اخبار آلتکویناخبار عمومی

۵ شرکت پرداختی به مشتریان ریپل پیوستند

گزارشات حاکی از آن است که پنج شرکت در زمینه پرداخت در اروپا و آسیا از فن‌آوری ریپل xVia استفاده می‌کنند. این پنج کمپانی شامل شرکت‌های FairFX، RationalFX و Exchange۴Free، مستقر در انگلستان، پلت فرم تبادل ارزی همتا به همتا MoneyMatch در مالزی و شرکت UniPay از گرجستان می‌شوند. معاون ارشد ریپل، اعلام کرد استفاده از فن‌آوریxVia  به این شرکت‌ها کمک خواهد کرد تا پایگاه مشتری خود را توسعه دهند. او در بیانیه‌ای گفت:

همه این شرکت ها یک مشکل دارند کهآن هم ایجاد ارتباطات سفارشی برای بانک‌ها و شبکه‌ها در سراسر جهان است. این کار پرهزینه و زمان بر است.xVia  به آن‌ها این امکان را می‌دهد که سهم کلی بازار خود را با ایجاد مشتریان جدید در بازارهای جدید، آسان‌تر از پیش افزایش دهند.


ریپل در پست وبلاگ خود توضیح داد که برخلاف روش‌های سنتی انتقال وجوه در خارج از کشور، راه‌حل استاندارد API به این معنی است که نقطه ضعفی در وجوه زیاد ندارد و هزینه‌های دستی اضافی را از بین میبرد.

جیمز هیکمن، مدیر ارشد بازرگانی FairFX می‌گوید:

ما می توانیم که با کارایی بیشتر و هزینه کمتری با مردم بیشتری ارتباط داشته باشیم. همچنین ما قادریم تا با استفاده از RippleNet تعهدمان را برای ارائه به مشتریان به صورت شفاف، کارآمد و کاملا جهانی عکلی کنیم

ریپل به طور پیوسته به دنبال به دست آوردن مشتریان جدید بوده و در ماه فوریه اعلام کرد که شرکت‌های  Beetech و Zip Remit نیز قصد دارند از xVia  استفاده کنند.

منبع
coindesk

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا