اخبار کوتاه

اسکای بریج برداشت‌های صندوق رمزارز خود را به حالت تعلیق درآورد

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، بنیان‌گذار صندوق سرمایه‌گذاری اسکای بریج (SkyBridge Capital)، در مصاحبه اخیر خود به نگرانی‌ها درباره توقف موقت برداشت از یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری خود (Legion Strategies) که در معرض دارایی‌های رمزارزی است، پاسخ داد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی‌هادل، اسکاراموچی در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری CNBC، درباره علت توقف برداشت‌های مشتریان در صندوق «استراتژی لیجن» اظهار داشت:

هیئت مدیره ما تصمیم گرفت برداشت‌های مشتریان را به طور موقت تعلیق کند تا برای جذب سرمایه برای این صندوق فرصت داشته باشیم و شرایطی را ایجاد کنیم که خروج دارایی مشتریان با نظم باشد و به دارایی مشتریانی که تمایل به ماندن دارند آسیبی نزند.

او همچنین تاکید کرد:

ارزش دارایی‌های این صندوق نسبت به سال گذشته حدود ۳۰٪ کاهش یافته است و در ماه اخیر ۵٪ افزایش یافته است. این صندوق از هیچ نوع اهرمی استفاده نکرده است، بنابراین خطر لیکویید شدن آن را تهدید نمی‌کند.

اسکاراموچی اطلاع داد که حدود یک پنجم از دارایی‌های این صندوق در محصولات مرتبط با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و صرافی FTX سرمایه‌گذاری شده است و زمانی که شرایط بازار بهبود یابد، فعالیت صندوق به حالت عادی برمی‌گردد.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا