اخبار خارجی

همکاری سندباکس با یوبی‌سافت؛ ورود شخصیت‌های بازی‌های UbiSoft به متاورس سندباکس

سندباکس، بازی محبوب بلاکچین، در همکاری با غول بازی‌سازی فرانسوی، یوبی‌سافت، کاراکترهای خرگوش‌مانند بازی محبوب ربیدز را به متاورس خود وارد می‌کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از bitcoin.com، سندباکس (Sandbox)، پروژه متاورس مبتنی بر بلاکچین، در بیانیه‌ای در ۸ فوریه (۱۹ بهمن) اعلام کرد در همکاری با یوبی‌سافت (َUbisoft)، کاراکترهای خرگوش‌مانند و محبوب متعلق به این شرکت را که ربیدز (Rabbids) نام دارند، به متاورس خود وارد می‌کند.

یوبی‌سافت، غول بازی‌سازی فرانسوی، سازنده بازی‌های محبوبی از قبیل اساسینز کرید (Assassin’d Creed)، فار کرای (Far Cry)، تام کلنسیز (Tom Clancy’s)، پرینس آو پرشیا (Prince of Persia) و ربیدز (Rabbids) است.

سندباکس اعلام کرد:

همکاری استراتژیک با یوبی‌سافت قرار است المان‌هایی از بازی‌های این شرکت که تحت مالکیت معنوی یوبی‌سافت هستند را به متاورس سندباکس وارد کند.

برای شروع، یوبی‌سافت شخصیت‌هایی را از بازی ربیدز (Rabbids) وارد متاورس سند باکس می‌کند. بازی ویدیویی ربیدز (Rabbids) طرفداران بسیاری دارد و بیش از ۲۰ میلیون‌ نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است.

سندباکس ربیدز
کاراکترهای خرگوش‌مانند بازی ربیدز

یوبی‌سافت در متاورس سندباکس یک منطقه سرگرمی قابل تعامل برای کاربران ایجاد خواهد کرد و در این متاورس یک قطعه زمین متعلق به خود خواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با خرید زمین در متاورس روی لینک کلیک کنید. ویدئوی منتشر شده در کانال یوتیوب سندباکس نشان می‌دهد که کاراکتر‌های خرگوش‌مانند بازی ربیدز با ظاهر پیکسلی شده‌ و سه‌بعدی در متاورس سند باکس ظاهر خواهند شد.

سند باکس ربیدز
خرگوش‌های وکسلی شده در متاورس سندباکس

توکی بومی پلتفرم سندباکس (SAND) از نظر ارزش بازار در بین ۱۲۴۷۴ ارز دیجیتال در رتبه ۳۶ قرار دارد. توکن SAND امروز دارای ارزش بازار حدود ۴.۶ میلیارد دلار است و از سال گذشته تا به امروز، ارزش SAND در برابر دلار آمریکا بیش از ۳۴۰۰٪ افزایش یافته است. توکن SAND در زمان نگارش مقاله با قیمت ۴.۶۴ دلار معامله می‌شود. برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای SAND روی لینک کلیک کنید.

منبع
bitcoin.com

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا