باعث شد آن را زیر ذره بین میهن بلاکچین، مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. این زیر ذره بین به شما کمک می کند تا به طور کلی اطلاعات مناسبی در رابطه با این نوع وبسایت ها کسب کنید.

ترفندهای قدیمی از طریق ابزارهای جدید!

سایت های کلیکی از قدیم الایام در بستر اینترنت فعالیت می کردند که هدف اکثر آنها جذب تبلیغات و بازدید برای وبسایتشان بود. اینگونه سایت ها می توانند برای افرادی که شغل خاصی ندارند و یا نمی توانند از زمانشان استفاده بهتری کنند، مفید باشد. به عنوان مثال، گام به گام با سایت LootBits پیش می رویم.

ابتدا هنگامی که وارد سایت می شوید از شما می خواهد که در سایت ثبت نام کنید و یا وارد اکانتتان شوید. ثبت نام در این گونه سایت ها معمولا زمانبر نیست و با وارد کردن نام و آدرس ایمیل، ثبت نامتان انجام خواهد شد. بعضا ایمیلی برای تایید از طریق سایت ارسال می شود که می بایست از طریق لینکی که برایتان ارسال می شود اکانتتان را فعال کنید. اخیرا وبسایت هایی مانند Lootbits سبک سنتی و قدیمی خود را با ارزهای دیجیتال ترکیب می کنند تا جذابیت بیشتری برای کاربر داشته باشد. نحوه کار این سایت ها نیز متفاوت است. برخی از آنها صرفا دستورالعمل های کلیکی ارائه می دهند که کاربر می بایست آن مراحل را انجام دهد، برخی دیگر در قالب بازی های شرط بندی و انواع بازی های اینچنینی، فرآیندهایی را پیش رویتان قرار می دهد که سایت LootBits از این دسته است.

بازی کردن به امید پولدار شدن!

معمولا بازی هایی که در این گونه سایت ها قرار داده می شود، بسیار آسان و وسوسه انگیز هستند. از آنجا که شانس و اقبال در این بازی های حرف اول را می زند؛ حتی اگر دارایی خود را از دست دهید باز مایلید که شانس خود را امتحان کنید. نکته ی مهمی که در اکثر این سایت ها وجود دارد این است که: الگوریتم های شانس و اقبال در این سایت ها به گونه ای است که در ابتدا کاربر با خوش شانسی مواجه می شود و ممکن است بدون نیاز به سرمایه خاصی، مبلغی را در قالب بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال جایزه ببرید اما نکته جالب تر اینجاست که اکثر این سایت ها برای برداشت یا withdraw مینیموم و یا حداقل قرار می دهند که به عنوان مثال این مقدار در سایت Lootbits چیزی معادل ۰.۰۴۹ بیت کوین است که با قیمت کنونی بیت کوین، نزدیک به ۶ میلیون تومان می شود.

الگوریتم شانسی که در پاراگراف قبل بیان کردیم سعی می کند شما را فردی خوش شانس جلوه دهد که علاقمند به ادامه بازی و فعالیت در این سایت شوید اما رفته رفته متوجه می شوید که این روند تغییر می کند و به یک فرد بد شانس تبدیل می شوید.

حالا بپردازیم به وبسایت LootBits: زمانی که برای اولین بار ثبت نام می کنید و وارد وبسایت می شوید، تعداد ۳۰ الماس یا gem به شما تعلق می گیرد که با هر الماس می توانید یک جعبه شانس را به شکل زیر باز کنید:

Lootbits

خروجی این جعبه معمولا مقداری بیت کوین (در حد ساتوشی)، تعدادی xp، الماس، یک سری عکس و علائم و در نهایت خالی بودن جعبه.

ممکن است در ابتدا با دیدن بیت کوین هایی که به صورت رایگان دریافت می کنید ذوق زده شوید اما این نکته را بدانید که راه بسیار طولانی را برای کسب حداقل مقداری که می توانید برداشت کنید در پیش دارید که در ادامه به توضیح برخی از آن ها می پردازیم.

لینک دعوت

تقریبا در تمامی این وبسایت ها لینک دعوت وجود دارد و در ازای دعوت شما از دوستانتان و ثبت نام آن ها از طریق لینک شما، مقداری الماس یا gem در اختیارتان قرار می گیرد. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید انواع مختلف دریافت الماس از طریق لینک دعوتتان قرار داده شده است:

Lootbits

انجام دستور العمل ها

معمولا این گونه سایت ها در قبال انجام برخی فعالیت هایی که برایتان قرار می دهند، الماس به عنوان جایزه در نظر می گیرند که معمولا کارهای زمان بر و بعضا خطرناکی است که در ادامه بیشتر در این رابطه توضیح می دهیم. در عکس زیر برخی از این فرآیندها را مشاهده می کنید:

Lootbits

ترید

البته نه به معنای واقعی کلمه، بلکه پیش بینی قیمت بیت کوین است که از طریق آن می توانید بر روی افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین شرط ببندید! که در عکس زیر نشان داده شده است:

Lootbits

بازی های شانسی

از طریق انجام برخی از بازی های شانسی و تصادفی نیز می توانید الماس های خود را افزایش دهید. این جمله به این معنی نیست که همواره الماس هایتان افزایش پیدا می کند، بلکه در ابتدا لازم است برای انجام این بازی ها، مقداری الماس وسط بگذارید؛ حال ممکن است این الماس ها افزایش و یا ممکن است کاهش پیدا کند و کلا از دست برود. چند نمونه از این نوع بازی ها که معروف هستند مانند لاتاری، گردونه شانس و… را مشاهده می کنید:

Lootbits Lootbits Lootbits

اهداف پایان ناپذیر

ممکن است توجهتان به برخی کارهای روزانه در سایت جلب شود که با انجام دادن آنها مقدار قابل ملاحظه ای الماس جمع آوری می کنید. ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که این الماس ها چه کاربردی دارند؟! شما می توانید از طریق این هر الماس، یک جعبه شانسی را باز کنید و هر چه تعداد بیشتری جعبه باز کنید، احتمال دریافت بیت کوین برایتان بیشتر می شود.

اما برگردیم به اهداف پایان ناپذیر که معمولا انجام کارهایی است که وقت بسیار زیادی از شما می گیرد که چند نمونه از آنها را در زیر مشاهده  می کنید:

Lootbits Lootbits

بیت کوین های خارج از دسترس!

طی چند ساعتی که در حال بررسی این وبسایت بودیم مقداری بیت کوین معادل با ۸ دلار کسب کردیم اما این مقدار، فاصله بسیار زیادی تا حداقل مقدار قابل برداشت دارد. به این معنی که می بایست میزان بیت کوین شما ۰.۰۴۹ یا معادل با ۴۲۶ دلار شود. این در حالی است که بخت با شما یار باشد و حداقل روزی ۸ دلار به دست بیاورید، در این صورت پس از نزدیک به دو ماه فعالیت مداوم می توانید به حداقل میزان برداشت برسید. حال در نظر بگیرید که با ۸ دلار تنها ۲ درصد از مسیر حداقل برداشت را طی کرده ایم:

Lootbits

مراقب تروجان ها باشید!

گاهی اوقات این وبسایت ها آلوده به تروجان های مخرب هستند که علاوه بر اینکه ممکن است سیستم شما را با اختلال مواجه کند، ممکن است در پس پرده وبسایت های مختلفی را از طرف شما باز کند که ممکن است آغشته به ویروس باشند که می تواند برای سیستم و اطلاعاتتان خطرناک باشند.

در هنگام باز کردن سایت Lootbits آنتی ویروس، تروجانی را شناسایی کرد با این نام: HTML/ScrInject.B trojan که پس از بررسی این تروجان متوجه شدیم می تواند بسیار خطرناک باشد و تاثیرات مخرب فوق را بر روی سیستم و اطلاعاتتان اعمال کند.

نتیجه گیری

اگر تمامی مطالب بالا را مطالعه کرده باشید قطعا متوجه این امر می شوید که برای به دست آوردن بیت کوین های رایگان می بایست مدت زمان بسیار زیادی را صرف کنید. تازه هیچ تضمینی برای دریافت این بیت کوین ها نیست زیرا ممکن است بخت با شما یار نباشد و چیزی نصیبتان نشود! در ضمن میزان حداقل برداشت این وبسایت چیزی نزدیک به ۴۲۶ دلار است که نزدیک شدن به این مقدار بسیار زمانبر و شانسی است. در ضمن اطمینانی هم نیست که پس از رسیدن به میزان حداقلی اعلام شده، قادر باشید که بیت کوین هایتان را انتقال دهید. با جستجویی که در اینترنت داشتیم و  با مطالعه نظرات کاربران متوجه شدیم که اکثر کاربرها و سایت های معتبر، این وبسایت را اسکم و کلاهبرداری می دانند. (درست است پولی از سمت شما دریافت نمی کند اما زمانتان را بیهوده هدر می دهد که گاهی ارزش این زمان بسیار زیاد است و غیر قابل بازگشت)

رتبه الکسای این وبسایت در ایران ۷۰۲ است که رتبه ی قابل قبولی است زیرا روزانه تعداد زیادی کاربر، زمان بسیار زیادی را در این وبسایت صرف می کنند که این نکته باعث می شود گوگل این وبسایت را پر بازدید و مفید قلمداد کرده و رتبه ی آن را بهبود می بخشد و در صدر جستجو ها می آورد. هدف این وبسایت ها هم دقیقا همین است که بازدید سایتشان افزایش یابد و برنامه های تبلیغاتی خود را پیاده کنند. یعنی به نوعی شما را وسیله ای برای بالا بردن رتبه سایتشان قرار می دهند. مشاهده رتبه این سایت در ایران برای تحلیلگر این مقاله به شخصه ناراحت کننده بود زیرا این امر نشان می دهد که بسیاری از کاربران ایرانی به جای اینکه وقت خود را در راستای انجام فعالیت های مفید استفاده کنند در بازی های اینچنینی و برای رساندن سایت های اینچنینی به اهدافشان، وقت می گذرانند.

در هر صورت انتخاب و تصمیم با خود کاربر است و تیم میهن بلاکچین فعالیت در اینگونه سایت ها را توصیه نمی کند!


54321
امتیاز 4.2 از 17 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
مرتضی

سلام من بعد از چهار ماه تونستم برداشت کنم از ازسايت lootbits وبه کیف پول بلاکچينم هم ارسال کرده بیت کوين رو ،برداشت های این سایت واقعی هستش .

morteza hossein poor sarsary

سلام اگه واقعا راس میگی ادرس والت ( منظورم کلید عمومی است ) بده می خوام رد گیری کنم ببینم راس میگی یا دروغ .

Ss1

آقا,من یه فیلمی دیدم , که طرف توی آپارات بزنی سریع ترین راه کسب بیت کوین میاد. در اونجا دیدیم که طرف به حساب کوین بیس اون 0.049 بیت کوین پول رفته تازه اونجا هم توی سایتش پاید یا همون پرداخت شده بود. بزنید آپارات میاره.

نیما قلی زاده

راستش من خودم ها دارم نا امید می شوم به دو دلیل: اول اینکه چندین سایت را نگاه کردم نوشته بودند این سایت کلاهبرار است و دلیل دوم اینکه به نظر من اگر سایتی واقعی باشد باید حساب کسانی که تخلف می کنند را مسدود کند من نرم افزار کلیک خودکار نصب کردم ولی حسابم مسدود نشده.

احسان

خیلی راحت تو یوتیوب بزنید اسم سایتو کسایی بودن که به تهش رسیدن همین که برداشت زدن همه چی صفر شده از اول !!! پرداختیم نداشته ! اصلا با عقل جور نیست این همه بخاد مفتی پولی بده ! برید دنبال ی کار واقعی که اینا واسه فاطی تنبون نمیشه…

امین

دوست عزیز اون ویدئوهایی که شما نگاه کردین رو مجدد نگاه کنید. مگه میشه در حال رسیدن به ۰.۰۴۹ باشی و از هر ۵ تا باکس ۴۰۰۰ الی ۵۰۰۰ ساتوشی بده؟ خود طرف ویدئوها رو ساخته. من رسیدم به ۰.۰۳۷ خیلی کند شده. ۱۰۰۰۰ (ده هزار) تا باکس باز کردم فقط و فقط ۲۵۰۰۰ ساتوشی به من داده.

نیما قلی زاده

به نظر من نا امید نشوید و ادامه دهید، نا امید شدن را همه بلدند من با مدیر موافقم نباید وارد این سایت می شدیم ولی الان که وارد شدیم و کلی وقت گذاشتیم نباید نصفه و نیمه کار را تمام کنیم، من حتی اگر قرار باشد یک سال آینده به حداقل برداشت برسم، ادامه خواهم داد.

امین

دیگه بهشون ایمیل میزنی جواب نمیدن. این یعنی چی؟ نرم افزارشون رو هم گوگل پلی حذف کرد.

اینا چه معنی میده؟

سجاد44

کسی نمیدونه کجای وبسایت loot bits جای نظر دادن داره برم کل بود و نبودشون رو فحش بکشم
بی وجود 60 تا جعبه باز میکنم همه خالی دو ماه وقت گزاشتم حالا که رسیدم به 0.038 دیگه هیچی ساتوشی نمیده

امین

ایمیل طرف اینه

rbycreation786@gmail.com

دیگه جواب نمیده.

رضا شاهمرادی

ایااین سایت lootbest اسکمه

کامران

پس چطور میشه ثبت نام کرد؟؟؟؟

Amir

این سایت رو ببین که پرداختی ها رو نشون میده که واسه خیلی وقته شاید اولا واریزی داشته باشه الان رو نمی دونم میریم تا تهش ببینیم چیه میشه ، الان لول ۴ هستم یک دونه xp هم بهم نمیده به خاطر همین شک کردم و کسایی که رسیدن واریزی داشته لطفا بگن تا بقیه وقتشون رو حدر ندن من که رسیدم تو همین سایت میگم😁😁

بزرگزاده

با سلام و درود
بنده بیشتر کامنتهای دوستان را مطالعه نمودم تا حالا هیچ شخصی به مقدار برداشت نرسیده و برداشت نکرده و بنده نیز تا ۰/۰۳ بیت رسیدم و دیگه برای گرفتن ساتوشی واقعا میره توی اعصاب آدم. این دلایل ثابت میکنه که این سایت داره ازمون سوء استفاده میکنه. ازین سایت ما را دیگه امیدی نیست اتفاقا همانطور که ادمین گرامی عرض نمودند بنده نیز همان اوایل کار تا حدودی در سایتهای خارجی تحقیق کردم هیچ سایتی لوت بیتس را تأیید نکرده و از کامنتها هم آدم متوجه میشه که این سایت بیتکوین بده نیست.

بزرگزاده

با سلام و درود
بنده بیشتر کارمندهای دوستان را خواندم تا حالا هیچ شخصی به مقدار برداشت نرسیده و برداشت نکرده بنده نیز تا ۰/۰۳ بیت رسیدم و دیگه برای گرفتن ساتوشی واقعا میره توی اعصاب آدم. ازین سایت ما را دیگه امیدی نیست اتفاقا همانطور که ادمین گرامی عرض نمودند بنده نیز همان اوایل کار تا حدودی در سایتهای خارجی تحقیق کردم هیچ سایتی لوت بیتس را تأیید نکرده و از کامنتها هم آدم متوجه میشه که این سایت بیتکوین بده نیست

ساسان

سایتش چرته
من 0.03824144 دارم بعد روزانه 700 الی 800 الماس جمع میکنم دیگه 0.00000018 تایی میده. خاااااک بر سرش :)))

morteza

سلام من الان نزدیک 0/04 هستم ولی اخه خیلییییی پوچه اخراش بنظرتون ادامه بدم ؟ از طرفیم شاید اسکم باشه
من ظرف 10 روز به اینجاش رسیدم

Ali_dmv

سلام من تو سایت lootbits.io یک مدت فعال بودم لول 4 با 003374202 بیت کویین دیگه خیلی سخت شده برام میخام اکانت بفروشم اگه کسی خریدار هست بیاد

Ali_dmv

سلام من تو سایت lootbits.io یک مدت فعال بودم لول 4 با 003374202 بیت کویین دیگه خیلی سخت شده برام اگه کسی خریدار هست بیاد تلگرامم

علیرضا

بچه ها کسی میدونه این شکل ها چه استفاده ای دارن ?

حیدری ح

سلام . دوستانی که لوت بیتز کار می کنند می تونند با استفاده از متاتریدر 80 درصد پیش بینی (trade) درست بزنند . چون لوت بیتز 2 دقیقه عقبه .

ساسان

سلام. سایتشو مینویسی؟

ُسعید

سلام ببخشید چرا سایته داره از بیت کویینم کم میکنه (از پولام) خییلیی عجیبه تا حالا برا کسی اینجور اتفاقی افتاده؟؟؟لدفا جواب بدین

مرسی

علیرضا

وقتی بیت کویین بالا پایین میشه قیمتش دلارای شما هم بالا پایین میشه

رضا شاهمرادی

بخاطره اینه،دلار میاد پایین و ارزش بیت کوین کم میشه

مهدی شعبانی

اگ کسی میدونه که چجوری میشه 30 درصد کمیسیون از افرادی ک با لینک شخصی ما عضو این سایت شدن خبر بده

وگرنه جم گرفتن مشکلی ایجاد نمیکنه…تو پست دیگه ای ک در جواب علی گفتم ک 6000تا یا بیشتر رو هم میشه کسب کرد با ترید

دلیل اینکه 30درصد رو ب ما نمیده اینکه ایران هستیم و تحریمیم…اگ خارج بودیم من میتونستم با دریافت اون 30درثداه هر4 روز ب برداشت برسم.
شما بگید همون 2ماه…واقعا ب صرفه ست اگ دوماهه هم بشه برداشت کرد.کی میاد ماهی 3 میلیون با کلیک کردن بهتون بده؟؟

علیرضا

سلام دوستان.بی فایدس اصلا تا یکسال هم نمیرسید.من بودم دگ نمیزنم..

نیما قلی زاده

با سلام خدمت دوستان به نظر من وقت تان را الکی هدر ندهید به جای اینکه خودتان کلیک کنید یک برنامه کلیک خودکار بر روی رایانه تان نصب کنید که نیاز نباشد خودتان به صورت دستی کلیک بزنید.

m.kh

این حرفا همش پوچه..دوستان یکم فکر کنید ..وقتی ساعتی به شما 35 جم میده خوب طبیعتا شانس که نباید بیشتر بشه یه نسبت ثابته…….در ثانی تا کسی برداشت نکرده نمیشه گفت این سایت دروغه.برید برداشت کنید اگر واریز نشد اون موقع بیایین دربارش صحبت کنید..99%شما میاد میگید فلانه فلانه..آیا رسیدید به حداقل برداشت؟؟؟!! قضاوت نکنید تحقیق کنید شایدم واقعی بود شاید دروغ .. من که تا آخر ادامه ش میدم چون چیزی رو جز زمان از دست نمیدم و زمان زیادی دارم برای اینکارا

فرنوش

چند روز زمان گذاشتی?

علیرضا

من رسیدم به 0.030

Ali

سلام خسته نباشید
من دو ماه به صورت پاره وقت تو سایت فعالیت دارم الان 0.03ساتوشی حدود 290دلار کسب کردم (۵۹٪).
در لول۴ برای اینکه سودی کسب کنین نباید فقط از الماس هایی که هر یک ساعت میگیرید استفاده کنید بلکه برای سود باید با فعالیت بیشتر در سایت مانند:زیر مجموعه گیری،پیش بینی قیمت،لاتاری،انجام کار و…فعالیت خودتونو در سایت بالا ببرید تا ساتوشی بیشتری کسب کنید .
همچنین می تونید در یوتیوب فیلم های مربوط به برداشت از سایت Lootbits تماشا کنید

(لول4و5 قحطی میشه😂😁😂😁😂)

Mohi

سلام. سایت bitminer.io اسکم هستش یا نه؟؟

ادمین سایت

با سلام. این مورد را به اطلاع همکارانمون میرسونیم و در صورت امکان مورد بررسی قرار می دهیم. اما می توانید برای پرسیدن سوال های اینچنینی و یا سوالات خود از دیگر کاربران به فروم میهن بلاکچین سر بزنیدhttps://forum.mihanblockchain.com/:

محمد

بله

رضا

سلام من ۰.۰۳۸ رفتم و ازین به بعد بسیار ناچیز میده مثلا درحدود ۵۰۰ جم فقط ۱۰۰ ساتوشی میده که بسیار ناچیز هست
درکل از این به بعدش بسیار سخته و زمان گذاشتن براش ریسکه

فرنوش

چطور 500 تا جم میده

امیر

منظورش اینه با استفاده 500 جم فقط 100 ساتوشی میده ، یکجا 500 جم نمیتونی دریافت کنی باید ساعت به ساعت وقت گذاشت

امیر

آقا رضا اگه رسیدی به 0/049 و به تونستی به کیف پولت منتقل کنی لطفا همینجا خبرشو بذار

فرنوش

دوستان این شکل ها که میده ماله من تکمیل شدن الان چه استفاده ای دارن کسی میدونه?

Mohi

سلام دوستان.هنو کسی برداشت نزده؟؟

مهران

چرا من پسرخالم
ترکیه س به عدد رسید

مهدی رسولی

یعنی انتقال داده؟

علیرضا

من 8 روز نصب کردم الان لول 3 هستم و 0.018 ولی دگ خیلی داره پوچ میده عصبی شدم .کسی میدونه چطور باید سریع رسوندش ب 0.049

علیرضا

سلام.
دوستان باید برای استخراجش ولت بیت کویین داشته باشیم یا ولت داشته باشیم تو همونم میشه ریخت?

سلطان غم

این طوری نیست دوست من من الاند280$ دارم لول چهارم هستم ، لول 4xp نمیده باید در بخش تارگیت برید و لینک ریفرال دو برای دوستانتان که لوتبیتس دارن بفرستین و براتون xp میده و از 25 تا الماس 10 تاش okهست هر 12 ساعت لینک تونو برای دوستان تان بفرستید که تارگیت تون کنه..

باسلام من level5 هستم و 3330654 رفتم این مرحله که فرمودین کمکی به من میکنه؟ xp هم لازم دارم?

M.m

سلام میشه واضح تر توضیح بدی ؟من هم لول ۴ هستم ۲۹۰ دلار ولی جعبه ها خیلی پوچ در میاد؟چیکار کنم؟

نیما قلی زاده

همه حرف های شما درست است من خودم در این سایت دوتا حساب ساختم تو یکی از این حساب ها تو مرحله یک هستم که بیت کوین بیش تری می دهد و آن یکی حساب که مرحله سه هستم بیش ترشان پوچ است. به نظر من بهتر است مشکل را از ریشه حل کنید، چون بعضی از کانال های تلگرامی تبلیغ این سایت ها را می کنند به نظر من بهتر است کانال های تلگرامی را زیر ذره بین قرار دهید و به کاربران بگوئید که در این کانال ها عضو نشوند. من خودم عضو یک کانالی به اسم دیجی… بیشتر بخوانید »

trader

من 20 روزه فقط قسمت ترید رو امتحان میکنم – چون تریدرم – تا 2000 جم هم اوکی کردم – تا الان 0.03 بیت . زیاد کاری به برداشتش ندارم چون فقط واسه تمرین ترید داخلش فعالیت دارم اونم به خاطره فعالیتم در الیمپ ترید هست- اگه برداشت هم کردم دوباره میام اینجا پست میزارم

mohsen

سلام ممنون از شما بابت اینکه مردم رو با مطالب مفیدتون اگاه میکنید.سلامت باشید و پایدار

ادمین سایت

با سلام و تشکر از نظر شما

ali barazandeh

خیلی جالبه که مقاله ای که نوشتین نتونست ثابت کنه که این سایت کلاهبرداریه و نتونستین بگین که بلاخره بعد از رسیدن به .۰۴۹ میتونین برداشت کنین یا نه! فقط یه سری توضیحات دادین که بله درست هم گفتین. ولی بهتر بود تیمتون ابتدا تحقیقش رو کامل میکرد (یا حداقل میگفت که درحال بررسی بیشتر هستیم) و بعد نظر کاملا منفیتون راجب این سایت رو میدادین. بهتر نبود؟ چون مسئله اصصصلی فقط اینه که اجازه برداشت بلاخره میده یا نه،،؟ حالا اینکه کی چطوری میتونه یا نمیتونه به اون عدد برسه متفاوته شاید کسی راهی بلد باشه که خیللی زودتر… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

با سلام ما سایت های اینچنینی زیاد دیدیم که وقتی حتی به حداقل میزان برداشت برسید اجازه برداشت نمیده و در رابطه با این سایت هم ترجیح دادیم وقتمونو تلف نکنیم چون برای اینکه به میزان حداقلش برسیم لازم بود چند ماه فعالیت کنیم که توی این مدت زمان میشه کارهای مفیدتری کرد، ما هم نگفتیم این سایت کلاهبرداریه فقط راجع بهش توضیح دادیم و در پایان هم اگه دقت داشته باشین تصمیم و انتخاب رو به عهده کاربر سپردیم. شما اگه از طریق این سایت به پول رسیدید مستند اعلام کنید و پستمونو آپدیت میکنیم تا بقیه هم پول… بیشتر بخوانید »

ali barazandeh

باسلام خدمت ادمین محترم بله درسته شما بطور کامل این پروژه رو با خاک یکسان نکردین ولی کاملا سمت و سوی پستتون شکلی بود (بااینکه زیرش تصمیم رو واگذار کردین به خود شخص) که اگر کسی مثل من درحال تحقیق و تستش بود باید اینطور اظهار نظر میکرد. شخصا دلیلی نمیبینم طرفداری خاصی از واقعی یا غیر واقعی بودنش فعلا بکنم همونطور که گفتم درحال تست وبررسی هستم. تا به امروز در مدت 9روز به عدد 0.03650000 رسیدم (روزی حدودا 7-8ساعت) که با یکی دو ترفند میشه خیلی زودتر هم رسید به این عدد. ولی چیزی که آزار دهنده هست… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

دوست عزیز ممنون که نظر خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید اما وبسایت ما همیشه با توجه به استادارد های کلی و ثابت شده راجع به پلتفرم های مختلف نقد و بررسی مینویسه
چیزی که در اینجا نوشته شده با در نظر گرفتن تجربه های این چنینی و سایت هایی شبیه به این سایت است
بنابراین تصمیم نهایی برای ورود به این سایت ها و گذاشتن زمان روی اون به خود شما بستگی داره

صفری

سلام بنده نیز در این سایت فعالیت دارم وبا ترفند هایی الان تو مرحله اخر ام و دارای۰.۰۲۸هستم در یکی دو هفته خلاصه من ادامه میدم بلکه واقعی بود فیک بود اینجا اطلاع رسانی میکنم ممنون صفری

keyvan

سلام.
منم دو روزه شروع کرده ام و می‌خواهم از این طریق صاحب درآمد بشم. چطور میشه برداشت کرد؟

مهدی شعبانی

من روزی میتونم6000تا جم اوکی کنم(با ترید)، از وقتی به 0.035رسیدم بازی ر کنار گذاشتم دلیلشم این بود که خیلی کند شد و ساتوشیهایی که میداد 2 رقمی بود اگ روشی ر میدونی ک نمیدونم اشتراک بذار تا منم این روش جم گرفتنم ر در اختیارت بذارم agingboysbaby@gmail.comادرس ایمیلمه من یه فیلمی رو دیدم ک طرف خارجی بود و زبونش ر متوجه نشدم..اما با هر برد نزدیک 9000ساتوشی میگرفت خیلی سریع تموم کرد بازی ر(فیلمی ک گرفته بود مختص ساعت اخر بازی کردنش بود…اصصصصلا کند نشده بود) احتمالا اینا بلدن چجوری 30درصد کمسیون کسی ر ک عضو میشه با لینکشون… بیشتر بخوانید »

شهریار رفیعی

سلام دوست عزیز
میشه لطف کنید ترفندهایی که میشه زودتر ب حدبرداشت رسید رو به ما بگید
ممنون میشم.
اگه میشه واتس آپ بهم پیغام بدید

ادمین سایت

با سلام. لطفا برای ارتباط با کاربران آدرس ایمیل بگذارید

سهیل پولادبازو

دوست عزیز یه دونه از این ترفند ها ت رو به ما هم بگو یه یک ماهی هستش لول 3 ولی داره سخت میره جلو وسوای همه چیز خیلی برام جالبه آخرش رو ببینم چیمیشه اگه پایه بودی یه امار بده دم شما گرم و سرت خوش…موفق باشی

ابراهیم خلیل نژادی

سلام من الان لول ۵ رسیدم 0.0365 دارم و درصدم ۷۴ شده ولی از وقتی ۷۴ شدم از هر ۱۰۰۰ تا جعبه شاید ۲ تا ۳ هزار بده که با این روند چند سال طول میکشه تا به حد اقل برسم واسه همین بیخیال شدم

رامین

منم به 0.0334500 رسیدم هرچی میری بالاتر سخت تر میشه 😐

سارا جروقی

دقیقا من هم متوجه نشدم آخر ۰/۰۴۹رو میده یا نه؟ اگه بده که خوبه اگه تو دو ماه به قول شما بهش برسیم

پویا

سلام منم تو این سایت رفتم در عرض دو هفته 0.02 بیتکوین جمع کردم اما این هفته دوم خیلی کم بیتکوین میداد حالا هم نمیدونم چیکار کنم احتمالا هی کمتر هم میده من بین دو راهی موندم که چیکار واقعا خیلی مبلغ زیادی میده وسوسه انگیزه

ali barazandeh

۲هفته…
ترفندهایی میشه زد که چند ساعته میشه رسید به این عددِشما..
چیزی نمونده تا برسم به عددش.. بعد ازون اعلام میکنم خدمتتون..
در کل، توی یک روز میشه به ۰.۰۳ رسید..
مهم از ۰.۰۳ تا ۰.۴۹ هست که سرعت فوق العاده میاد پایین

علی رضا

سلام داداش گلم
اون راه ترفند ها رو بگو تا ما هم بدونیم خب

امیرحسن هرمززایی

سلام مسشه بگین این ترفندا چین خواهش میکنم من تازه امروز رفتم و به عدد خوبی رسیدم بنظرتون سایت btcclicks سایت خوبیه اسپم نیست

ادمین سایت

با سلام
خیر اسکم نیست.

بردیا جاوید

Bardia_javid@yahoo.com لطفا میفرمایید چند ترفند هایی

مهران

حداقل ۳ روز باید وقت بزاری به ۰۳ برسی۰

محمدرضا

ترفندتون چیه ؟
من چن جایی دیدم زده بئدن برداشت داشتیم اما خب تا .035 رو راحت میره اما بعدش خیلی کم میده و همش پوچه ….

محمدرضا

یکی دیگر از شگردهای این سایت اینه که ابتدا به مقدار زیاد ساتوشی میده ولی بعد یه مدت کمتر میشه و هرچقدر به مینیمم مقدار لازم برای انتقال نزدیک میشید کم و کمتر و از یه جایی به بعد اصن نمیده و اینطوری شما حداقل 2 ماه وقتتو تلف کردی ولی هیچ فایده نداره.

ادمین سایت

با سلام
بله دقیقا درست میفرمایید.

مهران

استاد از لول ۴ به بالا باید
باهاش بازی کنی

Kasra

این طوری نیست دوست من من الاند280$ دارم لول چهارم هستم ، لول 4xp نمیده باید در بخش تارگیت برید و لینک ریفرال دو برای دوستانتان که لوتبیتس دارن بفرستین و براتون xp میده و از 25 تا الماس 10 تاش okهست هر 12 ساعت لینک تونو برای دوستان تان بفرستید که تارگیت تون کنه..

مهران

استاد پیکسلها به چه درد میخوره

شهریار

زمانی که برسی به 67درصد متوجه میشی اسکمه.من لول 5بودم و با هر بار تارگت زدن 70تا جم میگرفتم.و نیازیم نیست به کسی معرفی کنی لینکو با فیلتر شکن هی ای پی عوض کن بزن میگیری…تا 1سالم بزنی چیزی نصیبتون نمیشه خود دانین

شهریار

با سلام تقریبا 1ماهه مداوم دارم میزنم و همینطور که میگین ابتدا خیلی زیاد بهتون میده ولی الان که باکس لول 5هستم هم مقدار پوچ زیاد شده یعنی از 200تا باکس 150تا پوچه و هم مقدار بیت کمه که حدودا 1دلارم نمیشه تو 200تا جعبه.من 0.032شدم ظرف یک ماه با این روش چیزی حدود 1سال هم بزنی نمیرسی چون هرچی مقدار بیتت به برداشت نزدیک میشه کمتر میده و فکر کنم دیگه نزنم و وقتمو هدر ندم

مهران

رفیق چندتا پیکسل مجموعا داری
ازکسانیکه باشماره تلفن وارد میشن بپرسید

آریا عیدی

منم دقیقا همینو میخواستم بگم ؛ با این ترفند در اوایل کار از این سایت تعریف و تبلیغ میشه ، اما هرچی به مینیموم نزدیک تر بشی ساتوشی ها کمتر میشه من حتی 0.00000012 ساتوشی هم گرفتم که کمترین میزانش بود چند روزه حسابی عصبانیم .
متاسفانه پشت هر چیز خوبی یه دسیسه ای هست.
😔😔😔

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین