رمزارز در ایران

هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده «کینگ مانی» برگزار شد

هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده کینگ مانی در ۱۰ دی ۱۴۰۲ برگزار شد و ادعای وکلای متهمان، خشم و اعتراض شدید شاکیان را بر انگیخت.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از همشهری آنلاین، هفتمین جلسه دادگاه پرونده کینگ مانی به اتهام کلاهبرداری شبکه‌ای در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان تهران برگزار شد. در این جلسه متهم ردیف اول، سایر متهمان، حدود ۱٬۰۰۰ نفر از شاکیان و وکلای آن‌ها حضور داشتند. همان طور که در تصویر زیر مشخص است، دادگاه مذکور به حدی شلوغ بوده که بعضی از شاکیان مجبور شدند روی زمین بنشینند.


تصویری از هفتمین جلسه دادگاه پرونده کینگ‌ مانی
تصویری از هفتمین جلسه دادگاه پرونده کینگ‌ مانی – منبع: همشهری آنلاین

وکلای متهمان ادعا کردند که این عمل نوعی جرم محسوب نمی‌شود، چون در قانون برای آن جرم‌انگاری نشده است. با این حال شاکیان هم چندین دفعه به طور دسته‌جمعی خشم و اعتراض خود را نسبت به اظهارات آن‌ها ابراز کردند. رییس شعبه دادگاه هم خاطرنشان کرد: 

به منظور تسریع امور و جلوگیری از اطاله دادرسی، بدون تجدید وقت ادامه جلسه رسیدگی به دوشنبه ۱۱ دی ماه موکول می‌شود.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا