اخبار بلاکچین

هاردفورک شیباریوم در راه است؛ بررسی تاثیر آن روی قیمت شیبا

در ۲۴ آوریل (۵ اردیبهشت) توسعه‌دهنده‌های شیبااینو، خبر از اجرای یک هاردفورک روی شیباریوم دادند. این ارتقا با هدف افزودن ویژگی‌های جدید برای بهبود بخشیدن به تجربه کاربری و پرجنب‌و‌جوش‌تر ساختن جامعه شیبا اجرا می‌شود.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین، شیباریوم، شبکه لایه ۲ مبتنی بر اتریوم، در حال آماده‌سازی برای یک ارتقا بسیار مهم است که می‌تواند روی قیمت شیبا تاثیر بگذارد.

شیباریوم
ارتقای شیباریوم

شیباریوم و تاثیر آن روی قیمت شیبا

ارتقای شبکه لایه ۲ شیباریوم برای ۲ می (۱۳ اردیبهشت) تنظیم شده است. این ارتقای عظیم، باعث خواهد شد شبکه شیباریوم با هدف‌گذاری نوسان کارمزد تراکنش‌ها در زمان افزایش ترافیک، پایداری بهتری را همراه با کارمزدهای قابل پیش‌بینی‌تر و ثابت‌تر ارائه دهد.

علاوه بر این، هاردفورک شیباریوم زمان پردازش بلاک کمتری دارد. این یعنی انتقال در این بلاکچین لایه ۲ سریع‌تر و ارزان‌تر خواهد بود. بلاکچین لایه ۲ شیباریوم در تلاش است تا نیازهای کاربران خود را برآورده کند و تاکنون توانسته است، بیش از ۴ میلیون بلاک ایجاد و ۴۱۷ میلیون تراکنش را در سال اول، پردازش کند.

توسعه‌دهنده‌های شیباریوم بیان کردند:

این تغییرات نه تنها باعث خواهند شد که کار با شیباریوم آسان‌تر شود، بلکه این شبکه ایمن‌تر و قوی‌تر نیز خواهد شد تا بهترین ابزارها برای خلق و نوآوری در دسترس شما باشد. این ارتقا، امنیت و ثبات شبکه را به مقدار بالایی افزایش خواهد داد که در نتیجه آن،  شالوده‌ای قابل اتکا و قابل اطمینان برای پروژه‌های شما فراهم می‌شود.

تحلیلگران بازار ارز دیجیتال این ارتقا را یک سیگنال صعودی برای قیمت شیبا می‌دانند که اخیرا با چالش‌های بزرگی روبرو شده بود. در طی هفته گذشته، قیمت شیبا حدودا ۱۰٪ و در یک ماه گذشته حدودا ۲۵٪ کاهش یافته است.

با این وجود، در  روز گذشته و پس از انتشار خبر ارتقای شیباریوم، شاهد یک رشد ۲٪ بودیم. هر چند که امروز با کاهش ۵٪ به ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار رسیده است.

بازده ماهانه شیبا اینو - منبع: CryptoRank
بازده ماهانه شیبا اینو – منبع: CryptoRank

تحلیل‌گران معتقدند که قیمت شیبا در ماه می نیز صعودی خواهد شد. اگر تاریخ تکرار شود، قیمت شیبا می‌تواند در ماه آتی تا ۰.۰۰۰۰۵ دلار افزایش پیدا کند.

معامله‌گر معروف، Dream Chaser بیان کرد:

اگر به یک رشد ۵۰٪ در پورتفوی خود نیاز دارید، باید خرید شیبا را در نظر داشته باشید. خط روند قیمتی قرمز رنگ در نمودار قادر به نگه‌داشتن شیبا در ناحیه قرمز نخواهد بود. تمامی شرط‌ها برای رشد، برقرار هستند!

با این حال، به سرمایه گذاران هشدار داده می‌شود که با احتیاط عمل کنند. در حالی که میانگین سودآوری (Average Profitability)، تصویری خوش‌بینانه ارائه می‌دهد، سود میانه (Median Profitability) ​​چشم‌انداز محدودتری ارائه می‌دهد.

منبع
بی‌این‌کریپتو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا