اخبار خارجی

ماینینگ بیت کوین SV پس از هاوینگ؛ افزایش سهم شرکت ژاپنی از استخراج این ارز

یکی از بخش‌های فرعی SBI Holding غول خدمات مالی ژاپنی شاهد این بوده است که پس از هاوینگ بیت کوین SV در تاریخ ۱۰ آوریل، سهم آن از استخر ماینینگ این ارز دیجیتال افزایش یافته است.

طبق گزارش سایت اطلاعات ارز دیجیتال کوین دنس (CoinDance) شرکت ماینینگ ارز دیجیتال SBI Crypto در هفته گذشته تقریبا ۴.۴ درصد ماینینگ بیت کوین SV را در اختیار داشت اما این مقدار در تاریخ ۱۳ آوریل به ۱۵.۲۸ درصد رسید.

هاوینگ بیت کوین SV دو روز پس از هاوینگ بیت کوین کش و تقریبا یک ماه قبل از هاوینگ بیت کوین رخ داده است.

ارتباط SBI Holdings با کریگ رایت

یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) مدیرعامل SBI Holdings یکی از دوستان کریگ رایت است که خود را ساتوشی ناکاموتو می‌داند و از بیت کوین SV پشتیبانی می‌کند. هرچند هنگامی که بیت کوین SV در سال ۲۰۱۸ از بیت کوین کش هاردفورک زد، کیتائو از این اقدام انتقاد کرد و آن را یک جداسازی بی معنی خواند که منجر به خروج سرمایه گذاران خواهد شد.

اعمال قوانین ارز دیجیتال در ژاپن از ماه آتی

اگرچه SBI Holdings طی چند ماه گذشته افزایش علاقه خود به ارزهای دیجیتال را نشان داده است اما صرافی ارز دیجیتال ثبت شده این شرکت در ژاپن به زودی با چالش های قانونگذاری مواجه خواهد شد.

اعمال قوانین جدید قانونگذاری ارزهای دیجیتال در ژاپن در ابتدای کار خود قرار دارد. قانون خدمات پرداخت و قانون مبادلات و ابزارهای مالی، دو مورد از قوانین تصویب شده توسط مجلس نمایندگان ژاپن است که از تاریخ ۱ می اجرا خواهند شد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا