اخبار بیت کویناخبار عمومیاطلاعیه صرافی

مدیرعامل بیتمکس: ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین مرده است!

آرتور هایز مدیرعامل صرافی بیتمکس، بزرگترین پلتفرم معاملات اوراق مشتقه ارزهای دیجیتال بیان کرد که بازار کریپتو تاثیر عمیقی بر روی نحوه معامله دارایی های سنتی خواهند گذاشت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

هایز در نشست سنگاپور گفت معامله کنندگان بازار سنتی در آینده سختی بیشتر و خواب کمتری خواهند داشت. وی توضیح داد:

برخی از شیوه های موجود در بازار ما در معاملات سنتی تقلید می شود. تمام این موارد به نحوه معاملات سنتی بورس، اوراق قرضه و فارکس وارد خواهد شد.

پس از آنکه از بازار سنتی بیرون آمدید و بدانید که در ۱۰ سال آینده همه چیز دیجیتالی خواهد شد، متوجه می‌شوید که بیت کوین می‌تواند در اقتصاد آینده نقش مهمی ایفا کند.

او که از دانشکده تجارت وارتون فارغ التحصیل شده است گفت در خصوص بیت کوین همچنان بسیار خوش بین می‌باشد.

وی معتقد است قیمت بیت کوین در سال آتی به ۲۰ هزار دلار و در سال آینده نیز به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

هایز در خصوص هویت ناشناس خالق بیت کوین گفت احتمالا هویت او برای همیشه یک راز باقی می‌ماند. وی افزود: فکر کنم او مرده باشد.

بیتمکس به مبارزه خود با کمیسیون معاملات کالاهای آتی آمریکا (CFTC) ادامه می‌دهد. کمیسیون CFTC در حال بررسی این موضوع است که آیا بیتمکس به طور غیرقانونی امکان معاملات ارز دیجیتال را به شهروندان آمریکایی ارائه می‌دهد یا خیر. بیتمکس بیان می‌کند که هرکاری که از توانش برآید انجام می‌دهد تا از انجام معاملات توسط شهروندان آمریکایی جلوگیری کند.

پس از آنکه مشخص شد از بیتمکس بازرسی هایی در حال انجام است، حجم معاملات در این صرافی با کاهش مواجه شد، اما هایز گفته است این تجارت هم چنان بسیار پررونق است و صرافی بیتمکس در حال استخدام افراد بیشتری است. او گفت: ما قطعا با کمبود کارمند مواجه هستیم و در حال استخدام در تمام بخش ها می‌باشیم.

هرچند هایز در سخنان خود به بازرسی های CFTC اشاره مستقیم نکرد.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا