اخبار خارجی

ریپل دسترسی به ۵ رمز ارز بزرگ را برای مشتریان خود فراهم می‌کند

ریپل شرکت آمریکایی ارائه دهنده توکن XRP اعلام کرد سرویس جدید Liquidity Hub را برای مشتریان سازمانی خود ارائه می‌دهد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، ریپل در یک تغییر بزرگ اخیرا اعلام کرد این شرکت در سرویس جدید خود علاوه بر توکن XRP، به پشتیبانی از بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، اتریوم کلاسیک و بیت کوین کش خواهد پرداخت. این سرویس با فراهم آوردن دسترسی یکپارچه به بازارسازها، معاملات فرابورس (OTC) و صرافی‌های رمز ارز، به شرکت‌های مالی اجازه می‌دهد تا معاملات رمز ارزها را انجام دهند.

مشتریان ریپل قادر خواهند بود تا دارایی موردنظرشان (لیست بالا) را بدون نیاز به پیش پرداخت و سایر مشکلات این چنینی، خرید، فروش یا نگهداری کنند.

آشیش بیرلا (Asheesh Birla) مدیر کل ریپل‌نت گفت این سرویس عملکردی مشابه با نقدینگی مورد تقاضا (ODL) خواهد داشت زیرا بر همان تکنولوژی متکی است. وی در ادامه گفت:

فعالیت‌های مالی و مرتبط به رمز ارزها در ذات این شرکت نهادینه شده است. بنابرین واضح است که مشتریان ما همانگونه که برای یک جهان مبتنی بر رمز ارز آماده می‌شوند، بخواهند برای خرید و فروش و نگهداری رمز ارزها به همان درگاهی متصل شوند که به کار ما در ارتباط با موسسات مالی قدرت بخشیده است.

شرکت ریپل همچنین قصد دارد با ارائه پیشنهادات سپرده گذاری (استیک کردن) و کشت سود (ییلد فارمینگ) به حوزه امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) وارد شود. سرویس جدید این پتانسیل را دارد تا یک جریان درآمدی تازه را برای شرکت به ارمغان بیاورد. ریپل تقریبا تمام درآمد خود را از فروش XRP که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده سازگاری ندارد، به دست آورده است.

در دسامبر سال ۲۰۲۰ کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از ریپل به دلیل فروش ۱.۳ میلیارد دلار توکن XRP شکایت کرد.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا