اخبار خارجی

قرار ملاقات جاستین سان و وارن بافت سرانجام برگزار شد!

جاستین سان موسس ترون قرار صرف شام با وارن بافت (Warren Buffet) مدیرعامل شرکت Berkshire Hathaway داشته است. این قرار ملاقات ۶ ماه پس از آنکه جاستین سان  ۴.۵ میلیون دلار برای این ملاقات پرداخت کرد برگزار شد.

جاستین سان، کارآفرین ۲۹ ساله ابتدا با بردن مزایده، فرصت صرف ناهار با بافت را به دست آورد. سان ۴.۵ میلیون دلار به بنیاد خیریه گلاید پرداخت کرد تا این فرصت را به دست آورد اما بعداً این قرار صرف ناهار را به دلیل سلامتی خود به تعویق انداخت.

سپس سان به دلیل تبلیغ بیش از حد این رویداد عذرخواهی کرد، هرچند این قرار ملاقات به صرف ناهار به اوماها شهر زندگی وارن بافت و تاریخ ۲۳ ژانویه تغییر کرد. طبق گفته های رایان دنیس (Ryan Dennis) سخنگوی ترون، طی این قرار صرف شام، بافت دانش خود در خصوص امور تجاری، سرمایه گذاری و زندگی را با سان در میان گذاشت.

وی افزود:

البته صحبت های بسیار زیادی پیرامون بلاک چین و ارزهای دیجیتال گفته شد. بلاک چین و ارزهای دیجیتال هم چنان در مراحل اولیه خود قرار دارند و آقای بافت نیز گفت که بلاک چین ارزش خود را در اختیار دارد. شرکت های بزرگ و تقاضای بسیار زیادی در عرصه امور پرداخت وجود دارد. بافت معتقد است که فناوری بلاک چین نقش بسزایی در آینده امور پرداخت خواهد داشت.

دبی بوسانک (Debbie Bosanek) دستیار وارن بافت افزود که طی این قرار ملاقات، صحبت جالب و لذت‌بخشی شکل گرفت. سان به چارلی لی موسس لایت کوین، کریس لی مدیر ارشد مالی صرافی ارز دیجیتال هیوبی، یونی آسیا (Yoni Assia) مدیر ارشد اجرایی eToro و هلن های (Helen Hai) رییس بنیاد خیریه بایننس ملحق شده بود.

جاستین سان یک گوشی سامسونگ با یک بیت کوین در کیف پول آن و هم چنین ۸۹ کوین TRX به مناسبت تولید وارن بافت به او هدیه داد. دنیس افزود که پس از صرف شام، سان در خصوص اهدای بخش عمده ای از ثروت خود به بنیاد خیریه صحبت کرد.

دنیس گفت:

رویکرد جاستین سان در خصوص کارآفرینی و چشم انداز او به سرمایه گذاری و امور تجاری پس از صرف شام با بافت تغییر کرده است. وی نکته های بسیار زیادی از بافت آموخته است.

جاستین سان در شبکه های اجتماعی، این ملاقات را تایید و از بافت برای این رویداد تشکر کرد. سان گفت:

من همیشه توصیه های خردمندانه شما را در خصوص موفق تر شدن ترون به خاطر میسپارم.

سان که انتقادهای زیادی از او در خصوص تبلیغ و بازاریابی ترون شده بود، پس از اشاره به ایجاد “پروژه مخفی” برای اکوسیستم TRX، اواخر ماه گذشته با استیو ووزنیاک (Steve Wozniak) یکی از موسسان شرکت اپل نیز قرار ملاقات صرف شام ترتیب داد.

پس از اعلام خبر ملاقات سان با بافت، قیمت توکن TRX افزایش یافت. قیمت این توکن با ۱۴ درصد افزایش به ۰.۰۲۲۷ دلار رسید.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا