اخبار عمومی

مادر کریپتو: دلتان را برای پذیرش ETF صابون نزنید!

هستر پیرس عضو کمیسیون SEC که برای نگرش مثبتش نسبت به دنیای کریپتو بیشتر با عنوان “مادر کریپتو” شناخته شده است، از سرمایه گذاران و دارندگان ارزهای دیجیتال خواسته است که برای تایید ETF بیت کوین، دلشان را صابون نزنند. پیرس در فروم سرمایه گذاری دیجیتال گفت که تصویب ETF های Bitcoin امکان پذیر است. با این حال، او اشاره کرد که تصمیم نهایی را می توان همین فردا و یا حتی دو دهه دیگر اعلام کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

وی همچنین گفت:

ممکن است اعلام تصمیم نهایی ۲۰ سال بعد و یا ممکن است همین فردا باشد. به دلتان صابون نزنید. SEC زمان زیادی را برای تأسیس Finhub سپری کرد. ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد تا یک محصولی مبادله و معامله می‌شود را تأیید کند.

او از جامعه کریپتویی خواست تا ذهنیت باز خود را نسبت به پذیرش ارزهای دیجیتال حفظ کنند.

پیرس همچنین دیدگاه های خود را در رابطه با استقرار و سازمانی شدن بیت کوین و آینده کریپتو به اشتراک گذاشت. او اشاره کرد که سرمایه گذاران سازمانی، بیشتر در معرض کریپتو ها قرار دارند. بنابراین، او تاکید کرد که نیاز به ارتقاء سازمانی شدن در این فضا بیش از پیش وجود دارد.

من فکر می کنم ما باید سازمانی شدن ارزهای دیجیتال را در فضای کریپتو حمایت کنیم. این چیزی نیست که مردم در دنیای کریپتو می خواهند، اما من فکر می کنم سازمان هایی وجود دارند که می خواهند در این فضا قرار بگیرند و بهترین راه این است که ما بتوانیم سرمایه گذاران خرده فروش را از طریق مکان هایی که در ارزهای دیجیتال نهادینه شده اند را در این فضا قرار دهیم.

او همچنین گفت:

قانونگذاری برای دنیای کریپتو لازم است، اما نباید این قوانین باعث شود که نوآوری از بین برود. بنابراین، او از همه خواسته است که از قوانینی پیروی کنند که ارزهای دیجیتالی را نظارت و کنترل می کنند.

او می گوید:

من می خواهم اطمینان حاصل کنم که درها به روی نوآوری به اندازه کافی باز هستند و قانون گذاری موجب محدودیت در این امر نمی شود.

لازم به ذکر است که پیرس یکی از صداهای مخالف بود که تصمیم SEC برای رد درخواست برادران وینکلووس را به چالش کشید، این درخواست مبنی بر لیست کردن سهامی بود که به عنوان اولین ETF بیت کوین شناخته شد.

منبع
coindoo

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا