اخبار خارجی

ورود شیبا اینو به عرصه NFTها؛ با شیبوشی توکن NFT شیبا آشنا شوید

شیبا اینو با عرضه ۱۰,۰۰۰ «موجود دوست‌داشتنی» وارد عرصه توکن‌های غیر قابل تعویض (NFTها) شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، طرفداران NFT می‌توانند ۱۰,۰۰۰ توکن NFT که بیانگر موجودات دوست‌داشتنی (lovable creatures) مختلف هستند و توسط شیبا اینو عرضه شده‌اند را خریداری کنند. فروش این توکن‌ها از اوایل هفته جاری شروع شد و کاربران برای خرید این توکن‌ها می‌توانند به بازار اوپن سی مراجعه نمایند.

شیبا اینو که به نام قاتل دوج کوین نیز معروف است در بحبوحه تابستان دیفای سال گذشته به وجود آمد، اما تیم شیبا اینو با عرضه صرافی غیرمتمرکز خود، گام مهمی برداشته است. تیم شیبا اینو اخیرا برنامه‌های خود برای عرضه کلکسیون NFT را اعلام کرده است.

شیبا اینو در صفحه مرتبط با فروش این توکن‌ها اکنون اعلام کرده است هم‌اکنون فروش این توکن‌ها به پایان رسیده است اما مجموعه‌های دیگری در راه است.

فروش اولیه توکن‌های NFT شیبوشی شیبا اینو

خرید اولیه هر مجموعه از توکن‌های NFT شیبا اینو ابتدا فقط در صرافی غیرمتمرکز شیباسواپ (ShibaSwap) در دسترس خواهد بود که خرید و فروش در آن (به جز هزینه گس) رایگان است. پس از فروش اولیه این توکن‌ها در بازار اوپن سی قرار می‌گیرند. از آنجا که حجم توکن‌های جعلی و ساختگی بالا است این تیم در توییتی اعلام کرده است تنها لینک‌های رسمی برای دسترسی به این مجموعه‌ها در صفحه شیباسواپ و اوپن‌سی قرار دارد.

در ۲۴ ساعت پس از عرضه، کاربران می‌توانند فقط با توکن LEASH (یکی از توکن‌های بومی اکوسیستم شیبا اینو) به خرید این موجودات بپردازند. پس از این مدت، خرید با اتر نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

۳۰۰۰ موجود اول که اسم آنها شیبوشی است به قیمت ۰.۱ اتر توکن LEASH فروش رفته‌اند. قیمت ۶۰۰۰ توکن بعدی ۰.۲ اتر و ۱۰۰۰ توکن آخر به قیمت ۰.۳ اتر خواهند بود. هر آدرس حداکثر می‌تواند ۱۰ توکن NFT خریداری کند.

خریداران هم‌چنین می‌توانند با پرداخت ۱۰۰ دلار توکن SHIB اسم اثر هنری دیجیتال خود را تغییر دهند. شیبوشی‌ها با اسامی معمولی نظیر ۰۰۰۰۱ عرضه می‌شوند.

پس از تغییر اسم NFT توسط کاربران و پرداخت ۱۰۰ دلار توکن SHIB، سرمایه‌ها به کیف پول مشخصی ارسال می‌شوند تا سوزانده شوند. در این بیانیه آمده است:

اگر تمام کاربران اسامی شیبوشی خود را تغییر دهند، یک میلیون دلار سوزانده خواهد شد.

تیم توسعه‌دهنده وعده داده است که یک بازی شیبوشی عرضه خواهد شد که به دارندگان NFT ها امکان می‌دهد تا در گیم پلی استراتژیک این بازی از آنها استفاده کنند. بعضی از این توکن‌ها دارای المان‌های مرتبط با گیم پلی بازی هستند.

برای مثال، شیبوشی‌ها دارای چشم‌های لیزری معروف هستند که به بازیکنان قابلیت شلیک از راه دور می‌دهد.

در زمان نگارش این خبر ارزان‌ترین شیبوشی با شماره ۳۷۹۵ به قیمت ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ شیبا معادل ۳،۸۸۹.۵ دلار در پلتفرم اوپن‌سی به فروش گذاشته شده است.

ارزان‌ترین شیبوشی

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در رمز ارزها و توکن‌های NFT نیست.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا